atarionline.pl Książki SOETO - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Przelew na książkę Assembler6502 poszedł.
    Dane do wysyłki wysłałem na e-mail zamowienia(małpa)retronics(kropka)eu.
    • 2: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime23 Dec 2016
     
    Czarny_faraon, zmień pliz mail który wpisałeś na zamowienia(małpa)retronics(kropka)eu, bo mi zaraz spamboty przyślą coś jak poniżej:

    "Witam,
    Nie mam inny sposób kontaktu z Tobą do wysłania tej wiadomości.
    Jestem w rozpaczy i moje serce krwawi, gdy piszę ten post Mam nadzieję, że będzie posiadać swoją uwagę.

    Ja kontaktowania się dzisiaj, ponieważ prawdą jest, że jeden nie wie, że nie przeszkadza ten gest z mojej strony.
    Nazywam się Pan urodził CASSANO PASCAL 7 stycznia 1945 we Francji, mieszka na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
    Powodem, który napędza mnie do was jest takie:
    Chciałbym przejść przez kanał na cele charytatywne w swoim dziale.

    Jest to dar, w jakiś sposób i wynosi suma dziewięćset pięćdziesiąt tysięcy euro (950,000 euro).
    Mój stan cywilny jest taka, że ​​nie mam żony, a nawet mniej dzieci, do których mógłbym pozostawić tę spuściznę, a ja jestem obecnie cierpi na raka gardła, więc jestem skazany na pewną śmierć.
    To dlatego chciałbym wdziękiem i aby pomóc potrzebującym dzieciom dać ci powiedział, że dziedzictwo, aby to miłosierdzie.

    Jeśli zgadzasz się na to, co poprosiłem, aby dać mi znać
    Błagam dać ucho do mojego wniosku, ponieważ liczę na swojej dobrej woli, a także właściwe wykorzystanie tych funduszy dla tej pracy.
    Dziękuję za wyrozumiałość
    Pascal CASSANO "
    • 3:
       
      CommentAuthorshanti77
    • CommentTime26 Dec 2016 zmieniony
     
    Duddie sam piszesz w adresie paypal'a kilka postów wyżej swojego pełnego maila ;)
    • 4: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime26 Dec 2016
     
    Dzięki, staram się unikać tego ale czasem się zdarzy...
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Dec 2016
     
    Cenna inicjatywa. Jak widac, poradniki programistów, z uwzględnieniem poprawek i najnowszej wiedzy - bardzo są potrzebne :)
    • 6: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime5 Jan 2017
     
    Zostało 10 sztuk książki Asembler 6502. Więc jeśli ktoś jeszcze nie zamówił, ostatnia szansa. No, chyba, że osoby które zamówiły, ale nie zapłaciły, zrezygnują - wtedy będzie możliwość zakupu :)
    Wysyłka książki w drugiej połowie stycznia, jeszcze ostatnie szlify korektorskie przechodzi.
    • 7: CommentAuthormar_tec
    • CommentTime6 Jan 2017
     
    Ja zamówiłem mailowo, ale prosiłbym o wysyłkę pobraniową (zapłata kurierowi przy odbiorze). Oczywiście czekam z niecierpliwością na lekturę. Chcę ponownie zagłębić się w tajniki programowania, jak za młodych lat. Przestudiowałem artykuły Pana J.B.Wiśniewskiego w Tajemnicach Atari w latach 90-tych.
    Czuję ogromny sentyment do tych lat i Atari.
    • 8: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime14 Jan 2017
     
    Zostało 5 sztuk :)
    • 9:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 Jan 2017
     
    Jest już druga połowa stycznia. :D
    Czy jest znany jakiś termin wysyłki?
    • 10: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime18 Jan 2017
     
    Jeszcze nie. Problemy kadrowe ze zdrowiem powodują opóźnienie, może być dopiero w lutym. Jeśli ktoś nie chce czekać tak długo, proszę o informację - zwrócę wpłatę.
    • 11:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime18 Jan 2017
     
    Zdrówka życzę i do lutego poczekamy :D
    • 12: CommentAuthormarekp
    • CommentTime18 Jan 2017
     
    Duddie, czy książka "GFA Basic" dla Atari ST jest ciągle brana pod uwagę w Twoich planach wydawniczych?
    • 13:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 Jan 2017
     
    Oczywiście że poczekam, ale już przebieram nóżkami...

