atarionline.pl 3.99$ - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime16 May 2016
     
    Konkurs na grę z jajem zakończony, jednak zwycięska "gra" ciągle nie gra więc zakładam nowy wątek w którym mam nadzieję będę publikował kolejne wersje programu.

    Po dwóch dniach pracy... powstała nowa wersja, która wizualnie (doszła tylko nazwa przy "loadingu") i funkcjonalnie nie różni się od pierwszej...

    Program jest kilka linijek krótszy, tabele danych zostały zastąpione jedną wspólną, dane zajmują trochę mniej miejsca, a na dyskietce jest dołączone "sdk" (na razie tylko listing głównego programu, który samodzielnie nie zadziała...).
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Dec 2017
     
    A co z tym ciekawym projektem się dzieje? Jest kolejna wersja, nieopublikowana?
    • 3: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime13 Dec 2017
     
    Nic, nie... może jeszcze do tego wrócę, ale chciałbym skończyć inne projekty.
    • 4: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime13 Dec 2017
     
    Nie wiem o co chodzi w grze ale wygląda intrygująco. Trzymam kciuki za skończenie.
    • 5: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime13 Dec 2017 zmieniony
     
    Ta gra to projekt na konkurs, na razie nie ma celu. Koncepcji miałem sporo, ostatecznie ledwo zdążyłem przed finałem złożyć to co jest. Pajączek jest przygotowany do animowania - można to zobaczyć jak się pojawia. Był pomysł żeby działał jak ośmiorniczka, albo żeby nim sterował gracz. Toalety miały być dostępne w zależności od wyboru postaci... Miało być jeszcze więcej grafiki - zwierzaków (część już była w przygotowaniu), główny ekran gry miał przypominać grę planszową... zbyt ambitnie, żeby to wszystko zdążyć i zmieścić w ramach konkursu...

    Kolejną pracą nawiązującą do tego projektu była grafika, którą wystawiłem na Wapniaku :)