atarionline.pl Playstation VR pytania - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Nov 2016
     
    Jeżeli interesuję kogoś virtualna rzeczywistość,chciałby się czegoś dowiedzieć to można śmiało pytać, bawię się VR od premiery.
    • 2:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime3 Nov 2016
     
    Boli głowa od tego?
    Jak z pikselozą?
    Wrażenia jak z kina 3D czy lepsze?
    ----- ---- - -
    I czy jak nauczy się gotować to zastąpi kobietę? ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime3 Nov 2016
     
    kurcze, od której premiery dostałeś VR? kopacz, szydło czy może hani suchockej?
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Nov 2016
     
    kalafior!!!! ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    Wrażenia nieporównywalnie lepsze niż jakiekolwiek 3d ,możesz jak w rzeczywistości patrzeć na dalsze bądź bliższe obiekty skupiając na nich wzrok,wychywychyleniem głowy możesz zobaczyć co jest np za rogiem do tego kontrolery move "robią "za dłonie, na upartego można nawet pograć na Atari ale jak wy o kotlerach i innych kalafiorach to nie ma sensu pisać... obraz idealny nie jest na upartego widać piksele choć nie każdy to dostrzeże, na czerni widać taki jakby statyczny szum ale w żaden sposób to nie przeszkadza w rozgrywce, głowa nie boli, jednak ja po 6 godzinach non stop miałem przy wyścigach lekkie mdłości, tylko przy wyscigach ,po takim czasie i po opuszczeniu VR rzeczywistość wydawała minie się sztuczna ... no minutę albo dwie musiałem się przestroic do rzeczywistości.
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    ja mam gearVR zrobilem filmiki:





    filmik tego nie oddaje. swietna sprawa z tym vr :-D
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    Kobiety w moim przypadku nie zastąpi choć może przez VR pójść w pizdu(jak za długo mnie nie będzie),dam sobie jednak rękę uciąć iż niejednemu zastąpi... w Japonii już zastępuje. To jest najlepsza rzecz jaką widziałem od czasu grafiki 3d i Psx/a i daje niesamowite odczucia jak i możliwości... np osoba od dziecka sparaliżowana może w Vr chodzić, latac co tylko chcę...na co aplikacja pozwoli...
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Nov 2016 zmieniony
     
    Mam teraz służbowego smart fona J7 ciekawe jak takie okulary do telefonu dzialaja, sa za 100 i to nie kartonowe tylko takie ciut lepsze, musze wypróbować choć w Psx/sie pisali iz namiastka tego co Ps Vr.jAk będę w domu to podlinkuje filmiki. Nie lubię smartfonów i swój prywatny tel mam ,nic sie nie zmieniło... ale darmowy dostep do szybkiego neta sie przydaje.
    • 9: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    pewnie tak. takie okularki kosztuja 400zl i mozliwosci zrobily na mnie wrazenie.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    Urzywane w łódzkim lombardzie sa za stowe ,czyli mowisz ze brac?
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    Jak co to zapraszam do siebie na Vr ,juz jeden chetny od nas jest o ile już nie zakupił. Sorka za pisownię
    • 12: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    ja nie zaluje. bym bral :-)
    • 13:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    dam sobie jednak rękę uciąć iż niejednemu zastąpi... w Japonii już zastępuje


    Nie podcina się gałęzi, na której się siedzi ;)
    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Nov 2016
     
    No ale takie są realia,... VR moze być lepsze od LsD wszystko zależy od oprogramowania a patrząc na zapowiedzi jest na co czekać. Ja mam 2 gry i masę dem plus kilka filmów w360 stopniach
  1.  
    Szatanowskie wynalazki...
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Nov 2016
     
    Najfajniejsze za kilkanaście lat będą "zloty"VR ,takie spotkania jak teraz z tym że w rzeczywistości wirtualnej ,masę kosztów i zdrowia można by zaoszczędzić ,tylko kwestia żywienia/wypróżniania pozostaje problematyczna bo kroplówka/cewnik to powiedzmy sobie szczerze niezbyt wygodne rozwiązanie a ze sr... to ..."wybierak" @mgr_inz_rafal teraz masz jak na tacy podany pomysł na nową grę ;-).
    • 17:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime7 Nov 2016
     
    Ciekawe rzeczy podajesz na tacy, Irata:-)
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Nov 2016
     
    ... no jestem w VR ,jak w filmie"Kosiarz Umyslow" tyle że w realu a i grafika dużo lepsza, teraz czekam na Robinsona i "Apollo 11 " , w symulator Konika polnego bym zagrał albo jakąś inna pszczółke Maję ,trza isc z postępem ;-),pewien jestem że to ten kirunek, na razie nie zastąpi całkowicie tv ale za parę lat...kto wie.
    • 19:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Nov 2016
     
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Nov 2016 zmieniony
     
    Tak gram sobie w "GUNJACK" to taka wersja space invaders na VR a dokładniej to jest osobny epizod EVE Valkyrie, takiej strzelanki kosmicznej.Gram ,gram ,zerkam na ranking online i jestem na 128 miejscu na świecie ,patrze a przede mną amigowiec,jakiś gość w rankingu o nicku AmigaPower czy jakoś tak i tak się zawziąłem iż wylądowałem na 8 miejscu ,nieźle co ?
    Ilu maniaków po zerknięciu na nicka rozszyfruje napis Atari :-) .



