atarionline.pl [S] Atari 130XE (U1MB, uswitch, stereo) + CM8833-I - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorSkrzyp
    • CommentTime8 Jul 2016 zmieniony
     
    Witam,

    Z różnych powodów finansowo-społeczno-technicznych zdecydowałem o zawieszeniu działalności w temacie małego Atari i wyprzedaniu mojego "battlestation". Nie wdając się w szczegóły osobiste - może wrócę, może nie, w tym momencie nie planuję. Na świeczniku jest dużo innych rzeczy, a dodatkowy fundusz jest potrzebny.

    Nie będę nawijał tego samego, co w ogłoszeniu na OLX, po prostu napiszę co wchodzi w skład zestawu, wszyscy zainteresowani i tak wiedzą co i jak:
    - 130XE z ECI, układy w postawkach, reset wymieniony, pływa odwiedziła Pasia więc może gwarantować pełną sprawność.
    - U1MB z najnowszym BIOSem, PBI i Loaderem od Flashjazzcat'a, obraz od Voya (z mojego pomysłu nadal robi kompilacje co nową wersję U1MB BIOS, dziękuję)
    - stereo, u-switch
    - Sprawny Quickshot II SV-124 - mam gdzieś jeszcze Pythona, niestety nie znalazłem do zdjeć, a jest w jeszcze lepszym stanie styków. Jak znajdę to dorzucę za dodatkową (małą) opłatą
    - Monitor CM8833-I, wyejścia Euro, cinch, RGB, wersja z Nowej Zelandii (tak, dość pokrętnie dotarłą aż do mnie) na ichniejszym brandzie "MERCURY". Daje porządny obraz nawet po CVBS, głośniki bardzo niczego sobie
    - Zasilacz, okablowanie audio/video

    Więcej informacji: ->link<-

    Generalnie chciałbym, by sprzęt trafił do kogoś, kto całym zestawem należycie się zaopiekuje. Nie chcę jednak, by wszystko później stanęło na półeczce i ładnie pachniało, lecz zostało użyte z pożytkiem dla społęczności atarowskiej.
    Z racji gabarytów wolałbym, gdyby ktoś odebrał osobiście sprzęt u mnie w Krakowie, przy okazji może pomacać i przetestować. Nie ma jednak dużych oporów przed wysyłką, jeśli ktoś pokryje koszt kuriera.

    Z uwagi na rozmiar zdjęć nie załączam ich do postu - są w linku.

    Cena: 800zł za wszystko.
    • 2:
       
      CommentAuthorSkrzyp
    • CommentTime16 Jul 2016
     
    Przypominam, że ogłoszenie jest wciąż aktualne :)
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Jul 2016
     
    rozumiem że rozbijać zestawu nie chcesz ,
    z drugiej strony może jakbyś wycenił komponenty wchodzące w skład to może by się ktoś zdecydował .
    Ja bym monitor zabrał bo z moją Atarynką dzielnie walczą koledzy z forum a dwie rozszerzone to nadto, poza tym po perypetiach z roszerzaniem i po rozłące wzrasta wartość komputera -no ta sentymentalna ;-).
    • 4:
       
      CommentAuthorSkrzyp
    • CommentTime21 Jul 2016
     
    Mogę ostatecznie sprzedać sam monitor osobno, ale pod warunkiem że przyjedziesz po niego do Krakowa :)
    A z tego co wiem, aż tak daleko nie masz.

    Ale pisz na maila, bo tu nie dostaję powiadomień ani nic.
    • 5: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime21 Jul 2016
     
    Jak coś to mogę przewieźć sprzęt z KRK w stronę Warszawy.
  1.  
    jest to jeszcze na sprzedaż?