atarionline.pl Aliens from WAVES Silly Venture 2k17 edition - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Dec 2017 zmieniony
     
    Zapraszam do pogrania w nową grę "Aliens from WAVES" z game compo, na którym zajęła zaszczytne 3-cie miejsce;) Dziękujemy bardzo!;)



    Author/Autor:
    Tdc

    Music/Muzyka:
    Voyager

    Czołówka/Title:
    Kris3D

    Wersja z party to 0,5.

    Grafika czołówki powstała na party Silly Venture 2k17, muzyka powstała na tydzień przed. A grafika do gry powstała w kilka minut przed deadlinem;)

    Nasz team składa uroczyste i wielkie podziękowania sponsorom nagród, w szczególności dla ABBUCa oraz Gorgha!
    Dziękujemy Wam!;)



    Uniwersalne linki do ściągnięcia gry (obecna wersja 0,5):
    - Aliens_from_WAVES.zip (serwer AOL)
    - Aliens_from_WAVES.zip (serwer Pigwa)
    • 2: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime11 Dec 2017 zmieniony
     
    Jeszcze nie próbowałem grać, ale wygląda fajnie - zasady jak w niejednej grze, ale żeby umieścić kosmitów pod pod wodą to pierwszy raz widzę :D trochę tylko pusto - mogło by być więcej wodorostów :) A jako boss jakaś gruba ryba ;)

    Edit: spróbowałem - dla mnie za szybka...
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Dec 2017
     
    Ja gdy zagrałem podczas pokazu na compo - zabili mnie w 1 sekundę! ;)

    Dobrze, że się tak stało, bo od razu było widać że gra jest trudna;) a w końcu lubimy gry trudne, łatwe to żadne wyzwanie;)
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime13 Dec 2017
     
    cieszę się, że kartridż się podoba
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Dec 2017
     
    Gra powinna być trudna w sposób rozsądny i ze względu na skomplikowane zadanie, które jednak jest możliwe do ogrania. Trudność zbudowana przez nieludzką szybkość jest nudna i bez sensu :P