atarionline.pl Last Party 2017! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Apr 2017
     
    .. i stało się. Z dobrze poinformowanego źródła (Vasco/TRS :)) wiadomo, że w dn. 27-29 XII 2017 odbędzie się rocznicowe (tak, minęło już 20 lat od pierwszej edycji!) Last Party w Opalenicy.

    Termin jest tradycyjny i tak pomyślany, aby można było dotrzeć na zlot po Świętach i spokojnie wrócić na imprezę sylwestrową.

    Szczegóły zależą w olbrzymim stopniu od frekwencji. Główna sala Domu Kultury jest obecnie zamknięta i czeka na przebudowę. Przy średnim zainteresowaniu zmieścimy się w mniejszej sali. Jeśli będzie dużo zgłoszeń, zmienimy lokalizację na jeszcze pachnącą farbą salę w innym budynku.

    Jako, że trudno będzie zmieniać lokalizację dopiero, gdy pojawią się tłumy pod drzwiami, na pewno wejściówki będą rozprowadzane sporo _przed_ imprezą.

    Oczywiście przy mizernym zainteresowaniu impreza nie odbędzie się. Liczę jednak, że wszyscy, którzy przez ostatnie kilkanaście lat klepali mnie po plecach ze słowami "zrób Lasta!" zadeklarują się i pesymistyczny scenariusz nie ziści się.

    pin.trs
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime6 Apr 2017 zmieniony
     
    Termin może i tradycyjny, ale że tak powiem antyrodzinny :) Za czasów studenckich - świetny; obecnie gdy ma się rodzinę - taki sobie.

    Myślę, że sporo osób w tym terminie jednak ma zaplanowany czas w gronie najbliższych - być może da się to wziąć pod uwagę i to zmienić. Nie wiem czy jestem odosobnionym przypadkiem czy nie - ale może warto to sprawdzić.

    Tak samo złym pomysłem jest majówka, Wielkanoc (Revision - niestety zawsze wtedy, bo tradycja) itp.

    Na szali jest oczywiście czas urlopowy - większość ma akurat wtedy wolne. Ale ja wolę weekend nieświąteczny, niż tzw. okres między świętami.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Apr 2017
     
    Jest dużo za i przeciw, ale decyzja już zapadła. Inną sprawą jest potencjalne zagęszczenie imprez w grudniu i nie da się Lasta zrobić wcześniej.

    No i nazwa zlotu do czegoś obliguje. A co będzie, jak ktoś postanowi wciąć się po? :D ... będzie wówczas lament, że last nie był OSTATNI :):)))))
    • 4: CommentAuthormono
    • CommentTime31 May 2017
     
    A tu ->link<- jest ztrona zlotu dla niefejsbókowców.
    • 5: CommentAuthorpgru
    • CommentTime31 May 2017
     
    Dziekuje za strone, az mam ochote pojechac. Byc moze jakby ktos jechal z Warszawy, albo daloby sie tam jakos latwo dostac komunikacja publiczna. Szkoda, ze nie jestem w stanie sprawdzic dzialania strony na Atari :-) (brak Dragon Carta i naprawde nie mam pomyslu gdzie kupic). Co do zaproszenia w wersji 8 BIT(bo reklame w TS juz widzialem, podobnie jak ta na Wapniaku :-) ) - to jest gdzies wersja PL?
    • 6: CommentAuthormono
    • CommentTime1 Jun 2017
     
    Wersja PL pojechała z Vaskiem na Pixel Heaven i jest w załączniku.
    • 7: CommentAuthorpgru
    • CommentTime1 Jun 2017
     
    Dziękuję.
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 Jun 2017
     
    Z Warszawy będzie jak sądzę kilka osób, spróbuj podpytać na zaprzyjaźnionym forum. Oczywiście jeszcze nie teraz bo jest jeszcze zbyt wcześnie na takie deklaracje ;)
  1.  
    Czy wiadomo już, w którym miejscu będzie party? Wiem, że Opalenica to nie Nowy Jork, ale jednak...

    Pytam, bo pewnie będę na święta w okolicach Poznania to i mógłbym wpaść podzielić się kromką piwa.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    ... myślałem że załatwisz wino mszalne ;)
  2.  
    Hej,
    Czy wiadomo już, w którym miejscu będzie party? Wiem, że Opalenica to nie Nowy Jork, ale jednak...
    • 12: CommentAuthorAdam
    • CommentTime29 Nov 2017 zmieniony
     
    Jutro ostatni dzień przedsprzedaży biletów na party (50 zł, potem jak rozumiem już 80). Przypomnę, że odbędzie się 27-29 grudnia w Opalenicy.

