atarionline.pl Film o historii kartów E.T. w Katowicach - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime17 Oct 2016
     
    "W małym miasteczku w Nowym Meksyku na wysypisku śmieci zakopano miliony kartridży najgorszej gry świata ‒ „E.T.” w wersji na Atari. Niezmordowany w poszukiwaniach Zak Penn (prywatnie scenarzysta, znany z takich filmów jak „X-mani”, „Bohater ostatniej akcji”, „Niesamowity Hulk”, by wymienić tylko niektóre) postanawia zadać kłam miejskiej legendzie i na złość wszystkim odnaleźć zaginione skarby Atari. Po drodze ‒ z żarliwością godną lepszej sprawy ‒ próbuje odkryć przyczyny upadku firmy, odnajduje smutnego programistę (obecnie handlującego nieruchomościami), który stworzył feralną grę i na zawsze zmiótł potęgę Atari z powierzchni ziemi. Nostalgiczna, dowcipna i błyskotliwa (a co więcej, świetnie udokumentowana) podróż do krainy lat 80."

    W ramach 7. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych REGIOFUN, w sobotę 22 października 2016 - 17:00

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime17 Oct 2016
     
    Ktoś wie czy lektor czy napisy, wyskoczył bym z żonką ale jak napisy to ona w tym momencie odpada :/ Chyba o dostępność biletów nie ma się co martwić.
    • 3:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime17 Oct 2016
     
    Raczej napisy, bo to film festiwalowy, ale nie daję głowy.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Oct 2016 zmieniony
     
    Kiedyś był w TV: ->link<-

    Na Pigwie:
    Atari: Game Over
    • 5: CommentAuthorAtaripuzzle
    • CommentTime25 Feb 2018 zmieniony
     
    Na Netflixie jest film dokumentalny Atari - Game Over, między innym o historii tej gry, choć nie tylko o tym.

    informuję abonamenciarzy co nie wiedzą co można objrzeć. ;)
    film ma polskie napisy w naszej strefie

    To pewnie ten sam o którym wspomniał Larek - choć nie dam głowy - linków nie sprawdzam bo Internet Security mi blokuje.

    edycja: Informuje tylko że film wisi na netflixie od jakiegoś czasu, jednak nie daje głowy że go mogą usunąć, znając rotacyjną politykę filmową Netflixa.
    • 6: CommentAuthorJaro
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    Jest już z lektorem
    • 7:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime26 Jun 2018
     
    Mam nadzieję, że skoro Amaroute+ miało swoją sprawiedliwość po latach, czy time pilot.... że tak z glowy wymienie. ET też będzie miało

    tutaj są łatki, żeby z gry nie do końca grywalnej zrobić całkiem przyzwoitą:
    ->link<-

    ET wyprzedzał epoke o lata świetlne, jest to moja ulubiona gra na 2600 :)