    Gra wciąga na maxa ,działkiem sterujemy głową i tak samo celujemy ,no lepszego sterowania sobie nie wyobrażam ,no dobra ,wyobrażam sobie bo można by jeszcze śledzić ruch gałek ocznych ale ten VR wbudowanych kamer ani skanerów siatkówki niestety nie posiada;-p ,na to trzeba poczekać jednakże nie zmienia to faktu że wrażenia są po prostu świetne .
    • 21: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime15 Nov 2016
     
    • 22: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime18 Nov 2016 zmieniony
     
    Nikt nie był?

    Ja niestety nie najlepiej się czułem, ale i tak ceny wejściówek by mnie powstrzymały...
    • 23:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Nov 2016 zmieniony
     
    Siedzę sobie dzisiaj z VR na głowie i oglądam taki można by powiedzieć retro kawałek - Trial by Laser - Warp Chase 360 VR .
    patrze ,patrze aż tu nagle coś znajomego :-) no a ja właśnie o was(atarowcach których znam) myślałem,myślałem jak dużo tracicie olewając temat VR .
    ->link<-
    • 24:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Nov 2016
     
    Swoją drogą zajebisty kawałek,a w VR to potęga .
    • 25:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime25 Nov 2016 zmieniony
     
    o a ja właśnie o was(atarowcach których znam) myślałem,myślałem jak dużo tracicie olewając temat VR .

    Zaraz "olewanie"... Nie każdego ten temat "jara", nie każdy też może i chce tego używać np. ja z racji pewnej wady wzroku "trzyde" (w takim czymś) widzę raczej słabo (albo wcale)... :|

    VR to potęga.

    Tylko, żebyś się za bardzo nie uzależnił od tego, bo o to chyba łatwo! :P
    • 26: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime25 Nov 2016 zmieniony
     
    @Irata4 - w 1:12 clipu, który podawałeś pojawia się chyba model 3D, z którego zrzynałem :)))

    • 27:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime25 Nov 2016
     
    plagiat, bez dwu zdań ...


    ;)
    • 28:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Nov 2016 zmieniony
     
    Jak to ogladalem i byla ta twarz co w przerywnikach sie ukazuje to sobie pomyslalem ze fajnie by bylo cos takiego na jakims party przedstawić tzn cos w podobie bo klimat mi przypasowal a potem patrze i twoja cyber twarz podpisana ,no super ,szkoda tylko że nikt nie informuje ze cos takiego jest pod VR ,teraz za kazdym razem jak uruchamiam Vr to sobie ogladam te "animacje".Jak ktos na jakies party zabierze Ps4 to ja moge wziąć VR .No nie spodziewalem się ze znajdę jakiś ślad scenowej atarowej działalności w "moim" odizolowanym świecie VR .Prawie z fotela spadlem jak zobaczyłem.
    Ja tez mam wadę wzroku ,na szczęście okulary sie mieszcza spokojnie ,osoba ktora np nie widzi na jedno oko to tez sie tam odnajdzie i nie chodzi mi o to cale 3d tylko o odczucie bycia wewnątrz.
    Wyobrazam sobie relacje z party zarejestrowaną kamera 360 ,dla osób które z jakis przyczyn przyjechać nie moga badz dla osob ktore byly a chcialy by odświeżyć pamięć to naprawdę Vr daje ogromne mozliwosci ,bede sie starał zdobyc odpowiedni sprzet i wziac go na ktores party .
    • 29:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Jan 2017
     
    @ odyniec1
    Wiesz może z jakich powodów zdjęli ten teledysk ?
    to był jakiś czasowy bonus ,czy co ?
    Kuźwa najlepszy kawałek i Video ze wszystkich tych nędznych kanałów a teraz nie ma ...
    no nie ma na kanale Littlstar tego teledysku ... co się stało ?
    • 30: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime4 Jan 2017
     
    Ale pod linkiem wyżej jest cały czas
    Z tymi Szwedami nie utrzymuje kontaktu od dłuższego czasu. nie wiedziałem nawet o teledysku.
    • 31:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Jan 2017
     
    ...szkoda tylko że jeszcze nie wyszedł na Ps4 You tube 360:-( ,kuźwa a było tak fajnie :-(
    • 32:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Jan 2017 zmieniony
     

    Juz wtedy wiedzieli co dobre ... wiec teraz poprosze to w takiej wersji na VR.Widac wyraźnie jak gość gra przy użyciu ps move ;)