atarionline.pl SV2k17 - PODZIĘKOWANIA - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime10 Dec 2017 zmieniony
     
    Ktoś musi zacząć:)

    Dziękuje w swoim imieniu za kolejną super imprezę! Podziękowania dla Ciebie Grey, Twojej Żony i całej ekipy, która brała udział w organizacji tego wydarzenia.

    Było zajebiście.
    • 2: CommentAuthorAtaripuzzle
    • CommentTime10 Dec 2017 zmieniony
     
    Ja dziękuję Greyowi za upominek i fory, jeszcze Kazowi za drugi upominek Atarowy i Ochraniarkom i Ochroniarzom
    • 3: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime10 Dec 2017 zmieniony
     
    Ja również dziękuję za wspaniałą imprezę. To była niepowtarzalna okazja do wymienienia się doświadczeniami z innymi użytkownikami. Atmosfera też była spoko.
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    podziekowania zostaly przekazane analogowo ale powiem, ze brak ponizszych wyszedl imprezie na dobre i w moich oczach ta z roku na rok zwyzkuje.

    - za to ze nie bylo devils show.
    brawo
    - za to ze nie bylo troll-pokazow jako przerywnikow kompo, co ostatnio na parties staje sie plaga: filmy o lodziach podwodnych, spoty promo lgbt albo pokazy meskiej lekkoatletyki
    brawo
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    Ja byłem na party tylko wirtualnie, ale i tak się dobrze bawiłem. Dzięki Michał, żono Michała, Bartek, Adam, Piter i cała reszta. No i wielki frasunek dla wszystkich twórców.
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    Dzięki za livestream. Przynajmniej tak mogłem choć przez chwilkę "pobyć".
  1.  
    Dołączam się do podziękowań. Grey - super impreza!

    Po namyśle podzielam w całej rozciągłości zdanie XXLa co do przeszkadzajek, chociaż przyznam że początkowo było mi trochę żal Devil's Show. Ale potem doszedłem do wniosku że czas spoważnieć. :)

    Chciałem też przeprosić ekipę Lamersów a w szczególności XTDa za skwaszony dźwięk w Prozac Dream. Demo dostałem późno i nie zdawałem sobie sprawy, że POKEYe grają w duecie. Mieliśmy ustawioną niewielką separację kanałów na konsoli audio i niektóre dźwięki się "zniosły". Dogrywka puszczona w niedzielę przed południem już na jednym kanale brzmiała prawidłowo i zebrała zasłużoną owację. Jeszcze raz przepraszam.
    • 8:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    Dołączam się do podziękowań :)

    @XXL, Yolk,
    mnie akurat brakowało Devil's Show... jak mi już ktoś uświadomił, że nie było ;) i wcale nie uważam, że dzięki temu spoważnieliśmy.
    • 9:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    Dzięki i gratulacje dla Greya i załogi wspierającej! Jak zwykle zacna impreza. A miejscówka fajniejsza.
    • 10: CommentAuthorpiter
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    dzięki Grey za super kolejną edycję SV! miejsce, wszystko na plus. Fakt iż było w tym roku sporo laptopów (i nie piszę to o STacy ani ST Book) - zamiast prawdziwych Atari tłumaczyłem wszystkim że większość to były osoby z zagranicy, i to większość aktywnych scenowo kończących produkcje ! - na 2h przed compo nie mailem kilku prac które poleciały na compo i nie wiedziałem nawet że są robione ;)
  2.  
    W tym roku byłem tylko chwilę i sporo mnie ominęło, ale i tak było warto być. Fajne gadżety, fajna miejscówka, fajna ekipa, sprawne compo, na które nawet zdążyłem :)

    Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie!

    Może rzeczywiście poziom prac na "jedynie słuszną platformę" jakoś tyłka nie urwał, ale z drugiej strony to nie wypada tak krytykować jak samemu nic się nie przygotowało. Oczywiście nie było źle, ale przy tak wysoko zawieszonej przez Greya i poprzednie SV poprzeczce człowiek naturalnie oczekuje jakiegoś efektu ŁaŁ...
    • 12: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    Podziękowania dla Greya i dla ekipy technicznej (w tym Pań podających pokarm) oraz wszystkich wystawiających i przybyłych za super party.

    @Yolk, XTD: ten kwas udało sie zreprodukować na jednym z Atari, problem prześlizgnął się w testach przed oddaniem, a pracę jak wspomniano dostarczono bardzo późno. To ja przepraszam, obsługa kompotów od strony Yolka wg mnie była jak zawsze profesjonalna.

