atarionline.pl Zestawy gier na kasetach od ATAREX - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorraphis
    • CommentTime4 Oct 2017 zmieniony
     
    Zbieram ostatnio informacje na temat zestawow gier, ktore w latach '80 byly wydawane przez firme ATAREX z bodajze Srody Wlkp.
    Czy ktos posiada kompletny zbior gier i moze udostepnic liste tytulow, mile widziane skany okladek, ale jeszcze lepiej zrzuty kaset w postaci .cas! :)

    Czesc informacji znalezlem na stronie Cas Archive:
    ->link<-

    Nie widze tu jednak wszystkich tytow, nie sa tez podzielone na kasety.
    • 2: CommentAuthorBas
    • CommentTime4 Oct 2017
     
    Na tej samej stronie są też zeskanowane okładki.
    ->link<-
    • 3: CommentAuthorFUJI
    • CommentTime4 Oct 2017
     
    Takie mam:
    ->link<-

    Mam pozgrywane do cas, ale na niektórych są błędy i trzeba by naprawiać.
    W sumie nic ciekawego, jeśli chodzi o zawartość. Ale jak by ktoś miał coś z brakujących i nie potrzebował to chętnie przyjmę (ludzie są tacy dziwni, że lubią gromadzić zbędne rzeczy ;)).
    • 4: CommentAuthorraphis
    • CommentTime4 Oct 2017
     
    @FUJI, szacun za pokaźną kolekcję!
    Ja osobiście kasety Atarexa kojarzę z dzieciństwem. Utkwiło mi głęboko w podświadomości wgrywające się gry z kasety i przesuwającą się reklamę firmy, oferującą "dystrybucję" oprogramowanie :D
    FUJI, czy możesz udostępnić pliki .cas? Chętnie przyjrzę się zawartości, niezależnie od jakości!
    • 5: CommentAuthorFUJI
    • CommentTime15 Oct 2017
     
    Trochę mi to zajęło, ale udało się ponaprawiać wszystkie błędy na taśmach. Pliki cas w załączniku. Miłej zabawy.
    • 6: CommentAuthorraphis
    • CommentTime19 Oct 2017
     
    Dzieki Tobie wielkie!
    Jezeli wpadna w moje rece jakies brakujace Atarexy, na pewno sie podziele.
    • 7:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime25 Feb 2020
     
    ja też bardzo dziękuję za podzielenie się zbiorem Atarexow :) co prawda w wielu przypadkach pamiętam do tych samych zestawów te niebieskie/czerwone okładki ale zdaje się że czasem dawali z braku innych - żółte, proste wkladki