atarionline.pl Chetni na zlot w miescie Lodz ? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Nov 2017 zmieniony
     
    Witam ,ponieważ mam do dyspozycji duże pomieszczenie w pawilonie biurowym z aneksem kuchennym ktore jest ogrzewane/klimatyzowane bede chcial organizowac w nim spotkania dla graczy jak i tworcow gier,docelowo bardzo bym chcial by uczestniczly w calym przedsięwzięciu osoby zwiazane z Aari gdyz fundamentem w jakms stopniu bedzie wlasnie Atari podobnie jak to ma miejsce w hisorii mojej jak i gier video ,oczywiscie pograc bedzie mozna takze na wszelakich innych systemach aczkolwiek wszelakie kompoty,debaty nad nowymi grami beda dotyczyc glownie Atari ,w jakim stopniu i czy wogole bedzie zalezalo od waszego zainteresowania ... Sprawa jest dosc powazna gdyz takie spotkania beda dopelnieniem naszego mobilnego sklepu z grami i konsolami nie retro, pomysl powstawal w tajemnicy od roku.W kazdym razie jeszcze sporo pracy przed nami .Przyjdzie nibawem czas gdzie ludzie wabieni brzdekami pokeya beda ruszali do nas po gry na najnowsze jak i najstarsze systemy.Sory za braki znaków itp,pisalem na Ps Vita w aucie.
    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime7 Nov 2017
     
    Rozmawialiśmy o tym w aucie, w centrum Polski faktycznie brakuje (chyba) takich inicjatyw, więc z racji tego, że mam tu najbliżej, to ja bym się pisał :)
    Aczkolwiek wiele zależy od terminu. Im bliżej końca roku, tym u mnie gorzej...
  1.  
    Ja też mam tak nienajdalej, więc jak tylko termin przypaduje to na pewno wpadnę. Zwłaszcza, że Łodzi jako takiej nie miałem jeszcze okazji zwiedzić.
    • 4:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime7 Nov 2017
     
    jestem za
    • 5:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime7 Nov 2017
     
    Ja mam daleko ale powodzenia życzę mimo to.
    • 6:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime8 Nov 2017
     
    Centralna Polska - ok 2,5h drogi. Jak termin byłby dla mnie dogodny, na pewno bym rozważył przyjazd.
    • 7: CommentAuthornosty
    • CommentTime8 Nov 2017
     
    Jestem oczywiście za. Choć z opisu wnoszę, że nie tyle masz na myśli klasyczny zlot, co raczej "sztab"?
    • 8:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime8 Nov 2017
     
    Jak wiesz, ja też popieram. Tylko że w tym miesiącu już mam zajęte weekendy bo na pewno to byłby weekend. A następny to jeszcze bardziej: Dextrosy, Silly Venture, Święta i Last Party a poterm Sylwester i Nowy rok. Może właśnie po nowym roku się spotkać?
    • 9: CommentAuthorMKM
    • CommentTime9 Nov 2017
     
    W dogodnym terminie czemu nie. W końcu jestem z Łodzi:)