atarionline.pl Nowe gry bedace w fazie produkcji - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime22 Dec 2016

Byl watek o niedokonczonych badz zaniechanych projektach gier. Otwieram watek o grach bedacych w fazie produkcji, testy silnika, sprite'ow, krotkie demka.

Na samym poczatku

Beavis and Butt-Head WIP(krotkie demko)

Kolejny projekt tego samego autora(test sprite'a)

• 2:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime22 Dec 2016

To ja mam pytanie co się dzieję z Projekt M-jest jakas próbna wersja z bronią i z przeciwnikami ?,przy czym nie chodzi mi by przeciwnicy byli animowani itp. Tylko o to czy cokolwiek od mometu zapowiedzi poszlo do przodu.Nastepnie chcialbym się dowiedzieć jak się sprawy mają z Prince of Persja no i co z Rick/iem bo mialem wrażenie że jest prawie gotowy ,a tu cisza ... a moze coś przegapilem? Swoją droga to pokladalem wielkie nadzieje w zapowiedzi gry One Moon and Two Sun's ,jak dla mnie to moglo by wyjsc chociażby na 1mega no ale podobno projekt padl,wie ktos coś odnosnie tych pozycji
    ?
    • 3:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime23 Dec 2016

Nikt nic nie wie ???
    • 4: CommentAuthortebe
    • CommentTime23 Dec 2016

Rick, Konop jest zadowolony z silnika ruchomych obiektów, ale nie jest zadowolony z aktualnej organizacji kodu, organizacji pamięci, która nie pozwala mu zmieścić się z całą grą w 64KB

nie zdarzyło Wam się powiedzieć "gdybym teraz miał to napisać napisałbym to inaczej", zanim powstała ostateczna wersja Panga, były trzy inne wersje gry m.in. w trybie bitmapy, każde kolejne podejście jest doskonalsze bo uwzględnia zdobytą wcześniej wiedzę o problemach które napotkałeś
    • 5:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Dec 2016 zmieniony

Ja bym się dowiedział co z grami:
    - The Last Ninja od Kuby Husaka

- Zmierzch (hit zapowiadany w TAJEMNICACH ATARI)
    ->link<-
    ->link<-

Co do gier z początku tego wątku, jeśli kojarzę, to są to "zajawki" Gonza więc wiadomo czego (nie) oczekiwać. ;)
    Dorzucić do tego śmiało można by "Prince of Persia" :D
    • 6: CommentAuthorAdam
    • CommentTime24 Dec 2016

Na AtariAge powstał kilka dni temu podobny wątek: ->link<-

IRATA4:

co z Rick/iem bo mialem wrażenie że jest prawie gotowy ,a tu cisza ... a moze coś przegapilem?

Może i przegapiłeś, kto wie - była przecież informacja, że na pewno nie w tym roku:
    ->link<-

@Dracon, w przypadku PoP nie chodzi o zajawkę Gonza.
    • 7: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime24 Dec 2016

Dracon - wypraszam sobie takie drętwe teksty, nie tobie to oceniać
    • 8:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime2 Jan 2017 zmieniony

->link<- nie wiem jak wy ale ja pierwszy raz ten tytul widzę ->link<- do tego fajna reklama ,no choc nie przepadam za grami na 2600 to w te bym z chęcią zagrał .
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Jan 2017

tebe:

Rick, Konop jest zadowolony z silnika ruchomych obiektów, ale nie jest zadowolony z aktualnej organizacji kodu, organizacji pamięci, która nie pozwala mu zmieścić się z całą grą w 64KB

... Konop pewnie zbyt długo rozmawiał z Xxlem, co jak widzę tylko szkodzi tej grze. Autor zrobił nawet wsparcie dla vbxe (mam nadzieję że ta opcja pozostanie finalnie), to po co się teraz ograniczać do 64k ram? A nawet jeśli, to co - nie można sobie doczytywać z atr danych? ;) mam nadzieję tylko, coby na koniec nie wyszło że obraz dysku działa wyłącznie z flopki.
    • 10:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime9 Jan 2017

później wyszła wersja w wysokiej rozdziałce monochromatyczna ale co się dzieje z tą ???

Co to za projekt ??? czyżby prawdziwy Zybex 2 ???
    • 11: CommentAuthorEagle
    • CommentTime9 Jan 2017 zmieniony

później wyszła wersja w wysokiej rozdziałce monochromatyczna ale co się dzieje z tą ???

Czeka aż wyjdzie jedynka, głupio by tak było wypuścić dwójkę wcześniej ;)
    • 12:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime9 Jan 2017

jest ten tytuł gdzieś dostępny ?
    • 13:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime9 Jan 2017

@dyniec1
    Będzie w końcu to Bloody Planet ?
    • 14: CommentAuthorAdam
    • CommentTime9 Jan 2017 zmieniony

@Irata4: link do "Name This Game" był podany na głównej stronie AtariOnline (kliknięcie w nazwę): ->link<-

Podejrzewam, że Bloody Planet samo się nie napisze, poza grafikiem musi być też koder - zainteresowany i z wolnymi mocami przerobowymi.
    • 15: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime10 Jan 2017

Nie wcześniej niż za 5 lat
    • 16: CommentAuthorxxl
    • CommentTime10 Jan 2017

jak Adam nadal bedzie na wakacjach to zdazymy 2 gry przed h2 machnac ;-)
    • 17: CommentAuthorAdam
    • CommentTime10 Jan 2017

Niestety na wakacjach nie jestem, a przydałyby mi się bardzo :/ W każdym razie cieszę się, że u Ciebie moce przerobowe są w pełnym rozkwicie, każda nowa gra cieszy :)
    • 18: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime5 Oct 2019

bump
    Peter Meyer, który jest znany z bycia Peterem Meyerem pokazał ostatnio swój nowy projekt
    • 19: CommentAuthortebe
    • CommentTime5 Oct 2019

taki prawie KLAX
    • 20: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime5 Oct 2019

ano, autor w opisie pisze, że gra jest wzorowana na Klax
    • 21:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime5 Oct 2019 zmieniony

...kończą się ludziom pomysły
    ... ja mam mnóstwo pomysłów ...
    ...ale z zakodowaniem ich już nieco gorzej ....

Fajna gra , ale czemu nie placki !!! ,lody na taśmociągu !!! SAL-MO-NEL-LA ;)

W poście 10 zapytałem o dwa tytuły , wie może ktoś jaka to gra na drugim filmiku w wątku 10 ??