atarionline.pl FOREVER 2017 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Jan 2017 zmieniony
     
    gdby Pin uruchomil demo z oryginalu ktory dostal a nie nieudolnie (po cholere) zrobionej przez siebie zepsutej kopii to by nie bylo takich problemow :-)
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime28 Jan 2017 zmieniony
     
    A miał w ogóle SIO2PC? Czy też dostał demo zgrane na dysk z ATR-a?

    Ten obraz nie miał wszystkich sektorów w ED. Nie dziwię się, że Pin miał kłopoty ze skopiowaniem na dyskietkę w tej gęstości, bo większość (prawie wszystkie) kopierów trzyma się tych standardowych.

    Autor ma tendencję do sprawdzania swoich dzieł tylko pod emulatorem, bez chęci podesłania komuś, by sprawdził na fizycznej maszynie.
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    mial sio2sd :-) moglo byc prostrze rozwiazanie? a jak myslisz wczesniej sprawdzil demo? zaraz przed pokazem halucyny chyba zaczely dzialac bo zrobil hype poszukiwanie starych dyskietek (dlaczego innych prac w ten sposob nie chcial zaprezentowac?). ignorowanie bledow podczas kopiowania, ignorowanie upomnienia ze blednie skopiowany obraz nie bedzie dzialal.

    slusznie zauwazyles, oprocz totalnej ignorancji i zlosliwosci wykazal sie nieprzygotowaniem :-)
    • 4: CommentAuthorerOS
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    @XLL
    Przykro mi, ale nie mam zamiaru dyskutować bo nie ma już o czym ani tym bardziej nie z tobą. Oponent musi spełniać jakieś minima racjonalności i przyzwoitości.
    Nie wybieraj cwaniaczku co ci wygodne a co niewygodne nie pomiajaj ani nie zbywaj bez argumentacji.

    Czyli dowiedzieliśmy się, że u1mb jest ok.. dobre i to ... na początek :)
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    nastepnym razem sie przygotuj... nie miales zadnych argumentow.
    • 6:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime28 Jan 2017 zmieniony
     
    @xxl: nie manipuluj moimi słowami. Nic takiego nie napisałem.

    Nieprzygotowaniem wykazał się sam autor dema i to nie był ani pierwszy i nie ostatni raz. Sam nalegasz na używanie standardów, ale bronisz autora, który się do tego nie zastosował. Dla przypomnienia, trzy najpopularniejsze gęstości mają 90, 130 i 180 kB; obraz dema miał bodajże coś koło 112. Nie pomyślałeś o użytkownikach, którzy po ściągnięciu obrazu z Sieci chcieliby sobie skopiować demo na fizyczną dyskietkę, by móc uruchomić je na Atari ze standardowego urządzenia?

    Odpuszczam sobie ten wątek. Chcesz, to prowadź dalej sobie tę krucjatę i zrażaj do siebie ludzi, którzy próbują z tobą rozmawiać.
    • 7: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    wow. nie sprawdzil dema przed pokazem?

    pomijam juz to ze ze bez problemu mozna taki obraz przekopiowac na dskietke fizyczna :-) minimum wiedzy. nie kompromituj sie.
    • 8:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    Wiem, jak skopiować, ale znajdą się tacy, co będą mieli z tym problem.

    Z mojej strony EOT.
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    trzeba powołać komisję śledczą ;)
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    ...trza pomóc pinowi w kompotach i nie będzie problemu albo tak ułożyć regulamin żeby każda praca zrobiona dla Atari mogla wziac bez przeszkód udział... ja nie rozumiem w czym problem .... Przecież kompoty to nie wybory prezydenckie.
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime28 Jan 2017
     
    Nie jestem za tym, by jedna osoba terroryzowała całe "party" mówiąc mi jeszcze przy okazji, jak mam zorganizować kompo. Przynajmniej w kompotach w których biorę czynny udział. Hehehh.. cieszcie się, bo wiele mi tego już nie zostało ;)
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Jan 2017
     
    nie martwcie się , za 11 lat odbędzie się pierwsze Atari party VR gdzie każdy będzie mógł swoje dzieła prezentować z domu , mówię wam niezły ubaw ,wyobraźcie sobie że każdy z uczestników ma avatara własnej postaci na wzór bohatera z Atarowskiej ulubionej gry ... no dobra pin będzie miał z bajki ...a jak będą sprzeczki to pojedynek w Archona ,oczywiście wersja VR choć sprzęt jak i gry będą prezentowane na realnym oryginalnym sprzęcie który będzie rejestrowany kamerą 3d i w locie przeliczany na model virtualny .
    Tak mam Maszynę ...
    • 13: CommentAuthor0xF
    • CommentTime30 Jan 2017
     
