atarionline.pl Global Game Jam 2017 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Dec 2016
     
    Myślę, że to ostatni moment na zarejestrowanie się na przyszłoroczny GGJ bo już jest dużo osób, a nie wiadomo ile max będzie mogło wziąć udział, do tego w zeszłym roku była rekordowa ilość chętnych, że nie wiadomo w którym momencie się ta lista powiększy znacząco (podejrzewam że do końca grudnia).
    Robimy to tutaj:
    ->link<-

    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime14 Dec 2016
     
    Dzięki za info :)
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Dec 2016
     
    Proszę bardzo;) Jednak sprawdź gdzie najbliżej jest organizowany GGJ, bo ten link u góry dotyczy Warszawy.
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Dec 2016
     
    Wykrakałem na kilka dni przed:

    Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" 19 XII 2016:

    Ze względu na duże zainteresowanie, musieliśmy zamknąć rejestrację na PolyJam. Potrzebujemy trochę czasu, by ocenić ile dokładnie osób możemy zmieścić na naszym sajcie. Rejestracja ruszy ponownie w najbliższym czasie, o czym na pewno Was poinformujemy;)

    ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Jan 2017 zmieniony
     
    Dziś do 18:00 będzie można się dopisać na PolyJam, ale nie znam szczegółów co, gdzie, ile, jak...
    Wiem że do 18:00, czyli wtedy pewnie zamkną i będą podejmować decyzje co z tymi, którzy się nie załapali itp.
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Jan 2017 zmieniony
     
    Szykujemy wspólnymi siłami na otwarcie GGJ (20 stycznia) nową prelekcję, pierwszą taką w Polsce:

    Komputer multimedialny r-t - ewolucja

    Omawiający powstawanie kolejnych komputerów oraz różnic sprzętowych/oprogramowania między nimi: Atari, Commodore 64, ZX Spectrum, Atari ST, Amiga i pecet (inne istotne historycznie również będą wspomniane). Oczywiście skupimy się na grach.
    Gorąco zapraszamy zainteresowanych tematem (wstęp jest wolny), bo postaramy się zrobić to ciekawie;)

    Będziemy (w miarę możliwości) uruchamiać real sprzęt i prezentować na żywca co potrafi;)
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime16 Jan 2017
     
    Harmonogram:

    PolyJam:

    Piątek:
    14:00 - Początek rejestracji uczestników
    16:00 - Wykład otwierający pt. "Komputer multimedialny r-t - ewolucja"
    17:00 - Ogłoszenie tematu
    17:15 - Zaczynamy tworzyć gry

    Sobota:
    24h jamming

    Niedziela:
    15:00 - Koniec pracy
    15:30 - Początek prezentacji
    19:00 - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
    19:30 - Zakończenie PolyJamu
    • 8:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime16 Jan 2017
     
    Na 90% procent będę w Wawie obserwatorem z kamerą :) ale niestety trochę posypały mi się zawodowe plany i nie będę w piątek :( to mnie mega smuci, bo jednak rozpoczęcia braknie. Kombinuję wciąż to z tym zrobić :)
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime17 Jan 2017 zmieniony
     
    Fajnie, do zobaczenia!
    ...a z problemami mam nadzieję ze się uporasz ;) (tak jak ja...)
    • 10: CommentAuthornosty
    • CommentTime17 Jan 2017
     
    Ja będę na GGJ w Łodzi. Raczej robię na PC niż na Atari, ale kto wie ;)
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime17 Jan 2017
     
    ...no właśnie w końcu zrobił byś coś na Atari ;)
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Jan 2017 zmieniony
     
    • 13:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime20 Jan 2017
     
    Wiem, że jest późno bardzo, bardzo późno, ale jak mógłbym się z Tobą skontaktować?
    • 14:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Jan 2017 zmieniony
     
    Pisz tutaj, jako wiadomość prywatna.

    (w polu "Wyślij jako prywatną wiadomość do (opcjonalnie)" wpisujesz tdc)
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Jan 2017
     
    Ja dziś mam urwanie głowy, z tym wykładem (wiele godzin) + sprzęt itp. wiec to raczej prośba do innych obecnych, a pewnie ktoś będzie rejestrował.
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Jan 2017
     
    Jeden z uczestników łapie za joystick, aby zagrać na real Atari, a tu nic siła przeciwna skierowała go z powrotem w tamtym kierunku. Dżoj przyczepił się przyssawkami do stołu ;) Skwitowałem: ten dżoj ma ~30 lat, a działa i nawet przyssawki działają, a dzisiejszy sprzęt??
    • 17:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Jan 2017
     
    Dziwna sprawa, miała do nas przyjść pizza na dżem,a przyszła z dżemem... ufff...
    • 18:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Apr 2017
     
    Global Game Jam 2017:

    W dniach 20-22 stycznia już po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować warszawską edycję Global Game Jamu – PolyJam 2017. Na całym świecie wraz z nami tworzyło gry ponad 36,000 jamerów z 95 krajów, tworząc ogromną liczbę 7 tysięcy gier, w ciągu 48h. A jeśli już zdążeliście zapomnieć, to tegoroczny temat brzmiał “Waves” – “Fale”. W samej Polsce ludzie jamujący od Bałtyku, po Tatry (około 700 osób w 10 miastach), stworzyli ponad 150 gier.

    A jaki udział mieliśmy w tym my? Na Politechnice Warszawskiej pojawiło się 111 uczestników i zebrawszy w zespoły, bądź pracując w pojedynkę, stworzyło 29 gier. Od platformówek, przez strzelanki, bijatyki i symulatory, po RTSy.

    ->link<-