atarionline.pl WAPNIAK 2017 - wątek dla sponsorów - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime16 Feb 2017
     
    Ponieważ ostatnio cicho było w temacie, zarzucam topica.
    A że od zeszłego roku nieco się pozmieniało, rzucam co następuje:
    - koszt wynajmu sali na party - 1600zł
    - koszt materiałów - nazwijmy to - eksploatacyjnych, sprzątania itp - 200zł (tyle szacuję, jak będzie więcej - moja strata)
    Oczekiwania:
    - oczekuję na dzień dzisiejszy deklaracji, czy ktoś może wspomóc finansowo organizację party - kwota dowolna. Sala już zarezerwowana, wkrótce będzie opłacona (do końca lutego). Proszę o deklarowanie wpłat, nr konta + ew. paypal (dla chętnych) na priva, bądź poprzez kontakt drogą mailową mikerro[AT]gmail.com - konto/paypal - takie jak w poprzednim roku.
    - jak jest ktoś chętny na przekazanie nagród rzeczowych - też się proszę deklarować poniżej
    Co w zamian:
    - sponsorzy nie płacą za wstęp, o ile ich wpłata przekroczy sumę biletu (na dzień dzisiejszy wstępnie jest to 60zł - przy wpłatach sponsorskich suma ta sukcesywnie będzie spadać)
    Na co idą pieniążki?
    - pieniążki od sponsorów idą w 100% na pokrycie wspomnianych kosztów i na ewentualne nagrody. Koszt biletu będzie sukcesywnie malał wraz ze wzrostem zebranej sumy od sponsorów, co będzie sukcesywnie odnotowane na stronie zlotu i w niniejszym wątku, bądź w wątku, który powstanie specjalnie do tego celu (rzecz do sprecyzowania)
    - w przypadku 100% pokrycia kosztów - cenę biletu ustalam na 30zł, przy czym kobiety i dzieci mają zagwarantowany wstęp bezpłatnie.
    - wszelkie przekroczenie założonego budżetu jest przeznaczone na ewentualne nagrody pieniężne, które zostaną przekazane w ostatnim dniu party zgodnie z regulaminem konkursów, który w najbliższym czasie zostanie poddany publicznej dyskusji, aby w ostatecznej formie znaleźć się na stronie zlotu.
    Na dzień dzisiejszy tyle. Poniżej oczekuję ewentualnych deklaracji wraz z sumą lub wykazem rzeczy, które możecie zaoferować na nagrody.
    =================================================================================
    Cena biletu będzie wyliczana następująco: (1800zł-suma wpłat od sponsorów)/30 - zakładam 30 osób. Ewentualne braki mam nadzieję pokryją osoby, które się pojawią bez deklaracji.
    Oczywiście ew. nadwyżka nie pójdzie do mojej kieszeni, chętnie przeznaczę na dofinansowanie innej atarowskiej imprezy.

    Na start jest w kasie 500zł, czyli to, co zostało z poprzedniej imprezy.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Feb 2017
     
    To ja zglaszam sie ,mozna bedzie zrobic sobie ze mna fotke i dam autograf,mysle ze w tym momencie inne nagrody beda zbędne.
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime21 Feb 2017
     
    OK. Oto aktualny stan konta: 665,02 zł

    Mgr_inż_Rafał - 65,02 zł
    Cedyń - 100,00 zł

    Dzięki! :)
    • 4:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime3 Mar 2017
     
    Na razie innych wpłat brak.

    Wobec powyższego wyliczenia, aktualna cena wjazdu wynosi 38,73 czyli w zaokrągleniu 40 złotych.
    • 5:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime5 Mar 2017
     
    Kolejna wpłata w drodze. A jeszcze dwie, nieee... trzy deklaracje! :)
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime6 Mar 2017
     
    Kolejne wpłaty na koncie!

    Bocianu - 65,02 zł
    Gorgh - 30,00 zł

    Razem mamy już 760,04 zł! :)

    Dobrze, dobrze! :D
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime10 Apr 2017
     
    Solo^NG dorzucił do puli 300zł. Dzięki!

    Tymczasem na graWITACJI Koala oraz Pin dorzucili po 50 zł. Super! Dzięki chłopaki!

    A kolejne wpłaty już w drodze... :)
    • 8:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Apr 2017
     
    Kolejne wpłaty na koncie:

    - Grey: 65,02 zł

    - Drac030: 100 zł

    Łącznie na koncie 1329,50 zł.

    WOW!
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Apr 2017
     
    No to powiem, że jeszcze coś uległo zmianie. Ale nie powiem co! :D - proszę przegrzebać stronkę party!
    • 10: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Apr 2017
     
    Ha - ja zauważyłem nowość na stronce Wapniaka. Czyżby kroiło się dodatkowe kompo?
    • 11:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime11 Apr 2017
     
    Bocianu was chyba sprzedał na głównej
    • 12: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 Apr 2017
     
    Brawo! ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Apr 2017
     
    @ Miker , mam dość ciekawe nagrody i już czekają troszkę to trwało ale są przed czasem :-),chciałbym porozmawiać więc jak możesz to oddzwoń albo daj sygnał ja oddzwonie ,numer podałem w PW
    • 14:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 Apr 2017 zmieniony
     
    Dzieńdobrywieczór!

