atarionline.pl SIO2SD - sprawdzone produkty i źródła - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormiki1406
    • CommentTime26 Aug 2017
     
    Cześć.
    Jako, że moja Atarynka już zdrowa, wracam do tematu tego zbawiennego ustrojstwa jakim jest stacja SIO2SD.

    Gdzie kupiliście swoje? Czemu warto kupić właśnie tam? Czy mamy jakiś kontakt na tańsze urządzenie? Co warto wiedzieć?
    • 2:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime26 Aug 2017
     
    Co prawda sam nie korzystam ale jedyne co mi przychodzi do głowy to Lotharek, chyba nigdzie indziej nie znajdziesz ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Aug 2017
     
    Znajdziesz gdzie indziej, ale Lotharkowe najlepsze. A jak obudowę jesteś w stanie sam sobie zrobić, to wcale tak drogo nie będzie.
    • 4: CommentAuthormiki1406
    • CommentTime26 Aug 2017
     
    No właśnie oglądam
    ->link<-
    plus złącze SIO nowe
    Nie ma tragedi :)
    Czy oprogramowanie muszę kupić z kartą, czy ktoś będzie mógł pomóc?
    • 5:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime26 Aug 2017
     
    Chętnych do pomocy nie zabraknie, kwestia skąd jesteś ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Aug 2017 zmieniony
     
    Oprogramowanie? Do SIO2SD jest dostępne bezpłatnie. Gry... No, z grami to może być problem ;p

    Pod filmem [ ->link<- ] masz link do pliku z zawartością karty. Resztę gier dodasz według własnego uznania.
    • 7: CommentAuthormiki1406
    • CommentTime26 Aug 2017
     
    Technicznie to sobie poradzę, chodzi bardziej o podpowiedz przy uruchomieniu :) Rozumiem, że urządzenie przychodzi, montuje kabelek z SIO i gotowe do pracy?
    • 8: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime26 Aug 2017 zmieniony
     
    Tak, trzeba jeszcze nagrać pliki na kartę - konfigurator, help i katalog ATARI z programami / atr-ami.

    Podstawowa rzecz - trzeba rozumieć, kiedy następuje boot, aby przytrzymać Option i jak przełącza się tryb turbo. O czym pisałem już na tym forum.