    Zdrowia!
    • 14: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime18 Jan 2017 zmieniony
     
    @marekp: tak, oczywiście. Ale skan+ocr+korekta+skład+ponowna korekta=baaaardzo długi czas. Więc te książki nie będą się ukazywać zbyt często, ponieważ nie dam rady tego robić szybciej. A jeszcze chciałbym, aby te książki miały jakąś wartość dodaną, czyli jakieś dodatkowe rozdziały, nieistniejące w oryginale.
    • 15: CommentAuthormarekp
    • CommentTime18 Jan 2017
     
    Spoko. Poczekam. Grunt, że jest w planach.
    • 16: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime26 Feb 2017
     
    Ponieważ wiele osób bombarduje mnie mailami, spieszę poinformować, że jeszcze 2-3 tygodnie potrzebuję aby ukończyć druk książki. Termin oszacowałem jak widać zbyt optymistytcznie, a trudności mi się piętrzą. Mam nadzieję, że nie będzie to pierwsza i ostatnia książka wydana przez Retronics Publishing....
    • 17: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime16 Mar 2017 zmieniony
     
    Przy okazji chciałem zapytać, czy byliby chętni na reedycję książki jak w załączniku?
    • 18: CommentAuthorRetroBajt
    • CommentTime16 Mar 2017
     
    Te akurat mam w oryginale :) Pytanie z innej beczki - czy jest jakis ustalony plan wydawniczy tj. na podstawie ankiet, wiesci gminnych etc. wiemy ktore pozycje z dlugiej listy ciesza sie najwieksza popularnoscia, albo chociaz taka rokujaca wydanie? Wiem ze potencjalna lista tytulow ktore moga sie ukazac byla calkiem spora.
    • 19: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime17 Mar 2017
     
    Listy na razie nie ma. Niebawem ją sporządzę. Niestety, ceny książek będą zapewne nieco wyższe niż pierwszej, gdyż okazało się że koszt jej wytworzenia (skład, druk) jest wyższy od podawanego na początku. Aby wydać książkę potrzeba minimum 50 osób chętnych na daną pozycję. Na większe, jak np. Atari Basic W.Miguta potrzeba ok. 100 osób.
    • 20: CommentAuthorpgru
    • CommentTime17 Mar 2017 zmieniony
     
    @Duddie chodzi Ci o Atari Basic W.Miguta 1987(ten z napisem tylko Atari Basic na okładce)? Jeśli tak to byłbym chętny. Co do tej ze skan009.jpg musiałbym się zastanowić.
  2.  
    Ja byłbym chętny na reedycję książki jak w załączniku.
    • 22: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime19 Mar 2017 zmieniony
     
    Niniejszym chciałbym przeprosić wszystkich oczekujących na wysyłkę książki "Asembler 6502" i poinformować, że książka jest obecnie w druku. Jeszcze trochę czasu potrzebuję (a właściwie to drukarnia) żeby dokończyć druk i oprawę. Aby zrekompensować czas oczekiwania, udostępniam jeden rozdział i jeden z aneksów. Naprawdę warto poczekać...
    • 23: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime19 Mar 2017
     
    Witam serdecznie. Ja również jestem zainteresowany - właśnie tą książką Wiesława Miguta - Atari Basic (http://atarionline.pl/cn/data/upimages/Retronics_Atari_Basic.png) - To była moja pierwsza książka do Atari. Na nią czekam najbardziej ;)
    • 24: CommentAuthorpaptak
    • CommentTime19 Mar 2017
     
    Atari Basic Miguta biorę w ciemno na 100% choćby mi na chleb miało nie wystarczyć.
    • 25: CommentAuthorAdam
    • CommentTime20 Mar 2017
     
    "Mikroprocesor 6502 i jego rodzina" - byłbym zainteresowany. Atari Basic oczywiście też.
    • 26: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime11 Apr 2017
     
    Uwaga: szykuję listy przewozowe, ruszają wysyłki od jutra. Jednak wciąż nie otrzymałem wpłat od niektórych osób, które deklarowały chęć zakupu np. skrzyp, pablozp, ajcek i kilka innych np. Roman G, Darek G., Marcin P. Część osób nie podała adresu do wysyłki.
    Osoby, które nie wpłaciły, są proszone o informację, czy dalej są zainteresowane. Jeśli nie, książki będą dostępne dla innych. Na odpowiedź czekam do 18.04.