    Największy zgrzyt na SV2017? @maly_swd: czy mógłbyś przy następnej okazji załatwić też bardziej podsuszone krówki? ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    Też chciałbym bardzo podziękować Greyowi i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i prowadzenie imprezy.
    • 14: CommentAuthorpiter
    • CommentTime10 Dec 2017
     
    ps ja jeszcze chciałbym podziękować Cieplikowi za pomoc przy realizacji Atari Lynx Demo Compo !
    • 15: CommentAuthorRocky
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Podziękowania dla Greya, że za duże poświęcenie w przygotowanie tego wydarzenia.. niestety trochę zawiedli scenowcy nie wysilając się za bardzo w przygotowania prac..
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Dec 2017 zmieniony
     
    ...widocznie szykują wystrzałowe prace na Lasta! :D ;) :P

    ---
    Wielkie dzięki za imprezę!!:)

    Doskonale się bawiłem, myślę że SV było bardzo udane, nowa lokalizacja sprawdziła się pod wieloma względami: pomieściła nas na sali, była szatnia, korytarz, który jest niezbędny, bar organizowany przez fantastyczne dziewczyny! Podziękowałem im osobiście;) I skończyłem na 259 slajdzie :P

    Do hotelu było blisko, w hotelu był sklep Biedna Ronka - co jest na imprezie bardzo praktyczne. Położenie pp było dość ponure, ale chyba nikomu to nie przeszkadzało - mi z pewnością nie. Blisko była stacja co powodowało, że część dojeżdżająca autobusem z PKP przekonała się, że można było dojechać kolejką bezpośrednio na pp.


    Od zawsze na wszystkich imprezach drażnią mnie ochroniarze (choć ja z nimi problemu nie miałem), ci zadawali się nas traktować jak jakieś przypadkowe zbiorowisko podejrzanych typków, a nie ludzi którzy się znają od lat/dziesiątek i to na zamkniętej imprezie, a to duża różnica.
    Na uwagę zasługuje uroda Pań z ochrony - no naprawdę!;)
    Od jednej z Pań nie mogłem oderwać wzroku i to mi w 100% zastąpiło brak devilsów;)
    Może to jest jakiś pomysł na przyszłość, panie nie muszą robić devils show, ale niech przyjdą panie tak ładne, że i tak nie będzie można od nich oderwać wzroku;)

    Wielkie podziękowania dla Greya i całej ekipy, dziękuję za ogromny wysiłek jakim jest organizowanie tak dużego compo - dziękowałem im osobiście na party;)

    Myślę, że to była fajna impreza, spotkała się nasza społeczność, było myślę fajnie dla wszystkich. Ja mam wrażenie, że nie zdołałem się z wszystkimi obecnymi przywitać, ale może dlatego że byli dość krótko.

    Każdy ma oczywiście swoje własne wspomnienia, natomiast w naszej ekipie było genialnie, to co się działo w drodze na i z to jest po prostu kupa śmiechu!;)
    Przegadałem/załatwiłem/zainicjowałem kilka pomysłów/projektów, co bardzo cenne, mam nadzieję że dla innych też SV było równie owocne;)


    No i oczywiście dziękuję Wam, że na naszą grę zagłosowaliście, a sponsorom za ufundowanie takich fajnych nagród! Dziękujemy Abbucowi oraz Gorhowi!;)

    Jeszcze raz wielkie dzięki, do zobaczenia za rok!;)

    Update:
    Jednymi z najmocniejszych dla mnie rzeczy było:
    - pozdrowienie od Nolana
    - gra Robbo na 2600 - normalnie szok!;)
    - atmosfera i ludzie;)
    - koncerty: fajny był KK oraz Kuby (pozostałych za bardzo nie słuchałem bo nie miałem czasu). Kuba pokazał swoją nową odsłonę, fajną i świeżą, bardzo mi się podobał koncert i z tego co słyszałem inni też byli pod wrażeniem;)
    • 17:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Super impreza. Jechałem trochę taki nijaki, ale zaraz po przyjeździe poziom zadowolenia i radości poszedł na maxa w górę jak Was wszystkich zobaczyłem :D

    Szkoda, że podczas powrotu byłem taki zmęczony, żeby pamiętać o wszystkim i zostawiłem dość istotną rzecz... Na dodatek komp mi się zbuntował i nie chciał SSD odpalić po przyjeździe (był uśpiony podczas jazdy) Na szczęście po kilku godzinach z wyjętym dyskiem i odłączoną baterią ruszył i mogę tutaj wreszcie coś napisać :)
    • 18: CommentAuthorMKM
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Grey,
    Wielkie podziękowania dla Ciebie, Twojej Rodziny oraz reszty organizatorów. Bardzo udane party! Swietnie się bawiłem i cieszę się, że jednak udało się wystawić drobną prodkę. Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!

