atarionline.pl Poznań Game Arena live - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Oct 2009 zmieniony
     
    Niniejszym otwieram watek, w ktorym znajdzie sie miejsce na wszelkie materialy fotograficzne i wideo z PGA 2009.

    Dzisiaj dzien pierwszy - budowa naszego gniazda osmiobitowego ostrzalu:
















    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime15 Oct 2009
     
    Panowie! Wygląda bardzo, bardzo!
    Powodzenia i napiszcie potem jakąś relacyjkę proszę.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Oct 2009
     
    Kolejna partia zdjec z dzisiaj:
















    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    No to wsiadlem wlasnie w autobus na lotnisko. Dobrze, ze maja wi-fi to nie bedzie nudy ;).
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Hehe, wyglada calkiem profesjonalnie - tak jabyscie mieli na miejscu sprzedawac te 'antyczne' sprzeciory! ;o)
    No i nie dajcie ciala z uwiecznieniem oficjalnej czesci na video - miliony uzyszkodnikow tego portalu (i nie tylko) oczekuja w napieciu....
    • 6:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Wygląda pięknie. A jaki jest program stoiska?
    • 7: CommentAuthorpigula
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Nie widzę nigdzie Atari ST? Zamierzacie pokazać tylko sprzęt 8bit?
    • 8:
       
      CommentAuthorrako
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Panowie PALCE LIZAĆ wygląda to WSPANIALE !!!!!
    JESTEŚCIE DLA MNIE BOGAMI dosłownie....
    • 9: CommentAuthoruicr0Bee
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Możecie podać link do programu atrakcji stoiska? W którym dniu i o której godzinie co planowane?
    • 10: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Hehe, można powiedzieć, że Atari wychodzi z cienia i wraca na salony :) Powodzenia chłopaki :)

    Kurczę, muszę dzisiaj wieczorem uważnie oglądać Hyper'a, może dadzą jakąś relację z PGA :)
    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime16 Oct 2009 zmieniony
     
    NEWS - godz. 13:32

    Zainteresowanie naszym stoiskiem jest bardzo duże :)

    A co dopiero jutro, jak będą mogli wejść wszyscy!
    • 12:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    A gdzie pracujaca nasza hostessa? ;o
    • 13:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Będzie dopiero jutro!

    A tu się dzieje...
    • 14:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime16 Oct 2009 zmieniony
     
    Hi hi: Jak widać niektóre dziewczyny wolą 'hamów' ;)

    A poza tym ... podoba mi się hasło: "Bo kiedyś grało się lepiej" :)
    • 15: CommentAuthorScalak
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Arku! Przebieg Twojego aparatu wykazuje, że powinieneś mieć jeszcze z dziesięć hamek :P

    Super, że póki co wszystko wskazuje na UDAność przedsięwzięcia! ;) Świetna robota.
    • 16: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime16 Oct 2009
     
    Plakaty są miodzio!! Wrażenie robią też magnotofony :) Ciekawe ile osób zapytało się do czego one służą ;)
  1.  
    Czy Kolony 2106 pojawi się na stronie atarionline równolegle do premiery na PGA:)
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Oct 2009
     


    • 19:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime17 Oct 2009 zmieniony
     
    Kaz na główną dajcie jakiś odnośnik do forum na czas trwania imprezy:
    "Dodatkowe informacje na temat tego wydarzenia oraz relacje "na gorąco" ze stoiska 8BIT/RETRO GAMES będzie można znaleźć na stronie internetowej ->link<-
    Chyba, że szykujecie relację jako artykuł.
    Jak ktoś nie zna serwisu to nie połapie się, że relacji trzeba szukać na forum, ja spodziewam się, że parę osób wpadnie na AO w trakcie imprezy.
    PS. Trzeba by coś z rzutnikiem poprawić bo zainteresowani sobie go przysłaniają.
    • 20: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Hehe, widzę, że ruch w na stoisku spory. Tylko się cieszyć :) Jaki są reakcje wśród zwiedzających, mówią coś ciekawego, czy tylko podchodzą sobie pograć?

    Poza tym czuję się zaszczycony, moja gra na big screenie na PGA :)
    • 21: CommentAuthorpigula
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Pac-man, Yoomp oraz Bomb Jack wymiata.... poza tym jestem w wielkim szoq jak laski wymiatają na konsoli Jaguar w Dooma.
    • 22: CommentAuthormono
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Brody_dalle bardzo ładnie się prezentuje. Może i niektóre dziewczyny wolą hamów, ale za to my wolimy niektóre dziewczyny. Jak ja żałuję, że mnie tam nie ma...:/
    • 23:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Piszą o nas: ->link<-
    • 24:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    POpieram ostatnia wypowiedz Mono w calej rozciaglosci! :)
    • 25:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    piszą, owszem:
    ->link<-
    • 26:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Anonymus, większość linków z google prowadzi jeszcze do starych wiadomości, sprzed PGA. Ja podałem newsa aktualnego :)
    • 27:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    łoj tam, ważne że się pisze:)
    • 28: CommentAuthorKoval
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Ja też uważam, że Brody_dalle bardzo ładnie wygląda:)
    Cieszy mnie też duże zainteresowanie odwiedzających.
  2.  
    Dosłownie przed chwilą spojrzałem na moją myszkę od ST. Natychmiast pojawiła się myśl czy do któregoś z komputerów podpięty jest gryzoń? Dobrze by było pokazać, że są gry, które potrafią myszkę nie tylko obsługiwać ale, że jest ona niezbędnym wyposażeniem gracza pozwalającym na komfortową grę np. Tommingi, Operation Blood (w sumie 32 gry zgodnie z poradnikiem, programy działające z myszką).
    • 30: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Brody_dalle - sukienka ssuuper, a reszta jeszcze lepsza ;)
    • 31: CommentAuthormarekp
    • CommentTime17 Oct 2009
     
