atarionline.pl retroSPECTRUM - "BAL", Kraków-Zabłocie, FREE! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime19 May 2016 zmieniony
     
    Już jutro (piątek, 20 maja 2016, godz. 22:30-4:00) na krakowskim Zabłociu w knajpie BAL odbędzie się fajna impreza: RETRO.SPECTRUM!

    Sprzętowo zagoszczą: Atari 65XE, konsole: Pegasus, SNES, Atari2600, PS1 oraz stacjonarny arcade oparty na MAME! Będzie w co i na czym grać:) Będzie też pokaz demoscenowych produkcji przygotowany przez v0yager’a.

    -------------------------------------------------------------------------
    UWAGA! Imprezę muzycznie okrasi swoim koncertem YERZMYEY:)
    -------------------------------------------------------------------------

    Zapraszamy, jeśli macie ochotę to wpadajcie, więcej info tutaj na FB:
    ->link<-

    Za organizatorem: "4. festiwal kultury i mediów Polikultura "Lubię, kiedy nocą..." zaprasza na chiptune’ową imprezę!

    Jak na koncert przystało, nie zabraknie szybkich utworów z hipnotycznym bitem czy melancholijnych aranżacji sprawiających, że zatęsknimy za naszym Pegasusem obrastającym w kurz na strychu. To wszystko okraszone fascynującą animacją dostosowaną do tempa i rytmu muzyki ożywi na nowo miłość do kultury retro.
    Imprezę rozkręci pokaz produkcji demoscenowych przygotowany przez v0yager’a oraz muzyka na żywo w wykonaniu Yerzmyey’a.

    Wstęp na wydarzenie jest wolny."
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime19 May 2016
     
    .. a vOyager będzie? - bo mam interes ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime20 May 2016
     
    v0yager-a nie będzie, będzie tylko jego prezentacja, to sobie pogadasz z prezentacją;)

    @pin, ciekawe czy NUMEN będzie w "turbo" odpalony, bo w przeciwnym razie nie wiem czy możesz to oglądać, Twoje Atari_pinREADY może się obrazić;)
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime20 May 2016
     
    Numer w turbo nie ma prawa ruszyć ;)
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime20 May 2016
     
    Przepraszam - NUMEN... Tel z automatu pisownię sobie poprawił. Co za czasy
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 May 2016
     
    ... i jak po koncercie ???
    wszyscy żyją ?
    zapodajcie jakieś fotki a najlepiej filmik z dźwiękiem.
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 May 2016
     
    .. no, byllimy :)- do domu wróciłem na autopilocie, prawdopodobnie między 3 a 5 rano ;)
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 May 2016
     
    o - filmik jest nawet:

    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime22 May 2016
     
    Długo się zastanawiałem czy to napisać ale:

    Sam koncert ok, kawał dobrej muzy. Podobało mi się i było zacnie. Dla odmiany organizator już nie dał rady i w tej materii mam sporo zastrzeżeń niestety. Wyrobiło to poniekąd mój pogląd w temacie na przyszłość w znacznej mierze ;) Postaram się wylewnie nie uzasadniać owej kwestii.