atarionline.pl Atari 400 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hej,

    Mam do sprzedania Atari 400 + pare gier .Sprzęt działający
    W jakiej cenie mogę go sprzedać ?
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 May 2016
     
    Ja mogę dać 50 zł ,to stary komputer -elektroniczny odpad , z drugiej strony takiego nie mam a lubię takie odpady .
    Pewnie dla mnie będzie za drogi ale jak możesz to pokaż jakieś fotki.
    • 3: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime14 May 2016 zmieniony
     
    zdjecie
  2.  
    zdjecie
    • 5: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime15 May 2016 zmieniony
     
    Trafiła kosa0 na kamień, nie kombinuj brzydko cwaniaczku ->link<-
    • 6: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime15 May 2016 zmieniony
     
    @mariuszbox
    No I podnieciłeś sie ?

    Jaki komentarz takie zdjęcie . Skoro ktoś na normalne pytanie o cene odpisuje w taki sposób hmmmmm ... to ja zamieszczam takie zdjęcie .
    Idz do kibla spuść negatywne emocje.

    Pytanie o atari 400 + gry pozostaje w cenie za ile mogę je wystawić na sprzedaż
    • 7: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime15 May 2016 zmieniony
     
    Z zamieszczonych postów wynika jednoznacznie, że zamieściłeś zdjęcie sprzętu którego nie posiadasz a oferujesz do sprzedaży - nazywając sprawę po imieniu mamy tu usiłowanie oszustwa. Twój profil jest do usunięcia i nie rzucaj się jak pchła na grzebieniu.
    • 8: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime15 May 2016 zmieniony
     
    @mariusz
    Nie napinaj sie tak bo ci zylka pierdzaca pojdzie
    po pierwsze skad wiesz ze to nie moja aukcja ? ( niewiesz bos prostak)
    po drugie jeśli już niema nic zlego w poslugiwaniu sie zdjeciami sprzetu z netu
    po trzecie idz zwalic sobie konia w kiblu bo masz za duzo zlych emocji
    Po czwarte z postow wynika ze pytam sie za ile moge sprzedac atari 400 + gry czego nie rozumesz w tym jednym zdaniu ?
    Po piate twoje przypuszczenia czy mam sprzet czy niemam nikogo nie obchodza a najmniej mnie

    Po szuste tobie nie sprzedam nic - kumasz czy za skomplikowanie mowie . Sprzedaje to co chce, komu chce , z ile chce -ROZUMIESZ czy przekracza to twoje zdolnosci poznawcze ?

    A PROFIL TO SOBIE SAM MOZESZ USUNAĆ za prowokowanie i zaczepianie innych


    po siodme nudzi mnie rozmowa z tkim trolem jak ty
    milelej niedzieli
    • 9:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime15 May 2016
     
    Powiało wysoką kulturą osobistą,
    aż przyjemnie poczytać przy niedzieli...
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 May 2016
     
    ... jak ktoś pisze o waleniu konia to widzę pegi 12+
    No ale spoko ,przepraszam że zapytałem o fotkę ale trudno odpowiedzieć na pytanie a jeszcze trudniej podać cenę sprzętu kosztującego +,- 500zł nie widząc go .
    Jak masz styropiany ,pudełko itp to za 2 tysie wystaw .
    • 11: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime15 May 2016 zmieniony
     
    Wyjasnijmy sobie coś bo widze ze toszeczke frustraacja powialo

    1)Zapytalem sie za ile moge sprzedac atari 400 + gry
    2)Irata odpisałeś mi w tonie takim a nie innym - obydwaj wiemy ze to nie elektroniczny odpad i ze cene to nie , 50 zlotych :-) .
    Skoro ty zaczołeś w taki sposób to ja wkleiłem zdjęcie atari 400 - odpowiedz w takim samym tonie :-)

    3)Tak walenie konia powoduje - ze niektorzy osobnicy staja sie mniej nerwowi
    4)Kultura osobista :-) Niektórzy nie rozumieją jak sie do nich mówi normalnie wiec trzeba zejsc do ich poziomu - zadam pytanie ponownie co jest niezrozumiale w pytaniu " PO ILE MOGE SPRZEDAC ATARI 400 "

    5)Nazywanie mnie oszutem po zadnaiu takiego pytania upowarznia mnie do polozenia sie na podlodze i uzywania słów ktore adwersaż zrozumie