    Komentarz z ->link<-
    "Jednakże prawdziwym hitem nie były żadne z wymienionych gier, chowały się wszelakie Gearsy i CoDy: ustawicznie szturmowane było bowiem stoisko z grami... retro. Tak, stare joysticki, amigi i inne cuda techniki z wczesnych lat '90 i wcześniejszych miały własne miejsce na targach. Podejrzewam, że niejeden młody gracz miał dzięki temu okazję po raz pierwszy na oczy zobaczyć te ośmiobitowe cuda. ;)"
    Wprawdzie bzdury, ale pozytywnie :-)
  3.  
    Marekp, na PGA amigi to na pewno nie można było zobaczyć:)
    • 33:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Można powiedzieć, że Brody_dalle to taka nasza Amiga ;)
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Goscinnie na koncie Kaza V0yager:
    Fizycznie rzeczywiscie Amigi nie bylo. Ale na miejscu promowalem scene wczoraj (dzis rowniez bede to robil), wiec amigowe dema dalo sie zobaczyc na bigscreenie. Prawie jak na party :)
    • 35:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Kaz a jakiś odnośnik (krótki art?) na główną dasz? Głupio tak PGA w toku a tam G2F wisi. Myślę, że zaglądający na AO pierwszy raz nie będą szukać newsów od razu na forum. Wystarczy notatka typu:
    PGA 2009 w toku! Jesteśmy tam. Relację z tego wydarzenia możecie śledzić "na żywo" na naszym forum".
    • 36:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Jak tylo Kaz skończy udzielania wywiadów i pozowania do zdjęć, to z pewnością coś napisze :D
    • 37:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Trzeba był Mu małą salkę zapewnić na intymne roz...(tfu ) wywiady z redaktorkami i fankami ;-)
    • 38: CommentAuthorirwin
    • CommentTime18 Oct 2009 zmieniony
     
    Kaz nie ma pewnie czasu, udziela wywiadów w TV rozdaje autografy jest zapraszany jak SuperVip na inne stoiska mniejszych firm takich jak Microsoft. ;)
    Wg mnie to impreza roku dla rozreklamowania Atari. Tyle jeszcze o Atari w mediach nie pisano. Początkowo myślałem że to się nie uda, albo przejdzie bez echa. Bardzo się cieszę że się myliłem. Brawo Kaz, brawo Larek, V0yager (kiedy kupujesz Atari ;) i cała reszta ekipy.
    Mały dwuzdaniowy news i odesłanie tu na forum byłby ok - niektórzy mogą przegapić.
    A poza tym więcej zdjęć Brody_Dalle... a khem... tj. co to ja chciałem, więcej zdjęć z PGA ;)
    • 39:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    znow goscinnie V0yager:
    Irvin: przeciez mam od lat :) malucha (dwie 800ki i jedna 65ke), no i Falcona (niestety uszkodzonego). Poza tym lubuje sie zbieram gry i pasjami grywam na Lynksie i Jaguarze (ha... pewnie mam jedna z wiekszych kolekcji gier na obie konsole w Polsce).
    • 40:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 Oct 2009 zmieniony
     
    No ładnie ładnie. To czekamy teraz na obszerną relację z fotosami i filmami oraz raport, ile to panien z PGA udało się "nawrócić" na 8bit. :D
  4.  
    Świetnie wygląda to stoisko Atari :) W życiu nie widziałem tyle sprzętu Atari na raz :) Fajnie że jest aż tak dużo zainteresowanych. Qrcze aż żal że nie mogę tam być :( Także czekam na relację z duża ilością zdjęć i filmów bo w TV póki co nic nie widziałem :(
    • 42: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Jestem pod wrażeniem i pełen podziwu dla tego co zrobiliście, robicie i pewnie jeszcze zrobicie. Super sprawa.
    • 43: CommentAuthorpigula
    • CommentTime18 Oct 2009 zmieniony
     
    Tak się teraz promuje sprzedaż nowych konsol :)
    ->link<-
    • 44: CommentAuthormarekp
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Piguła, na jakimś forum znalazłem narzekanie, że to ta sama dziewczyna co rok temu :-)
    • 45:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    I co w Niej fajnego? Rzeczywiście tak niezdarna "siusiuwygibajka" mogłaby zachęcać tylko nastolatków.
    • 46: CommentAuthorrchwastek
    • CommentTime18 Oct 2009
     
    Super. Za rok tego nie odpuszczę. Gratulacje chłopaki i pozdrowienia
    • 47:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Oct 2009
     
    Dzieki Scalak za nowinke na czas trwania PGA. Teraz powoli bede ogarnial materialy z PGA i sukcesywnie prezentowal zdjecia i filmiki. Prosze podsylac je najpierw do mnie, zeby mozna bylo wybrac najlepsze i skomentowac.
    • 48:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Oct 2009
     
    Na naszym serwerze sa juz zdjecia i filmiki od Piguly, od Yosha, czesciowo ode mnie (jeszcze czeka mnie zgranie filmu przez FireWire z kamery, ale to juz jutro) i czesciowo od Larka (upload wciaz trwa).

    Jak ktos jeszcze robil zdjecia to niech da mi znac, podesle namiary na nasz FTP, a jezeli zdjec nie jest duzo to nawet mozna podeslac mailem.
    • 49:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime20 Oct 2009
     
    A czym obrabiacie filmiki, żeby później umieścić na youtubie?
    • 50:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Oct 2009
     
    Te ktore juz wczesniej wrzucilem na YT nie byly niczym przetwarzane - prosto z komorki.

    Jezeli zas robie filmiki montowane to uzywam pakietu Nero (dostalem kiedys plytke promocyjna do laptopa).