atarionline.pl His Dark Majesty - videorecka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorretrosfetro
    • CommentTime6 Jul 2017 zmieniony
     
    Hej kto jeszcze nie grał może zachęci go videorecka tej rewelacyjnej gry.
    ->link<-
    Przy okazji pytanie czy słychac cos o kolejnej części?
    • 2: CommentAuthorpgru
    • CommentTime6 Jul 2017
     
    W sumie nie grałem, wygląda dość ciekawie, trochę jak Archon(subiektywnie, dla mnie) a to zaleta.
    • 3: CommentAuthorAdam
    • CommentTime7 Jul 2017
     

    retrosfetro:

    Przy okazji pytanie czy słychac cos o kolejnej części?

    A zapowiadana była druga część?
    • 4: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime7 Jul 2017
     
    Dzięki za fajną recenzję :) Podstawowy edytor został opublikowany, ale nie było nikogo, kto by zrobił własną kampanię. Widziałem tylko jedną próbę, ale przygotowane plansze były bardzo mało "grywalne".
    • 5:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime11 Jul 2017
     
    Przyznam, że gry wcześniej nie znałem, ale Twoja recenzja mnie podkręciła żeby sobie pograć i tu pojawił się problem...
    Żadna z wersji opublikowanych na portalu, jak i ta ze strony gry, nie chcą mi się uruchomić na moim Atari (65XE+U1MB+Stereo+SIO2SD)... na emulatorze odpalają się bez problemu.
    Po wczytaniu planszy startowej i wyborze nowej gry, gra niestety się wczytuje, ale zostaje tylko czarny ekran. Turbo w SIO2SD mam wyłączone. Basic też. Help me!
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime11 Jul 2017
     
    Strzelam: w Ultimate 1MB ustaw Atari OS (XL/XE).
    Nie wiem, czy to będzie mieć wpływ, ale chyba ATR nie powinien być zabezpieczony przed zapisem.
    • 7: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime12 Jul 2017
     
    @renton: Czy masz jakiś zamiennik systemu operacyjnego typu QMEG? HDM było pisane dla standardowego Atari.
    • 8: CommentAuthortebe
    • CommentTime12 Jul 2017
     
    Renton wyrwij z trzewi Atarki wszystko to co nie zostało stworzone przez pierwotne Atari, tylko czysty i nie skalany żadnym rozszerzeniem sprzęt może przyjąć na swoje łono nowe oprogramowanie, rwij razem z przewodami ;)
    • 9: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime12 Jul 2017
     
    Cóż, pisząc HDM nie wiedziałem, że QMEG istnieje. Za czasów, kiedy używałem Atari jako główny komputer tego nie było.
    • 10:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime12 Jul 2017
     
    Dzięki Larek i chłopaki ;)
    Flaków nie trzeba wyrywać ze środka, wystarczyło wyłączyć Q-MEG :), który mam domyślnie zwykle włączony.
    Bierzemy się za giercowanie!