    Wracając do tematu, lista partyzantów Forevera jest tu: ->link<-

    BTW. dopisałem Forever do ->link<- - czeka na przejrzenie.
    • 14:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime19 Feb 2017
     
    jadę!
    • 15:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime19 Feb 2017
     
    Nie Ty jeden;)
    • 16:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime20 Feb 2017
     
    dobra, jade też.
    • 17: CommentAuthorpin
    • CommentTime20 Feb 2017
     
    .. no to się teraz zastanawiam. W ilu jedziecie??
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Feb 2017
     
    To ja też bym pojechał jak sie miejsce znajdzie i skład nie zmieni ,sam na razie jeszcze bez auta nie bede błądzić, choc to moze ulec zmianie bo jak zdam prawko (egzamin na dniach)to wezme służbowe.
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime20 Feb 2017
     
    jak dzień po odbiorze uprawnień chcesz jechać w długą trasę, to spisz w przeddzień wyjazdu testament ;) .. o ile masz co rozdać.
    • 20: CommentAuthorpin
    • CommentTime20 Feb 2017
     
    ... chyba, że Ci zabrali uprawnienia - to przepraszam ;)
    • 21: CommentAuthoras...
    • CommentTime20 Feb 2017
     
    Czy z Warszawy leci desant???
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Feb 2017 zmieniony
     
    @pin ... nie nie zabrali , rozmawialiśmy kiedyś na ten temat , w życiu jeździłem i posiadałem 10l -motorynka,12l.-Jawka-50 ,13l-MZ z gaźnikiem od Wsk3 przerabiane dysze,Honda cr 250 (pierwszy z tarczowym),Mz 250 es,Jawa 350 TS,Mz ETZ 250,Honda Ms 600 Xl a teraz zbieram na Africa Twin 750,autek też kilka przerobiłem fiata 125 p-tak koło 18nastki ,malucha,Faworitkę i Poloneza Atu plus , teraz kupuję Mazdę Mx 5 :-) więc jakby co to miejsca mało :-p choć dla chcącego ...
    no i jak widać jeszcze żyję ...
    ...bo nie pije .
    ale rozumiem ciebie , słyszałem jak popitalasz tyle że obaj trenowaliśmy na "ROAD RACE";-)
    • 23:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime21 Feb 2017
     
    Hej, my w samochodzie mamy komplet, jedziemy w piątek rano:)
    • 24: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Feb 2017
     
    as: ja tez jakby co jestem chetny do wyjazdu
    • 25:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime23 Feb 2017
     
    My jedziemy z Gliwic, nic nie poradzę że MarkowiP nie chce się jechać przez Kraków;)
    • 26:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 Mar 2017
     
    i już po kompotach :D
    Mimo że nie było "dużego" demo na Atari, to i tak nasza platforma była mocno reprezentowana w innych kategoriach. bardzo udane party.
    • 27:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime19 Mar 2017
     
    Hej Bocianu, napisz jeszcze jak Was tam przyjęli po "wygłupie" na liście i czy uratowaliście przyjaźń polsko-słowacką! ;)
    WOTNAU wciąż w formie (i odpowiednim stroju) ?
    • 28:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime19 Mar 2017 zmieniony
     
    Przyjaźń uratowana. Dostali kwiatka i koszulkę :D



    Więcej zdjęć niebawem...
    • 29:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime19 Mar 2017
     
    Haha no i jest dream nukem team :)
    Kentłejt na relację z party.
    • 30:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime20 Mar 2017
     
    No to jak tam? Wyjazdy na 4EVER znów modne? :D
    • 31:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime21 Mar 2017
     
    To chyba nigdy nie stało się nie modne:)
    • 32:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Mar 2017
     

    koala:

    To chyba nigdy nie stało się nie modne:)

    Czyżby? Zajrzyj tutaj a jak nie, to zacytuję:

    Otóż bywałem na Forever od 2001 do co najmniej 2005 roku, zajebiste zloty, ludzie, klimaty, jaja takie że można było zejść .. ;)- Teraz tego nie ma, taki zlot jak zlot i nic się szczególnego nie dzieje. Tak było rok temu. Nie napisałem tego w poście wcześniej, bo nie chciałem robić antyreklamy.



    Rozumiem, że zlot "odczarowano" i nawet będziecie nań zabierać znów PIN-a? ;)