    Atari 400 okolo 5 kardridzy do niego . Z okablowaniem sprawne dzialajace , na obudowie znac lekko reke czasu , brak styropianów.Uprzedzając zdaje sobie sprawe ze wycena bez zobaczenia jest rudna - ale miałem nadzieje ze spotkam kogos kto powie - sluchaj taki sprzęt w takim stanie mozesz wystawic w cenie takiej a takiej - ponizej to oddajesz za darmo :-)


    Spokojnie nie chce nikogo NACIAGNAĄĆ :-) na tym forum chce znać WYCENE.
    Atari sprzedam pewnie na jednym z portali aukcyjnych
    • 12: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime15 May 2016
     
    @kosa0
    Jakbyś czytał nasze forum lub oglądał program Sonda2 to byś zrozumiał aluzję kolegi IRATA4 o "elektro-śmieciach" - naprawdę niema się o co spinać ...

    Wycena sprzętu zależy od BARDZO wielu czynników (stan zewnętrzny, opakowania, dodatki itp), więc pytanie o zdjęcia było jak najbardziej uzasadnione.
  3.  
    Alez ja sie nie spinam :-) IRATA tak napisal ja niezrozumialem i dalem zdjecie :-)
    Zero offence :-)
    Zero problemu ale spienia mnie jak ktos odrazu wyskakuje z oszustem .
    • 14:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime15 May 2016 zmieniony
     
    A ja tego nie rozumiem.
    Jak chcę coś sprzedać, to patrzę, po ile ludzie sprzedają, na allegro, ebayu, googlu.
    10-20 minut i wiem co i jak. Nie pytam.

    @kosa0. Nie widzisz problemu w podstawowej rzeczy:

    kosa0:

    po drugie jeśli już niema nic zlego w poslugiwaniu sie zdjeciami sprzetu z netu

    Otóż JEST w tym przypadku. NIE poinformowałeś, że to nie twój sprzęt tak wygląda. Przemilczałeś fakt, który wg Ciebie nie wart jest wzmianki, ale dla innych JEST JAK NAJBARDZIEJ. To się nazywa MANIPULACJA. Świadoma bądź nie. I niektórzy nazywają to oszustwem. I mają rację, czy tego chcesz czy nie.

    Nie jesteś w porządku, a tym bardziej, że atakiem na innych odsuwasz od siebie winę. Samo zadanie pytania jest już próbą prowokacji - należy się liczyć z możliwymi reakcjami i emocjami innych, bo to trochę taki święty graal; wziąć na to poprawkę. Było już tu i tam trochę takich pytań i efekty były podobne.

    Przykład:
    Kupujesz rzecz na Allegro. Zdjęcie się nie zgadza z real sprzętem. Czy jest to w porządku? Ręczę, że byś się przynajmniej zastanawiał nad negatywem. A co byś pomyślał o takim sprzedającym?

    Dobranoc.
    • 15: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime16 May 2016 zmieniony
     
    @jhusak
    Masz prawo nie rozumieć :-) Ty robisz tak ja robie tak - dopuszczasz możliwość że nie każdy jest Jhusakiem ? :-)

    A ja nazywam ich debilami ( w sensie medycznym ) i mam racje niezależnie co na ten temat sądzisz :-)

    Wina ? hahahahahah z całym szacunkem do ciebie zastanów sie co piszesz :-)

    Zadałem pytanie ile coś kosztuje skoro nie wiesz( pisze nie o tobie tylko ogolnie ) , nie orientujesz sie , jestes zfrustrowanym 30 paro latkiem ( caly czas pisze ogólnie a nie o tobie ) to nie odpisujesz - takie sa standardy światowe :-)
    . Manipulacja ? Zdefiniuj gdzie w pytaniu " za ile moge sprzedac atarki 400 " jest manipuacja :-).Blagam ,Wina błagam :-)

    Święty gral ? Sory ale to nie święty gral tylko niedojrzałośc emocjonalna niektórych.

    Masz kolekcje atarynek chcesz sprzedać któryś z modeli - pytasz za ile możesz sprzedać i ? I dowiadujesz sie ze jestes oszustem :-) Bo dla jakiegos ..... to święty gral.