    PS Bardzo ale to bardzo podoba mi się kalendarz:)
    • 19:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Kalendarz jest bardzo klimatyczny - racja!
    • 20: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Impreza była świetna, wielkie podziękowania dla Grey'a, Sylwii i reszty rodziny - w tym za super jedzonko!
    Miejscówka świetna, ochroniarze moim zdaniem się przydawali i nie rezygnowałbym z ich usług następnym razem.
    Wróciłem mocno podbudowany i zabieram się za działanie w Retronics! Niebawem efekty tego działania ujrzą światło dzienne.
    BRAWO GREY!
    • 21:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Dec 2017
     

    Duddie:

    Wróciłem mocno podbudowany i zabieram się za działanie w Retronics! Niebawem efekty tego działania ujrzą światło dzienne.

    To zawsze miło przeczytać!

    Wielkie dzięki i jeszcze raz gratulacje za fantastycznie zrobioną imprezę, gdzie mogliśmy tego wszystkiego doświadczyć!;)
    • 22:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Mały SWD - krówki były zajebiste. Ja lubię jak się ciągną.
    Niestety wziąłem za mało i już wszystkie zjadłem :(
    • 23: CommentAuthortomaswoj
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Świetna impreza. Poznałem kilka nowych osób, kilka w końcu 'w realu'. Co do organizacji to miejscówka super, obsługa super, możliwość kupienia na miejscu dobrego domowego jedzenia bezcenna :). Rozdawanie piwka podczas kompo rewelacyjne (tylko później kwestia dylematów z toaletą, więc trzeba miarkować :)). Kalendarz do wejściówki - wow!

    Tort był bardzo bardzo dobry.

    Duże podzięki dla Greya, Yolka, Wieczora, Kuby, wszystkich zaangażowanych osób. Masa wysiłku w to poszła, ale w efekcie pewnie większość zgromadzonych nie może się już teraz doczekać końcówki przyszłego roku (zakładając oczywiście że będzie SV2k18 :)).
    • 24:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Jeszcze warto wspomnieć w pierwszej kolejności Pitera i AdamaK, którzy uwijali się jak trzeba;)
    • 25: CommentAuthormadness
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    ja chciałbym podziękować Mamie Greya za przezajepyszne gołąbki ;)
    • 26:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    I ja przyłączam się do podziękowań.
    Byłem pierwszy raz i tak jak słyszałem wcześniej mogę potwierdzić - Bardzo Udana Impreza! ;)
    Dzięki!
    • 27: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime11 Dec 2017 zmieniony
     
    .
    • 28:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Dec 2017 zmieniony
     
    Dzięki w imieniu Sylwii i moim. Fajna impreza, tylko cały czas czegoś szukałem (btw. zostało w domu! :P). Gołąbki oczywiście świetne.
    W ogóle dzięki wszystkim zaangażowanym w imprezę.
    No i do zobaczenia! :)

    No i musiałem edytnąć (jeszcze nie odespałem, hehe). ;D
    • 29:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Dzięki!
    • 30: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    I ja się dołączę - dzięki Ci Greyu za Twą cierpliwość do współpracowników, za niezmierzoną energię, Sylwi za wspieranie męża, jego mamie za przepyszne jadło - gołąbków co prawda nie próbowałem, ale schabowy był pierwsza klasa. Małemu za krówki. Compo masterom za niezmierzony optymizm. Kubie za walkę aż do sukcesu ze złośliwością serwera, co uratowało mi chociaż kilka godzin snu :) I wam wszystkim, że się chciało wam przyjechać, spotkać, napić i coś wystawić, inaczej party nie miałoby sensu :)
    • 31: CommentAuthorsachy
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Dołączam do podziękowań dla Greya i ekipy! Bawiłem się świetnie (jak zawsze na SV). Miejscówka taka, że lekko budzi moją zazdrość :) Gratulacje dla wszytkich, którym udało się coś wystawić. Dzięki i szacun!
    • 32:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    Krówkami chciałem osłodzić trochę SV ;)

    Mam nadzieje, że wszystkim smakowały - chociaż tak mogłem dołożyć swoje "5 groszy" do tej świetnej imprezy!

    ps. krówki jak potrzymacie 2 tygodnie, to będą kruche :P
    • 33:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Dec 2017
     
    za to, że jest dużo ludzi, jest rozgłos, jest skala - dlatego właśnie lubię jeździć na Sv

    za to, że są niespodzianki, że są ludzie z zagranicy, z innych scen, ludzie którzy zastanawiają się jak zrobić coś takiego aby ich scena trochę odżyła - dlatego lubię jeździć na sv

    za to, że kompoty trwają długo bo prac jest dużo - dlatego lubię jeździć na sv

    za to ,że jest efekt domina, reakcja łańcuchowa - która skłania aby ludzi się ruszyli - za to lubię jeżdzić na sv

    za to, że fizycznie ładuję akumulatory, że odreagowuję akurat tym zlotem - dlatego lubię jeździć na sv

    za to, że atmosfera robi się coraz bardziej "domowa," (np bufet) że są jakieś fanty, dlatego lubię jeździć na sv

    za to, że co roku coś zaskakuje totalnie (w tym roku, wg mnie Robbo VCS), dlatego właśnie lubię jeżdzić na sv


