atarionline.pl Darmowy bilet na Video Games Live - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Oct 2009 zmieniony
     
    Aby nie umknela ta sprawa w nowince to wklejam ja takze tutaj:

    Pan Adrian Jagieliński z agencji New Music Art przekazał na potrzeby AtariOnline.pl darmowy bilet na koncert VGL w Warszawie! Postanowiłem go rozlosować wśród członków Forum Atarum. Zasady są takie: kto chce wziąć udział w losowaniu niech się zarejestruje na Forum Atrum jeszcze do końca dzisiejszego dnia (godzina 0:00 czasu polskiego). Jutro wykorzystamy "maszynę losującą" Larka z poprzednich losowań i wylosujemy programem szczęśliwcę, który otrzyma darmowy bilet. Na wszelki wypadek wylosujemy pięć kolejnych osób - gdyby zwycięzca zrezygnował na przykład z braku możliwości skorzystania z biletu albo nie podał w odpowiednim czasie adresu do wysłania biletu to nagroda przechodzi na drugiego w losowaniu... i tak do skutku, aż bilet znajdzie właściciela :).
    • 2: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime29 Oct 2009
     
    Kiedy będzie ogłoszony wynik losowania, bo mam zamiar wybrać się na ten koncert i nie wiem czy kupować bilet czy nie.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Oct 2009
     
    DZisiaj w nocy bedzie losowanie, jutro wyniki.
    • 4: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime29 Oct 2009
     
    Ok, to czekam :)
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Oct 2009
     
    Losowanie juz Larek zrobil, teraz musze porowanac wyniki z ID na forum i jutro napisze kto i co.