atarionline.pl Gry z AM, których nie ma AOL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime15 Jan 2017
     
    Znalazłem na Atarimanii trochę gier, których nie ma na AOL. Zakładam, że jest ich znacznie więcej, ale przeglądałem głównie te ze screenami na stronie, które mnie zaciekawiły i wtedy sprawdzałem, czy są w AOL. Może warto by je dodać? Część jest w BASICu, ale niektóre całkiem fajne, a część w innych językach.

    Super-Gaertner
    Star_Bird
    Split_der_Taucher
    Rock_n_Rhythm
    Screwball
    Salvage_2001
    Smack_Jack
    New_Life_1.1
    Mission = Carsten Reitz + Homecomputer
    MasterType_Scarborough
    Master_of_the_Mindfire
    Martian_Castle
    Mars_Lander
    Marbles
    M1_Abrams
    The_Lost_City
    Mandarinov_Hlavolam
    Loony_Lander
    APX_Jukebox_Num_1
    Glip
    Creative_Computing_Software_Chase_Games_CS-7511
    Cave_In
    Castle_Antic
    Goblin
    Fire!
    Biscuits_in_My_Pockets!
    Monster_Miner
    Mad_Genius

    Jeśli któreś z nich są na AOL, to przepraszam, ale nie sprawdziłem bardzo dokładnie.
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime15 Jan 2017 zmieniony
     
    Spróbuję po trosze ogarnąć temat. :)

    Może udałoby się namówić ludzi prowadzących ten serwis na udostępnienie zbiorczej bazy plików na małe Atari? Byłoby wygodniej uzupełniać u nas braki.
    • 3:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime16 Jan 2017
     
    Heh, w pewnym sensie to konkurencja, więc nie wiem czy by się zgodzili. Można popytać.
    Bardzo lubię AM za to, że do wielu gier są screeny do pooglądania. Często przeglądam tam gry po screenach i szukam tych, których nie znam albo dawno nie widziałem. Może zaczerpnąć od nich ten pomysł na AOL i jakoś umożliwić tu też przeglądanie gier poprzez screeny, które skutecznie trzeba by było porobić?

    Swoją drogą, nie wiem czy jesteś dobrym adresatem, ale czy nie ma szans na rozszerzenie tej wąskiej kolumny na stronie AOL? Cała strona ma szerokość taką, że zajmuje u mnie niecałą połowę monitora i nie da się więcej. A na podstronie z listą gier niektóre tytuły są tak długie, że nachodzą na prawą kolumnę, bo się nie mieszczą..
    • 4:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime17 Jan 2017 zmieniony
     
    To już pytanie do Wieczora. Ja jestem za cienki w te klocki. :)
    • 5:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime17 Jan 2017
     
    To może Wieczór zobaczy ten wątek ;)