atarionline.pl Sztab w Warszawie: 25 marca (sobota) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAdam
    • CommentTime19 Mar 2017 zmieniony
     
    Kto jest chętny spotkać się w gronie atarowców? :) Proponuję sztab od godz. 19 w najbliższą sobotę w Warszawie w okolicach Krakowskiego Przedmieścia.

    Wcześniej można wpaść do CIUW (Centrum Informatyczne Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu 26/28) gdzie w godzinach 11-19 jest organizowane spotkanie Retro Warsaw Meetup #1, które w zamierzeniach ma integrować warszawskich fanów retrokomputerów. Pomysł późniejszego sztabu rzucił Gorgh, który będzie uczestniczył w tamtym evencie.

    Miejsce jeszcze ustalimy w zależności od liczby osób, wstępnie BrowArmia na rogu Królewskiej i Krakowskiego.

    Na razie chęć zadeklarowali Pirx, Kuba Husak i Miker. Zapraszam :)

    [EDIT 2017-03-22]
    Zarezerwowałem stolik. Miejsce: BrowArmia Królewska, ul. Królewska 1 (róg Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia) ->link<-
    Sobota 25 marca 2017 od godz. 19:00
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime19 Mar 2017
     
    Pisze sie!
    • 3: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime20 Mar 2017
     
    Wstępnie na tak, ale nie obiecuję...
    • 4: CommentAuthorAdam
    • CommentTime21 Mar 2017
     
    Może wpadną Pecuś, Alex, Sikor, As... Ktoś jeszcze? :)
    • 5: CommentAuthorAdam
    • CommentTime22 Mar 2017
     
    Potwierdzam, że będzie to BrowArmia na rogu Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia, od godz. 19. Zaktualizowałem pierwszy wpis w wątku.

    Na AtariArea chęć przybycia wyraził Hsimpson i pewnie pojawi się Mazi.
    • 6: CommentAuthorpgru
    • CommentTime24 Mar 2017
     
    @Adam Mam pytanie - czy w CIUW będzie wolny monitor w stylu Neptuna? Bo jeśli tak to mam kabel(nie testowany) do Elwro juniora i może mógłbym nawet zabrać go ze sobą...
    • 7:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime24 Mar 2017
     
    A może by przyjść....? :) niepijący mają po co wchodzić?
    • 8: CommentAuthorAdam
    • CommentTime24 Mar 2017
     
    Aktualizacja dotycząca tego wcześniejszego Retro Warsaw Meetup #1, które jest organizowane niezależnie od naszego pubu i nie przez grupę atarowców :) - spotkanie ma się odbyć na terenie kampusu UW, ale nie na CIUW, tylko w starym budynku BUW (na wprost od bramy głównej), sala 213.

    @pgru: nie mam pojęcia, co tam będzie...

    Jeśli ktoś używa Facebooka, to może zajrzeć na stronę tego wydarzenia i zapytać o szczegóły organizatorów:
    ->link<-
    • 9: CommentAuthorAdam
    • CommentTime24 Mar 2017 zmieniony
     
    @mav: oczywiście, wpadaj do nas od godz. 19! Na miejscu jest też kawa, herbata, Pepsi, Mirinda, Schwepps, woda i soki :D
    • 10: CommentAuthorAdam
    • CommentTime25 Mar 2017
     
    To już dziś, zapraszam do BrowArmii. Dzisiaj przez Krakowskie Przedmieście przejdą dwie manifestacje, ale po 17. już nie powinno być tam wzmożonego ruchu.
    • 11:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime25 Mar 2017
     
    Ja już się wybieram :)
    • 12: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime25 Mar 2017
     
    Jakby co to ja juz jestem w okolicy
    • 13: CommentAuthorAdam
    • CommentTime26 Mar 2017 zmieniony
     
    Na sztabie zjawili się: Gorgh, Sikor, Pgru, Krótki, Pecuś, Miker, Sylwia, Jury, Mav, Kuba Husak, Simius, QTZ, no i ja. Dzięki i do zobaczenia następnym razem :)
    • 14:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    Miło było Was poznać i posłuchać.
    Widzisz, mimo wszystko nie zamówiłem niczego z Twoich propozycji ;-)
    • 15: CommentAuthoras...
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    next time, proszę o info odpowiednio wcześniej...
    Bardzo chętnie się pojawię.
    • 16: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    Dzięki za spotkanie, do następnego :)
    • 17: CommentAuthorpgru
    • CommentTime29 Mar 2017
     
    W sumie miło było nawet tak na krótko, Was zobaczyć na żywo. Co do komórek, chyba Sikora to emulator Atari800 jest w Javie, więc dopóki to nie jest najtańsza z "Oszą" to zasadniczo może działać. Ja np. szukam emulatora na
    "smartwach"(nawet mało smart) DZ9 i nie ma :-(. Podobnie jak chyba nie ma w formacie odtwarzaczy DVD... Jak ktoś chciałby przeportować to już ma 1 potencjalnego użytkownika :-)