    Strona imprezy:
    ->link<-

    Jak piszą organizatorzy:
    Last Party 2017 to zlot miłośników Atari zorganizowany z okazji 20 rocznicy pierwszego copy-party w Opalenicy w 1997 r.

    Zimowe edycje miały miejsce w latach 1997-2003. Dodatkowo w okresie 1999-2002 latem odbywało się Lato Ludzików, a w 2006 Majówka. Czyni to Opalenicę miejscem, w którym zorganizowano najwięcej zlotów atarowskich w Polsce.

    Last Party 2017 jest imprezą jednorazową, ale nie skupi się wyłącznie na wspominaniu dawnych czasów. Odbędą się tradycyjne konkursy na demo, intro, grafikę i muzykę na Atari.

    Powiew nowości wprowadzony zostanie przez nowatorski system głosowania oraz możliwość uczestnictwa w konkursach dla atarowców z całego świata!

    (...)

    Rocznicowe Last Party odbędzie się na Stadionie Miejskim w Opalenicy, który (wraz z sąsiednim hotelem) był bazą pobytową reprezentacji Portugalii podczas EURO 2012! Bawić się będziemy w ogrzewanej hali sportowej o wymiarach 10x40 m. Do dyspozycji będą także sleeping roomy oraz węzeł sanitarny. Stadion jest otoczony parkiem.
    • 13: CommentAuthorpgru
    • CommentTime30 Nov 2017
     
    Dziękuję za przypomnienie.
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 Dec 2017
     
    Nie dziękuj, tylko przyjedź ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Dec 2017
     
    Ja będę. Pytanie: ktoś jedzie z Wrocławia i można się do niego przyłączyć?
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Dec 2017
     
    pytaj Laoo z atari.org
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Dec 2017
     
    a fajnie bedzie ?@
    @pin sprobuj mnie przekonac ze warto przyjechac ;-) a tak przy okazji to nie zapomne ci "zwatpienia" pogadamy sobie ...
    • 18:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime18 Dec 2017
     
    Jade pociągiem z Wrocławia.
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 Dec 2017
     
    @Irata - to się wszystko okaże :)

    A mam Cię przekonać? - Przekonuję Cię, że warto przyjechać ;)
    • 20:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Dec 2017
     
    Pin - Laoo ostatnio widziałem, ale nie wspominał, że jedzie na LP. Ale już odezwał się Koala i jadę z nim oraz Bocianu.
    • 21:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Dec 2017
     
    Pytanie: czy ktoś zabiera na LP Atari Mega STE i chciałby spróbować zainstalować u siebie kartę ATonce-386SX, którą przywiozę?
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Dec 2017
     
    będzie na party jakaś osoba obeznana z Amigą 1200 ???
    • 23: CommentAuthorpin
    • CommentTime25 Dec 2017
     
    Irata - nie wiem co bierzesz teraz, ale 2 dni temu mówiłem Ci kto będzie i będzie obeznany :)
    • 24: CommentAuthorpin
    • CommentTime25 Dec 2017
     
    Taka sprawa. Kupię POKEY'a z odbiorem na LastParty.

    Bez paniki, w rezerwowej maszynie kompotowej drugi POKEY szumi i ma przesłuchy między kanałami. Dla świętego spokoju chętnie bym sobie go wymienił ;)
    • 25:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Dec 2017
     
    Poszukam Pinek i jeżeli znajdę to dostaniesz ode mnie prezent
    • 26:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime27 Dec 2017 zmieniony
     
    Są już pierwsze zdjęcia ze zlotu!

    • 27:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Dec 2017
     
    Efekt ciekawy, ale nad designem jeszcze ktoś musi popracować ;-)
    • 28: CommentAuthormono
    • CommentTime28 Dec 2017
     
    @mgr_inz_rafal: Fascynujesz sie BananaPi?
    • 29:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime30 Dec 2017
     
    Prace z kompo: ->link<-
    Prace z poprzednich lat wystawione w kategoriach drugiej części compo: ->link<-
    • 30:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jan 2018
     


    NIEBAWEM BĘDZIE KONCERT :-)
    • 31:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jan 2018
     
    • 32:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime30 Jan 2018
     
    ->link<- Retrokomp LoadError 2017
    ->link<- Last party
    • 33: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime1 Feb 2018
     
    No to jeszcze kilka sztuk ode mnie, prosto z fotolabu:
    ->link<-
    • 34: CommentAuthorpgru
    • CommentTime2 Feb 2018
     
    @grzybson - jaka klisza(film)?
    • 35: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime2 Feb 2018
     
    FujiColor Superia Xtra 400. Cały czas łatwo dostępna :)