atarionline.pl Do dobrej duszy - Pixel Heaven i Top Secret - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime8 May 2017 zmieniony
     
    Niestety jako swiezo-upieczony tatus nie mam mozliwosci sam sie wybrac... wiec... czy ktos moze wybiera sie na Pixel Heaven i mialby mozliwosc zakupic dodatkowo egzemplarz Top Secretu dla mnie?

    Poza $$$ odwdziecze sie rzecz jasna :)
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime8 May 2017
     
    Ja mogę wstępnie się zadeklarować, ale impreza może być huczna i pismo może się w jakiś nieprzewidywalnych okolicznościach pogiąć itp.
    • 3:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime8 May 2017
     
    Trudno - posiadanie tego egzemplarza IMHO jest warte ryzyka ;) - odezwe sie na PW
    • 4: CommentAuthortakron27
    • CommentTime8 May 2017 zmieniony
     
    ekhm, ja z podobną prośbą.
    tzn będę na PH ale na jeden dzień. dopiero w sobotę po 13tej.
    pamiętając problemy z zakupem ub.r. Bajtka, chciałbym poprosić kogoś z Was o pomoc w znabyciu jednego TS-a.
    (lipa będzie, jak tyle godzin tułaczki pkp, a ts'ów miało by zabraknąć). odbiór i zapłata podczas PH.
    jak Towarzysze, pomożecie?
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime9 May 2017
     
    Jak ufasz moim zdolnościom noszenia papieru to ja;)
    • 6: CommentAuthorpgru
    • CommentTime9 May 2017
     
    @tdc a nie załatwiłbyś i mi? Nie za bardzo wiem jak się odwdzięczyć, ale np. jak będziesz na Wapniaku możesz mieć pierwszeństwo w dostępie do Elwro :-). Nie wiem ile będzie kosztowało, ale jak znasz cenę to mogę Ci przynieść i dopłacić za wysyłkę pocztą.

    Po prostu nie wiem czy tam się pojawię na imprezie, bo chyba mogę być w tym czasie w Poznaniu(ale nie znam jeszcze dokładnego terminu) i fotografować koszykówkę.
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime9 May 2017 zmieniony
     
    Ok, to wszystkich chętnych proszę aby się ze mną skontaktowali na prive, aby mieć jasność kto zmawia u mnie.

    Elwro jest cacy, ale pierwszeństwo się należy raczej tym którzy w tym siedzą;)
    Co do wysyłki pocztą to ostatnio gdy słałem Bajtka pocztą np. Krisowi3D to pakowałem ją 2h tak aby doszła do niego w całości... więc właściwie to wszystko nie jest możliwe do wyceny :P
    • 8: CommentAuthorpgru
    • CommentTime9 May 2017
     
    @tdc Dodałem tutaj jako wyślij prywatną wiadomość. To jest chyba priv o który Ci chodziło?
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime9 May 2017 zmieniony
     
    Tak, warto podać jeszcze swój e-mail, sposób dostarczenia/odbioru itp. adres jeśli ma być wysłane lub propozycję odbioru w jakimś miejscu, imprezie itp.
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 May 2017
     
    Pojawiają się kolejne zamówienia, chyba najlepiej by było gdyby na miejscu było stoisko Atarionline i odbiór na miejscu;)
    • 11:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime10 May 2017
     
    TDC to nie jest dobra dusza, ona jest ZUA :)

    Poproszę dla siebie też. Jak mi wyślesz numer kąta to do niego wleję tyle ile trzeba :)
    • 12: CommentAuthorpgru
    • CommentTime10 May 2017
     
    Stoisko Atarionline na imprezach to ciekawy pomysł popieram. Proponuję hasło odbioru: Elwro, większość 8 bitowców na niego raczej nie wpadnie :-).
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime26 May 2017 zmieniony
     
    Sorry że nie odpowiadałem, ale grę na Wapniaka robiłem, a teraz mam dużo pracy z organizowaniem różnych rzeczy na Pixel Heaven.

    Lista zamawiających TS:

    - Wolfen 1 szt.
    - takron27 1 szt.
    - pgru 1 szt.
    - arctus 1 szt.
    - kris3d 2 szt.
    - Pecuś 1 szt.

    Jeśli ktoś (jakimś cudem) został pominięty to proszę szybko się zgłaszać. Niebawem będę na Pixel Heaven, więc wtedy lepiej łapać mnie telefonicznie (choć telefon mam właśnie rozładowany), albo dzwonić do wszystkich innych atarowców którzy mogą być obok mnie i powiedzieć, że mam dokupić itp.
  1.  
    Jeszcze mnie zabrakło na liście
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime26 May 2017
     
    Na szczęście nie zabrakło tylko się dopiero zgłosiłeś;) Dodany, a pozostałe Top Secrety kupione, jeden doręczony.
  2.  
    Super, że się jeszcze załapałem na TP :)
    • 17:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 May 2017
     
    Tego nie wiem, ale raczej tak, jak przyjdę na PH to się dowiem czy są czy nie;)
    • 18: CommentAuthorKoval
    • CommentTime27 May 2017
     
    Jeszcze ja poproszę 1 szt, jeżeli dasz radę
    • 19:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 May 2017 zmieniony
     
    @Koval, niestety odczytałem Twojego posta dopiero teraz, wcześniej przygotowywałem się do mojego panelu (do 4:30 rano) więc byłem tym wszystkim tak pochłonięty, że nawet nie wiedziałem że tu piszesz...

    Niemniej i Bajtków, i Top Secretów pozostało sporo po PH - sam widziałem, dlatego pewnie pojawią się potem w sprzedaży - pilnie sprawdzajcie.