atarionline.pl SV2k16 - wyżywienie (szybka ankieta) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Nov 2016 zmieniony
     
    Witajcie ludziska! Szybka ankieta z pytaniem dotyczącym jedzenia serwowanego na SV2k16! Czy jesteście zainteresowani taką usługą? Proszę zostawcie chociaż pojedynczy komentarz poniżej (tak/nie). Mam na myśli śniadania i obiadokolacje, ponieważ przez większość czasu serwowane będą (zgodnie z wcześniejszym planem) polskie specjały - bigos i fasolka po bretońsku. Jeśli będzie zainteresowanie na śniadania i obiadokolacje, to takowe będą. Ceny podobne do lat ubiegłych.

    Śniadania w godzinach od 09:00 do 10:00, obiadokolacje - 16:00.
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime6 Nov 2016
     
    polskie specjały p/t piwo (zwane chlebem w płynie przez niektórych), bigos i fasolka mi wystarczają. Zatem ja podziękuję za takowe posiłki.
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Nov 2016
     
    Dodam tylko że powyższe ma "priorytet czasowy" i rozeznanie potrwa do najbliższego wtorku. Jeśli uzbiera się minimum 20 osób to zorganizujemy śniadania i obiadokolacje :) Tym bardziej, że w piątek święto :D
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime6 Nov 2016
     
    Nie.
    Bigos i fasolka jest ok :)
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Nov 2016
     
    w jakiej cenie te obiady?
  1.  
    Ja chętnie tak.
    • 7:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime7 Nov 2016
     
    Tak.
    Przy założeniu, że nie będą to ceny hotelowe ;)
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime8 Nov 2016
     
    Taaak!
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime9 Nov 2016
     
    Ja chciałbym przypomnieć że co roku goście zagraniczni masowo chcieli skorzystać, ale nie byli zapisani, więc oczywiste jest że trzeba przygotować jedzenia więcej bo wiele osób jak już jest na miejscu to skorzysta. To już tradycja;)