    Zwróć uwage na jeden fakt jeśli jeszcze możesz oki ?
    Ja nie SPRZEDAJE TUTAJ NIKOMU nic :-) widzisz róznice ? Połowa z was odczytała mój email mam atari 400 za ile go odemnie kupicie - JA NIE ZAMIERZALEM SPRZEDAWAC TEGO MODELU TUTAJ

    Na marginesie możecie sie obrazic ale zauważyłem ze strasznie jestescie tutaj na tym forum zarozumiali i zadufani . tak wiem ktos sie obrazi - na zasadzie uderz w stol nozyce sie odezwa( ci normalni sie nie obraza bo wiedza ze ich to nie dotyczy)

    Masz sprzęt- samochod co robisz jak chcesz go wycenic idziesz do specjalisty - tutaj nie mozna sie absoutnie o nic spytac - niby sami panowie experty ,i specjaliści ale jak ktos poprosi o pomoc to odzywki na poziomie przedszkola sprawdz sobie w google , zlodziej , oszust , przeciez to proste , oczywiste , sprawdz w archiwum itp :-)
    dziecinada.

    Powtórze jeszcze raz dla wszytkich ktorzy nie zrozumieli NIE SPRZEDAJE SWOJEJ ATARNKI TU !!!!!! MOGE NAPISAC W 6 JEZYKACH ( KTORE ZNAM ) .
    Co do wyceny można zamknąć temat na forach anglojezycznych uzyskałem odpowiedz bez wdawania sie w debilna dyskusje na temat czy prośba o wycenę to oszustwo
    Temat dla mnie zamknięty - nie zamierzam dalej komentować tego wątku
    (A wątek jako bezwartościowy można usunąć aby nie zaśmiecać bazy danych )
    dobranoc :-)
    • 16: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime16 May 2016 zmieniony
     
    Ten dział Rzym się nazywa... yyy... to znaczy "Sprzedam / Kupię / Zamienię"...
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime16 May 2016
     
    > Masz sprzęt- samochod co robisz jak chcesz go wycenic idziesz do specjalisty

    no i przyszedles do specjalisty pokazujac mu zdjecie nie swojego auta. dziwisz sie ze sie na Ciebie dziwnie popatrzyl?
    • 18:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime16 May 2016 zmieniony
     
    Możesz też go zakrzyczeć i powiedzieć, że się czepia. Przecież to ty jesteś sprzedawcą i to ty decydujesz kto kupuje. Siostro, tlen !!!

    @kosa0 napisał:
    po pierwsze skad wiesz ze to nie moja aukcja ? ( niewiesz bos prostak)

    P.S.: Oto osoba z e-bayowego linka który zamieścił @mariuszbox ->link<-
    Poza tym osoba sprzedaje 10 cartów, kosa0 wspomina coś o 5. Litości, przecież widać że nie twoja.
    • 19:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime16 May 2016
     
    Mam wrażenie, kosa0, że tu bardziej chodzi Ci o zrobienie jakiegoś dymu, niż o samo sprawdzenie ceny Twojej atarki. Ja nadal traktuję Atari jako źródło zabawy i przyjemności, a nie jako sposób na zarabianie pieniędzy. Generalnie zrobiło się niezbyt miło. O to Ci chodziło? Jeżeli nie, to odpuść sobie, szkoda się i innych, niepotrzebnie denerwować.
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 May 2016 zmieniony
     
    @kosa0

    ->link<-
    przeczytaj wątek ósmy .

    i dajcie już z tym cyrkiem święty spokój bo to zaczyna "Raport Mniejszości" przypominać,nie sprzedał nie oszukał a czy nosił się z zamiarem ....hmm ,wina jest braku ;-) przy moim wpisie .
    Ludzie mają większe problemy :
    • 21:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime16 May 2016
     
    @kosa, za Atari400 w dobrym stanie z zasilaczem, działające, można w PL wziąć 100-150 dolarów i to jest uczciwa cena. Jeśli masz pudełko i styropiany i instrukcje i inne 'papiery na niego' to +10% można wycenić. Wyceniam w dolarach bo najczęściej można je spotkać na eBAYu, ale trzeba mieć na uwadze że sprzedaje się w PL a nie w USA.

    Ostatnio na Allegro Atari 800 + magnet poszło za około 600zł, Atari 1200XL za ponad 600zł (bez niczego, uszkodzona klawiatura), stacja dysków Atari810 (sprawna!) poszła wczoraj za...175zł! o zgrozo, przegrałem aukcję:(

    Jak widzisz, ceny są różne, ale tak jak napisałem: 100-150 baksów to uczciwa cena w PL.

    Jeśli masz takie, to wystawiaj, sprzedaż nawet od 1PLN BCM na Allegro w dobrej cenie, to chodliwy towar:) sam bym kupił:)