    Pokrótce śpieszę z informacją, że kolega Przemyslaw Lotharek Krawczyk zasponsorował... voucher na zakupy na łączną kwotę 400 zł z jego serwisu na stronie http://www.lotharek.pl/

    Powyższą kwotę postanowiłem podzielić następująco:
    1 miejsce - voucher na 250 zł
    2 miejsce - voucher na 100 zł
    3 miejsce - voucher na 50 zł

    Jak to działa? Ano np. posiadając voucher na 250 zł możemy kupić np. VBXE czy Rapidusa tyleż złotych taniej. Można także przeznaczyć posiadany voucher na parę mniejszych sprzętów. Oczywiście niewykorzystana reszta z vouchera nie jest zwracania.

    Powyższe nagrody proponuję na Game Compo. Co Wy na to?
    • 15:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    Daję lajka lotharkowi!
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    Miker - przeznaczenie nagrody dla Atari Game Kompo jest niesprawiedliwe, gdyż stoi wołem:

    wapniakreg:

    Przewidziane są cztey(!) kategorie konkursów: Game Compo (Atari XL/XE, oraz ZX Spectrum 128 w jednej kategorii),...


    Czyli, jeśli w temacie gier mamy jedną kategorię, to dlaczego autor gry na Spectrum ma być poszkodowany skoro i tak znajdzie u Lotharka coś do Spectrum? :)

    Poza tym, nie ma takiej kategorii ;)- Jest "Game Compo"
    • 17:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime14 Apr 2017
     
    A, w sumie. Poprawiam...
    • 18:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime16 Apr 2017 zmieniony
     
    W dniu wczorajszym opłaciłem pierwsza ratę placowego, czyli 1000 zł.

    Dziś natomiast pojawiła się wpłata od Eagle'a w wysokości 300 zł. Dzięki!

    Także w kasie aktualnie znajduje się 1629,50 - 1000,00 = 629,50 zł.

    Salę już mamy opłaconą (1400 złociszy, a nie 1600, czyli nieźle), koszty wywozu śmieci (ok. 350-400 zł) i ew. disater-reserve (100-150 zł) - prawie, ale można już przyjąć, że też.

    Także lecim z koksem! :)
    • 19:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime5 May 2017
     
    Mały update:
    - Nosty dorzuca się kwotą 300 zł, Adam - 100 zł. Łącznie w kasie: 1029,50 zł

    D Z I Ę K U J E M Y ! :)
    • 20:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime7 May 2017 zmieniony
     
    Kolejna nagroda, a konkretnie zestaw nagród!
    Duddie funduje na Wapniaka zestaw gier na dyskietkach (tytuły na zdjęciach) oraz książkę Jana Ruszczyca pt. Asembler 6502 wydaną pierwotnie przez SOETO a będącą jedną z pozycji wydanych przez Retronics jako reedycje.
    Przy okazji spieszę z wyjaśnieniem, że gry można będzie otrzymać również na kasetach, jeżeli tylko wygrywający będzie mieć takie życzenie.

    • 21:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime8 May 2017 zmieniony
     
    Kolejna niespodzianka na mailu!

    x_angel jako kolejne wapniakonagrody funduje dwa sic!carty

    Dla przypomnienia - wyglądają tak:





    Obrazki zapożyczone z oficjalnej strony projektu sic!

    Dzięki ofkors! :)
    • 22:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime8 May 2017
     
    Od Zaxona wpłynęło dziś równo 400 zł.

    W kasie jest w tej chwili 1430 zł.

    Jupi! :D
    • 23: CommentAuthorpgru
    • CommentTime9 May 2017
     
    Pytanie do sponsorów i organizatorów. Wpadł mi do głowy pomysł zorganizowania konkursu na napisanie gry w BASICU na Elwro 800 Junior(prawdopodobnie będę z nim w sobotę). Czy moglibyście przeznaczyć jakąś nagrodę z puli nagród na to?

    Programy powinny być zapisywane na kartkach i najlepiej wpisywane przez autora, więc myślałem raczej o krótszych :-).

    Basic Elwro 800 Junior jest zgodny ze Spectrum 48K, dodatkowo posiada wbudowane literki z ogonkami, oraz dodatkowo są klawisze kierunkowe, nawet dość wygodne(ale kody tych ostatnich poszukajcie w sieci, lub spróbujcie napisać program sczytujący po naciśnięciu, ale to nie zawsze działa).
    • 24:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime21 May 2017
     
    Dla porządku jeszcze dodam, że Simius zasponsorował kartridż WERONIKA. Nagroda została przeznaczona dla zwycięscy GAME COMPO. Natomiast IRATA4 - nieco pozycji książkowych, niezwiązanych wprost z Atari, ale na pewno mogących się przydać w codziennym życiu - one również znalazły nowych właścicieli.

    Oczywiście dzięki!
    • 25: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 May 2017
     
    Iwona dziękuje za książki od Iraty, więc jednak się to do czegoś przyda ;)