atarionline.pl Blade Runner 2049 :) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Patrzcie jakie logo się pojawia na samym początku:


    :)
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime8 May 2017
     
    Ciekawe, czy w filmie pojawi się też znany górnik: Miner 2049er ;)
  2.  
    Hehe :)
  3.  
    Zawsze mnie trochę dziwił ten tytuł: "Miner dwa tysiące czterdzieści dziewięć Er"...
    • 5:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime8 May 2017 zmieniony
     
    Spóźniłem się, miałem to wrzucić. Całkiem fajny ten trailer, nawet pomijając logo naszego ukochanego Atari
  4.  
    Powiedziałbym, że mnie pozytywnie zaskoczył. Z pewnością obejrzę bo "oryginał" jest jednym z moich najukochańszych filmów. Na pewno nie uda się im go przebić ale po trailerze jestem spokojniejszy.
    • 7: CommentAuthorAdam
    • CommentTime8 May 2017 zmieniony
     
    Magistrze, słynna gorączka złota rozpoczęła się co prawda rok wcześniej, ale poszukiwaczy złota nazwano "forty-niners" albo "miners forty-niners", co odnosiło się do roku 1849: ->link<-

    Do dzisiaj zdaje się ten zwrot jest kojarzony w Stanach, choćby przez to, że został uwieczniony w piosence Oh My Darling Clementine. Kilka innych odniesień do "forty-ninerów": ->link<-

    Tytuł gry żartobliwie nawiązywał do tego terminu, a akcję gry umieszczono w futurystycznej kopalni uranu, w odległym wówczas (na początku lat 80.) roku 2049.
    • 8: CommentAuthorAdam
    • CommentTime8 May 2017
     
    Co ciekawe, ostatnia gra arcade wydana pod szyldem Atari Games to chyba była produkcja "San Francisco Rush 2049" i toczyła się właśnie w tym roku.
    • 9:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime9 May 2017
     
    • 10: CommentAuthorDamaskRose
    • CommentTime14 Dec 2017 zmieniony
     
    .
    • 11: CommentAuthortebe
    • CommentTime14 Dec 2017
     
    Blade Runner z 1982 jest teraz w wersji podrasowanej 4K, ciekawe kiedy najnowszy Blade Runner doczeka się takiego podrasowania ;)
    • 12: CommentAuthorDamaskRose
    • CommentTime14 Dec 2017 zmieniony
     
    .