atarionline.pl [KUPIĘ] Monitor Neptun 156 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Witam serdecznie wszystkich. Poszukuję Monitora Neptun 156 lub 158. Gdyby ktoś był w posiadaniu takowego i chciał sprzedać, dam dobrą cenę. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.
    • 2:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime18 Jul 2016
     
    Mam na zbyciu, szczegóły na priv. :)
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 Aug 2016 zmieniony
     
    Monitor odsprzedany i od jakiegoś czasu mój dawny Neptun156 zasila mocną kolekcję komputerową w Skierniewicach. :)

    Polecam uwadze innym (chcącym coś odsprzedać w temacie polskich monitorów i komputerów) tego kolekcjonera - Marcina Kaźmierczaka, który jest osobą solidną i kontaktową.
    Nadal szuka on kolejnych N156 i nie tylko.
    Jego profil FB:
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Aug 2016
     
    Czy bez logowania się na tym czymś nie można zapoznać się z zawartością strony?
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Aug 2016
     
    Obawiam się, że nie, ale Marcin tworzy własną stronę, którą ma za jakiś czas uruchomić.
    • 6: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime22 Aug 2016
     
    A czy ten link jest poprawny? Bo chyba bez logowania powinna być widoczna frontowa strona, lub komunikat "Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna", a nie błąd "Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta.".
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime22 Aug 2016 zmieniony
     
    Hmmm... Sprawdziłem właśnie, ale bez zalogowania jest tak jak wyżej piszesz. :( W sumie tam nie ma raczej nic o jego kolekcji (dobrze utrzymane Elwro Juniory, Meritum i nie tylko), ale namiar na samą osobę plus parę zdjęć krajobrazowych. :|
    Dam znać jak zapowiadana stronica będzie online. :)