atarionline.pl Silly Venture 2k17 - uniting the Atari community since 2k! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Nie, było dobrze a modzić zaczął kto inny :P
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    @Wieczór:

    Pierwszy przykład z brzegu, cytat:

    "Suma punktów pomocniczych daje kolejność drużynową szkół, dla których przyznawane są punkty jak w zawodach drużynowych. W przypadku takiej samej liczby punktów, punkty zapisuje się jako ex-aequo (np. dwie drużyny zdobywają II miejsce to obydwie otrzymują po 8 punktów, a następna drużyna klasyfikowana jest na miejscu IV z pominięciem miejsca III)."

    Czyli Miker ma rację.
    • 3: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Dec 2017 zmieniony
     
    Ok, niech będzie. Moim zdaniem to sportowcy racji nie mają (a raczej twórcy ichnich regulaminów) ale to jest już chyba kwestia przyjętej konwencji i sposobu myślenia :) Opinię swoją zachowam, ale odpuszczam już - to w końcu nie jest takie istotne ;) Masz ważniejsze sprawy niż poprawianie w kółko pliku na skutek filozoficznej dyskusji :)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Do wyników dodałem jeszcze jedną pracę na Jaguar'a, dlatego łączna liczba prac na compo wyniosła 115 (a nie 114). Dzięki Miker za zwrócenie uwagi!
    • 5:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime12 Dec 2017 zmieniony
     
    Spoko.
    I tak miałem "day off", więc się mogłem zająć tym, czym nie muszę. :)
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Dec 2017 zmieniony
     
    Mam nadzieję, że już nic nie przeoczyłem. Dodałem do wyników pojedynczą pracę w kategorii 4kb intro na Falcon'a. Tym samym ostateczna liczba prac na compo wyniosła 116.

    ->link<-

    Przepraszam za zamieszanie. Idę dalej odsypiać...
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Faktycznie, mi też umknęła.
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Dec 2017 zmieniony
     
    Krótka relacja z SV2k17 w radio...



    AUDIO - ->link<-
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Dec 2017 zmieniony
     
    Relacja Krogulca z party:

    ->link<-




    I recenzja prac z SV na kanale Rentona:

    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Jan 2018
     
    @Krogulec: dzięki za fajny raport z party!

    @Renton: również dziękuję za przegląd prac z compo ;) dźwięk bulgoczącej "shishy" podczas wgrywania jest wyjątkowo oryginalny :) do zobaczenia na SV2k18 - mam nadzieję!

    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Jan 2018
     
    Ukazało się demko z drugiego miejsca na SV w kategorii Atari Falcon Demo Compo:

    ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Jan 2018
     
    A tutaj recenzja RoboMechanik na VCS z SV2k17...

    • 13: CommentAuthorz80
    • CommentTime5 Jan 2018
     
    Fajna recenzja RoboMechanik :-) "Te śrubki muszą chyba być ze złota" heh zrobiłem kiedyś mały research - autor oryginału maturzysta technikum zainspirował się widocznie fabryką śrub, jedną z największych w Europie, ze swojego rodzinnego miasta ;-) Sorry za offtop.
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Feb 2018 zmieniony
     
    Nie wiem czy temat był już gdzieś poruszany, ale parę dni temu ukazały się finalne wersje dwóch prac z ostatniego Silly Venture 2k17:

    Zwycięskie demo Bird To Be Alive grup Dune, Sector One oraz Cerebral Vortex w kategorii Atari Falcon Demo Compo:


    Oraz gra na Atari STe/Falcon Supa Zazai Da grupy Cerebral Vortex: