atarionline.pl Retro Warsaw Meetup #1 25 marca Warszawa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime25 Mar 2017
     
    Hej, w starym BUWie na UW (vis a vis głównej bramy Uniwersytetu Warszawskiego) w sali 213 jest dziś spotkanie fanów starych kompów ikonsol. Bierzcie sprzęt i wpadajcie. Spotkanie od 10 do 19.
    • 2: CommentAuthorVidol
    • CommentTime25 Mar 2017
     
    • 3: CommentAuthormartinez
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    Byłem na miejscu za piętnaście szósta, wcześniej nie dałem rady. Salę 213 na drugim piętrze zastałem zamkniętą na głucho, światła wewnątrz wygaszone. WTF?
    • 4: CommentAuthorAdam
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    Podobno skończyło się wcześniej, siedemnasta czy coś w tym rodzaju.
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    Tak, impreza skończyła się o 17 bo były jakieś zajęcia
    • 6: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime26 Mar 2017
     
    No profeska... Ja planowałem się pojawić około 17... i dobrze, że nie zdążyłem...

    A jak wyglądało to spotkanie? Jaki i czy dużo było sprzętu, dużo odwiedzających, co można było zobaczyć? Kto był z "naszych"?
    • 7: CommentAuthorpgru
    • CommentTime27 Mar 2017
     
    Byloby Elwro gdyby byl Neptun :-). Ze sprzetu bylo ciekawe Atari, z przenosnym telewizorkiem LCD bodajze, a na nim np. emulator ZX Spectrum, mialo 20 MHz podobno. Byla A600 ale nie wiem czy ktos ja wlaczal, bo ja widzialem tylko uzywanie bodajze A500. Byly 3 Spectrumy przynajmniej, w tym dwa 128K jesli sie nie myle, plus gumiak. Do jednego byl podlaczony nietypowy joystick(ten z raczka i drazkiem nad raczka). Byl Dreamcast i N64. Baa, byly nawet 2 laptopy stare z okienkami na pokladzie i kolega z oryginalnymi grami(nawet encyklopediami) na CD-ROMach. Co prawda to byl chyba najbardziej "zawodny" sprzet imprezy bo czytniki nie chcialy dzialac, ale koledze sie udalo i mozna bylo pograc w Simcoptera.
    • 8:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime27 Mar 2017 zmieniony
     
    A600 było niedziałające, trzeba pomajstrować lutownicą przy gnieździe zasilania. Druga Amiga to była 1200-ka, nie 500-ka. Atari miało na pokładzie Ultimate 1MB i Rapidusa. Z kompów były poza tym 3 Spectrumy - gumiak 48K, 128K +2 ("szarak") i 128K +3. I jeszcze jeden C64C, który był przyniesiony do sprawdzenia - odpalił, ale z racji braku softu robił za dekorację.