atarionline.pl Co to jest i do czego służy? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorErhlik
    • CommentTime12 Dec 2016
     
    Co to jest I do czego służy CRI?WYGLĄDA JAK KARDRIDŻ ale ma 2 kable jeden jak do magnetofonu a drugi z pianami i z diodami... proszę zdj zobaczyć
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Dec 2016
     
    a to nie jest międzymordzie zwykły magnetofon-atari?
    • 3: CommentAuthorErhlik
    • CommentTime12 Dec 2016
     
    Jaki miedzymordzie?nie rozumiem odpowiedzi jak magnetofon przecież to nie magnetofon jest
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Dec 2016 zmieniony
     
    To jest interface umożliwiający podłączenie do Atari zwykłego magnetofonu. Zamiast dedykowanego. Oczywiście użyto popularnego w tamtych czasach wtyku DIN-5.
    • 5: CommentAuthorErhlik
    • CommentTime12 Dec 2016
     
    Bo właśnie znalazłem coś takiego i nie wiedziałem co to;) czyli magnetofon zamiast wejścia sio to miał na din tak?
    • 6: CommentAuthortakron27
    • CommentTime13 Dec 2016
     
    nie tyle wejście co wyjście.
    chodzi o zwykły magnetofon, nie 'komputerowy'.
    taki zwykły kasprzak z tamtych lat :P magnetofony (i nie tylko, w zasadzie większość sprzętu audio u nas) miały wyjścia din-5 (do podłączenia wzmacniacza audio), rzadziej rca..
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Dec 2016
     
    ... szkoda że w zestawach takiego kabla nie było , ja Kasprzaka nie miałem ,posiadałem za to Grundiga wyposażonego w taki port ale bez kabelka to sobie mogłem posłuchać Abby i dalej męczyć się z chujozą jaką było X CA 12 czy jakoś tak .
    • 8: CommentAuthorErhlik
    • CommentTime13 Dec 2016
     
    Dziękuję za pomoc temat zamykam :)