atarionline.pl Silly Venture 2k17 - uniting the Atari community since 2k! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 dni temu zmieniony

Kochani, mamy już Kwiecień, dlatego czas określić się co do przyszłości SV. Jak już pisałem wcześniej, tegoroczna edycja imprezy mogłaby się odbyć w dniach od 8-go do 10-go Grudnia (Piątek-Niedziela). Powyżej znajduje się wersja robocza nowego logo, które (niezmiennie od 2000 roku!) przygotował mOOnie / MSB. Być może ulegnie ono zmianie jeszcze w tym tygodniu.

Rozważam też możliwość zaproszenia oficjalnie na imprezę kolegów i koleżanki ze sceny C-64. Pisząc "oficjalnie" mam na myśli organizację competitions dedykowanych tej platformie. Co o tym sądzicie? Od razu (uprzedzając pytanie) dodam, że w grę nie wchodzą inne platformy.

Aby jednak te wszystkie plany stały się faktem, chciałbym prosić Was, abyście wzięli udział w ankiecie, którą przygotował Wieczór. Ankieta jest dwujęzyczna. Od jej wyników zależy los tegorocznej edycji SV (bo ta w 2018 roku jest raczej pewna).

->link<-

Liczę na czynny udział. Ostateczną decyzję ogłoszę jeszcze w tym miesiącu.
    • 2:

CommentAuthorlarek
    • CommentTime5 dni temu

Się zapisałem :)
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime5 dni temu

Też się zapisałem. SV dla mnie powinno zostać /I\ only.
    • 4:

CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime5 dni temu

Extra logo.

Zapisałem się. Nawet żona wyraziła zgodę abym pojechał :)
    • 5:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 dni temu

Przypominam, że na razie jest to TYLKO sonda, ale odzew jak na razie jest niezły (na 10 osób zgłaszających uczestnictwo, 9 deklaruje wystawienie prac na compo).

Logo też mi się bardzo podoba, ale mOOnie pisał mi, że ma całkowicie inną koncepcję i być może podeśle coś nowego po Świętach. Zobaczymy.
    • 6: CommentAuthormono
    • CommentTime5 dni temu zmieniony

Piękne logo. Tematem przewodnim SV będzie hires? :>

Edit: Konkurencja pod tym względem między Atari a C64 mogłaby być naprawdę ciekawa!
    • 7:

CommentAuthorhospes
    • CommentTime5 dni temu

A dla mnie SV to jednak tylko Atari. Od multi sa inne zloty.
    A na SV17 oczywiście cosia przygotuje w wersji na Duże i Dorosłe Atari :)
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 dni temu

jak dla mnie, to mamy chyba teraz potencjalne zagęszczenie imprez w grudniu ;)
    • 9:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime4 dni temu

@pin: masz na myśli świeżo reaktywowany (pomysł na) LAST PARTY versus SV2k17? Hehe...

Jak zwykle jestem za 2,3-letnim odstępem między edycjami SV. Coś jak legendarne "X-party" commodorowców, które nie odbywa się co 12-15 miesięcy. :P
    • 10: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime3 dni temu

Jak zwykle :)
    • 11: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 godzin temu

Wątek jakoś przycichł. Przypominam o głosowaniu w ankiecie dotyczącej SV2k17:
    ->link<-