atarionline.pl Wapniak 2016 - rzutnik z supportem HDMI? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime25 Apr 2016
     
    Witam!

    Otóż jest problem. Oba dostępne wapniakowe rzutniki mają, jak się okazuje, wszystkie potrzebne wejścia, oprócz HDMI.

    Czy ktoś ma może dostęp do takiego, który ma takie wejście i może go nam udostępnić? Chodzi o podłączenie Raspberry PI.

    Alternatywnie, czy ktoś wie, jak podłączyć RPI do rzutnika z VGA/svideo/video(cinch).

    Szykuje się jedno compo-niespodzianka, więc nie zdradzę więcej. Proszę tylko o odzew.

    Z góry wielkie dzięki.

    miker
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Apr 2016 zmieniony
     
    przelotka by się zdała z HDMI na component ale skoro cyfrowego wejścia wcale nie posiada więc należało by zorganizować zrzutkę na to :
    ->link<- Na liście jest ponad 40 osób niechaj każdy (kto może) dorzuci piątala i po sprawie ;-) ,ja mogę przesłać dyszkę :-).
    • 3:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime26 Apr 2016 zmieniony
     
    To jest konwerter na kompozyt a nie komponent. A kompozyt to najpośledniejszy standard, który z resztą ma RPI na pokładzie i przy odpowiednim konfigu taki ->link<- kabelek wystarczy.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Apr 2016 zmieniony
     
    mnie chodzi o to że na komponent wystarczyła by przelotka jednakże ten rzutnik takiego wyjścia nie ma więc pozostaje Svideo,RGB bądź VGA (ewentualnie jakiś inny chinch) a do tego to bez konwertera się nie obejdzie ,konwertery są różne , ja dałem przykład a @miker niech wybierze .
    • 5: CommentAuthorpaw
    • CommentTime26 Apr 2016
     
    mam projektor z hdmi ale rozdzielczość tylko 800x600,
    jeżeli się nadaje mogę udostępnić
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Apr 2016
     
    @paw: Dochodzą mnie sygnały, że wystarczy. Także jeżeli możesz, poproszę.
    :)