    Przyznam Grey, trochę obserwowałem Ciebie w końcówce. I wiesz, najbardziej stresowało mnie to, że ty się denerwujesz jak coś nie idzie. Wodzisz wzrokiem po sali jak zmęczeni ludzie troszkę się irytują czymś tam. Bo Ci zależy i ja to doceniam. Zawsze brakuje mi na SV tylko jednej rzeczy - zamienienie z Tobą chociaż kilku zdań jest średnio realne.

    Fajnie, że mamy różne zloty mniejsze większe i fajnie, że mamy SV - czyli naprawdę dużą imprezę z dobrym kompo. Dzięki SV chce mi się w to bawić. Dziękuję Wam za trud włożony w tę imprezę i dobrą zabawę. Cieszę się, że są takie możliwości aby się spotkać i jest tyle imprez w przeciągu roku i z miłą chęcią się wybiorę jak to będzie czasowo możliwe gdzie się da. Bo każdy zlot ma swój smaczek i swoje zalety. Ale SV ma dla mnie szczególne znaczenie i tyle. Odpoczywajcie i zbierajcie siły :P

    Komentarze pokazują tylko to, że od SV ludzie oczekują wiele i od ludzi którzy jeżdżą na SV oczekują wiele - wbrew pozorom jest to optymistyczne, wg mnie.
    • 34:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Bardzo ładny wierszyk ;)
    • 35:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    No. Wierszyk w sedno.

    @Miker, Edyta Ci wybaczy!

    Trochę mi głupio, że musiałem wracać i nie pomogłem sprzątać po imprezce. Następnym razem pomyślę o tym.

    SV to jest Inny Świat, powrót do codziennego życia z takim świeżym wspomnieniem jest dość przyjemny :)
    • 36: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Greu, podziękowania dla Ciebie i Sylwii za wszystko. Podziękowania dla Yolka, Pitera i Wieczora za owocną współpracę. Przepraszam że w niedzielę się szybko zmyłem, ale już na pysk padałem :(
    • 37:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Dec 2017 zmieniony
     
    A Edyta to moja dziewczyna;):P

    Miker:

    tylko cały czas czegoś szukałem (btw. zostało w domu! :P)

    A ja po raz pierwszy wybrałem się na imprezę bez portfela - normalnie się starzejemy :P
    • 38: CommentAuthormartinez
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Bardzo dziękuję Greyowi i tym, którzy go wspierali, za organizację. Dziękuję osobom występującym i autorom prac, za wszystkie wrażenia wizualne i dźwiękowe. Dziękuję partyzantom, za przyjazną atmosferę.

    To było moje pierwsze SV. Spodobało się :)
    • 39: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Dec 2017
     
    Podziękowania dla całej ekipy organizującej party, a przede wszystkim dla Greya :) Jak zwykle SV skończyło się zbyt szybko, zanim się obejrzałem była już niedziela. Ech...
    • 40: CommentAuthormoonie
    • CommentTime14 Dec 2017 zmieniony
     
    ...to jeszcze ja dopiszę coś od siebie.
    Grey'u, wspaniała impreza! Nawet nie wiesz jak się ciesze że w końcu po tylu latach udało mi się przyjechać na party. Miejscówka kapitalna, partyzanci wyjątkowi, tort zajebisty :D, atmosfera niepowtarzalna! Ogromne pokłony również dla Sylwii, która daje ci jak by nie było zielone światło na realizację swojej pasji. Wielki szacunek dla Twojej małżonki.
    Ciesze się że w podróży i na party towarzyszył mi GuSTaw, że na party place poznałem Szeryfa, Wieczora, Kosmosa, Carriona, Bartka i ... Bartka :D, Jakima & Corny, pogadałem z Piterem i Adamem, spotkałem się ze Sqwardem, który od początku do końca miał cały czas pod górkę z przyjazdem i wyjazdem na/z party place...dużo by tu wymieniać. Niecałe dwie doby a tyle radości i pozytywnej energii, która trzyma mnie jeszcze cały czas. Uszczęśliwiłeś mnóstwo osób więc mam nadzieję że po zregenerowaniu poderwiesz się znowu pełen energii i zorganizujesz kolejną edycję SV!
    • 41:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime17 Dec 2017
     
    Jeszcze nie czytałem, ale wklejam:

    ->link<-
    • 42:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime22 Dec 2017
     
    JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY GREY!