atarionline.pl Kupię Covoxa do Atari XL/XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime2 Aug 2016
     
    Okrojone, nie nieprzerobione :) Nie było mowy o przeróbkach :)
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Aug 2016
     
    "Moje 800XE też nie ma PBI, ale dzięki tandemowi Cartridge+ECI jest dostępna większość sygnałów, które były na PBI."

    prosciej: w latach 80/90 65XE bez ECI to sado-maso a 800XE z ECI nie. ciekawe co miales wtedy podpiete do ECI+CART :D pewnie to co ja ;-)
    chyba sobie przerobie atari zeby mialo ECI :D
    • 3:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime2 Aug 2016 zmieniony
     
    Nikt ci nie broni, przerabiaj sobie... :)

    Nie przekręcaj moich wypowiedzi. Nie pisałem o latach 80- i 90-tych a obecnych.

    Niezłą traumę musiałeś przejść, jeśli zaczynałeś od mocno dopalonej maszyny (Amiga 1200 z PPC), a skończyłeś na zubożonej wersji 65-tki z jedną modyfikacją (MapRAM). Cóż to się stało, że twoje poglądy odwróciły się o 180 stopni?
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime2 Aug 2016
     
    Apropos lat 80-ych... To, że tutaj nikt nie miał, to jeszcze nic nie znaczy. Mi w zupełności by wystarczyło coś takiego do uzasadnienia PBI:

    ->link<-

    $200 to nie tak dużo - o ile pamiętam, koszt nowej stacji dysków.
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Aug 2016
     
    zaczynalem od zx spectrum 48k... xe, c64, st, amiga, timex, xe/xl :D mocno dopalona byla a3000 (a1200 tez niezle) a mapram mam w a130. +10 do lansu :D

    jesli uzytkowanie xe bez eci dzis to sado-maso to czym to sie rozni od uzywania xe z eci w latach 80/90 ? :D
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Sep 2016
     
    Mialem w starych czasach 65XE bez ECI, potem 800XE z ECI. Nigdy z wyjscia ECI nie skorzystalem. W nowych czasach mam 800XE z ECI i tez nie skorzystalem :).

    Wieczor:

    A 38400 to nie jest żaden hi-speed, tylko zwykłe przyspieszenie transmisji, którego ja, przy ca-2001, na codzień używałem - bez żadnego specjalnego ROM-u, programowo się ustawiało. W dołączonym dosie był taki mały programik, odpalany zaraz po starcie. No, tyle że z firmową stacją Atari to nie działało chyba.


    Synchromesh?