atarionline.pl Robbo na ZX Spectrum - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    Nie dawno pojawił się longplay wiec wrzucam, radze najpierw poczytac opis pod filmikiem
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Oct 2017 zmieniony
     
    Jest naprawdę fajna, graficznie prezentuje się świetnie jak na ZX Spectrum. Jednak że jest lepsza od Atari??? (całkowity brak płynnego scrolla) Lepsza bo Robbo jest cały biały? Taki iRobbo :D
  1.  
    Najlepsza była wersja na PC...

    "Masz bateryjkę!"
    "Zebrałeś śrubkę!"
    "Znalazłeś klucz do drzwi!"
    "Rozbolał Cię łeb od słuchania lektora"

    • 4: CommentAuthor0xF
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    Przesuw w obu osiach, ciekawsze plansze, muzyka na planszy tytułowej. Wg mnie lepsze.
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    Nie chcę wchodzić w jakąś wielką polemikę (bo argumentów mam wiele), ale co z tego że jest przesuw w obu osiach skoro nie jest płynny. Jeśli rezygnujemy z płynnego przesuwu co ramkę to dodanie przesuwu w po obu osiach jest możliwe do wykonania na każdym choćby najwolniejszym sprzęcie, więc imho nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
    • 6:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime23 Oct 2017
     
    Może to sentyment, może jakaś ideologia, ale wg mnie plansze w Robbo się różniły od siebie, każda miała jakiś charakter, a tutaj wszędzie wąskie korytarze i jakoś tak wszystko podobne. Jestem za robbo :)