    Następny tytuł się szykuje do wydania, będzie to książka W.Zientary "Poradnik Programisty Atari". Cena niestety wyższa, 89 zł, osoby zainteresowane proszę o przysyłanie zamówień na adres jak zwykle czyli zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu.
    • 27: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime12 Apr 2017
     
    Chciałbym jeszcze uprzedzić, że brak zainteresowania książką (musi się zebrać przynajmniej 50 chętnych) spowoduje, że się ona nie ukaże. Na razie zbieram deklaracje, póki co jest 4 chętnych. Gdy uzbiera się 50 osób, poproszę o wpłaty.
  3.  
    To ja deklaruję chęć.
    • 29: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime12 Apr 2017
     
    Dopisuję do listy. Chętnych proszę o maile z danymi typu imię nazwisko adres i tel dla kuriera. Wtedy mniej czasu tracę na szukanie potem tych danych.
  4.  
    Już teraz chcesz maila z adresem czy jak się uzbiera 50 osób?
    • 31: CommentAuthorDope
    • CommentTime12 Apr 2017
     
    Dopisuję się do listy.
    • 32: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime12 Apr 2017
     
    @mgr_inz_rafal: Twoje dane mam.
    @Dope: prośba o podesłanie danych na zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu
    • 33: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime13 Apr 2017
     
    No dobra, coś drgnęło, 11 chętnych. Ale wciąż mało...
    • 34: CommentAuthorDope
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    @Duddie: wysłane
    • 35: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    Też już miałem Twoje dane :)
    • 36: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    No jest 15-tu chętnych, oby tak dalej!
    • 37: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    Wezmę 1szt. Namiar na mnie masz :)
    • 38: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime15 Apr 2017
     
    Dopisane.
    • 39: CommentAuthorEagle
    • CommentTime16 Apr 2017
     
    +1
    • 40: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime17 Apr 2017
     
    Eagle - dopisałem, ale nie mam Twoich danych, podeślij pliz na zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu
    • 41: CommentAuthorEagle
    • CommentTime17 Apr 2017
     
    Wysyłałem poprzednio ale na wszelki wypadek poszło ponownie.
    • 42:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime18 Apr 2017
     
    Ja poproszę.
    • 43: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime18 Apr 2017 zmieniony
     
    @maly_swd: dopisane.

    A książki Asembler 6502 są na etapie pakowania, od jutra kurier będzie je odbierał partiami w ciągu 2-3 dni wszystkie zostaną nadane. Osoby, które otrzymały numer nadawczy UPS, mogą śledzić przesyłkę na stronach UPS. Przy czym otrzymanie numeru nie oznacza, że przesyłka już została odebrana przez kuriera.
  5.  
    Duddie, jest szansa wstrzymać moją przesyłkę? Od czwartku mnie nie ma aż do "po majówce" - szkoda, żeby kurier gdzieś pod wycieraczką zostawił...

    Generalnie nie spieszy mi się i mogę poczekać, aż będziesz miał jakąś kolejną akcję wysyłkową.
    • 45: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime18 Apr 2017
     
    Nie ma problemu, daj znać kiedy mam wysłać.
    • 46: CommentAuthortomaswoj
    • CommentTime18 Apr 2017
     
    Dzieki za zdjęcia 6502. Nie mogę się doczekać żeby dostać w łapki :)
  6.  
    Spoko, dzięki. Przypomnę się.
    • 48: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime20 Apr 2017
     
    Dzisiaj kurier odbiera wszystkie zamówione książki, powinny jutro dotrzeć do kupujących.
    Co do drugiego tytułu, jeszcze trochę brakuje do rozpoczęcia produkcji, zachęcam do składania zamówień, na razie tylko deklaracje bez wpłat.
    • 49: CommentAuthorDope
    • CommentTime21 Apr 2017
     
    Ten tego... a ten numer nadawczy UPS to chyba już powinien do dziś do mnie dojść czy się mylę?
    • 50: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime21 Apr 2017
     
    To już pytanie do UPS...