atarionline.pl Silly Venture 2k18 - 10th Celebration of United Atari Scene Art - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Aug 2018 zmieniony
     
    Jedna z reklam, która ukaże się m.in. w najnowszym numerze magazynu Atari Fan:

    • 2:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime13 Aug 2018
     
    Profeska jak zawsze
    • 3:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime13 Aug 2018
     
    Mi też się ta reklama podoba ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime13 Aug 2018
     
    dobra ta reklama, taka podprogowa...
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Aug 2018
     
    @All: Przepraszam za zwłokę z podaniem nowego party-place, ale szukam najlepszej miejscówki i negocjacje są w toku. Nie udała się koncepcja party na statku "Onyx" na Ołowiance (Motława). Mimo iż statek jest zacumowany w tym okresie przy nabrzeżu, przepisy związane z koniecznością zatrudnienia całej załogi podczas imprezy skutecznie zniechęciły mnie do tego pomysłu. Poza tym okres listopad-grudzień przeznaczony jest głównie na remont jednostek wewnątrz, więc najpóźniejszą opcją pozostaje październik. Może następnym razem?

    Jutro i w piątek jestem umówiony na kolejne spotkania. Jeśli rozmowy się nie powiodą - kontynuacja w poniedziałek. Ale myślę że warto poczekać :D Oczywiście jednocześnie z podaniem nowego miejsca sprawdzę najbliższe miejscówki pod względem noclegów i zniżek na nie. Jeszcze chwilę cierpliwości :)
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Sep 2018 zmieniony
     
    Ladies & Gentlemen! Po niekończących się poszukiwaniach odpowiedniej miejscówki, a następnie negocjacjach...MAMY TO! :) 10-ta edycja Silly Venture odbędzie się w tym miejscu:



    Adres nowego party-place:

    GEDANUS
    ul. Św. Barbary 3
    Gdańsk


    Sala "GEDANUS" mieści się w budynku dzielnicowego domu kultury "Gedanus" w samym sercu Gdańska! W okolicy hotele w pięknych lokalizacjach nad Motławą, a także hostel "Old Town", w którym większość partyzantów miała nocleg podczas edycji w 2016 roku :) (hostel znajduje się 600 m od nowego party-place!). Tradycyjnie robiąc rezerwację na hasło "ATARI" (umieszczając je w temacie e-mail'a bądź podając drogą telefoniczną) otrzymujecie specjalną zniżkę:

    HOSTEL OLD TOWN
    ul. Długa Grobla 7
    e-mail: hostel@hostel.gda.pl
    tel.: +48 58 351 31 31

    Pokoje 2 osobowe: 40 zł za osobę, czyli za cały pokój 80 zł (cena bez zniżki: 120 zł)
    Pokoje 4 osobowe: 40 zł od osoby, czyli za cały pokój 160 zł (cena bez zniżki: 240 zł)
    Pokoje 6-8 osobowe: 35 zł od osoby (cena bez zniżki: 40 zł od osoby)

    Więcej ofert hotelowych (o wyższym standardzie) już jutro!

    Na sali gdzie odbywać będzie się party dostępne jest Wi-Fi. Miejsce parkingowe - albo bezpośrednio w okolicach budynku, albo na miejscach postojowych obok pobliskich budynków mieszkalnych (nie ma parkometrów).
    • 7:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime4 Sep 2018
     
    Hostel zabukowany, nie ma odwrotu :)
    DO ZOBACZENIA!!!
    • 8:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime4 Sep 2018
     
    @grey: mam być może nietypowe pytanie. Jaki jest limit wieku ewentualnego młodocianego partyzanta ? Chodzi o wiek "od".
    • 9:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime4 Sep 2018
     
    0.0001 lat ;)
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Sep 2018 zmieniony
     
    @renton: super! miło będzie Ciebie zobaczyć "nie on-line" ;)

    @sun: nie ma takich granic :) Skudi przyszedł kiedyś z niemowlęciem, w nosidełku na brzuchu :D

    Jeszcze a'propos hostelu "Old Town" - dostałem mail'a z recepcji z takim info:

    "Jacek już przekazał wstępne informacje. Muszę jednak sprostować, że od października hostel nie będzie serwował śniadań".

    Info że cena zawiera śniadania była bezpośrednio od właściciela. A ponieważ "para" się on nie tylko hostelem - pewnie mu to umknęło. Za zamieszanie przepraszam.
    • 11: CommentAuthorAxi0maT
    • CommentTime5 Sep 2018 zmieniony
     
    Termin bardzo trudny ale... rozwaze pojawienie sie. Zapowiada sie co najmniej dobrze :)
    • 12: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    miejsce w pokoju zarezerwowane, dzięki Grey za cynk odnośnie noclegów, cena 70 zł za dwie noce bezkonkurencyjna.
    P.S. zostały tylko miejsca w pokojach 6 i 8 osobowych w hostelu, więc radzę się spieszyć
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Sep 2018 zmieniony
     
    @Axi0mat: liczę na to!

    @Gorgh: you are welcome.

    Przepraszam, ale dzisiaj nie wyrobiłem się jeśli chodzi o resztę hoteli - nadrobię to jutro.
    • 14:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    @grey: kumam, zatem 15 wiosen nie zasieje zgorszenia? :)
  1.  
    To zależy... W tym wieku nie masz jeszcze tolerancji alkoholowej na poziome atarowym, więc jakieś tam zgorszenie może "chlusnąć" :-)
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    @Mgr. - Amigowce mają więcej, no i często pozostawiają na miejscu posiedzenia błoto ;)
    • 17: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Sep 2018
     
    z miejsc noclegowych, to polecam na Długich Ogrodach MoonHostel. Bardzo blisko bardzo partyplace z czego widzę. Dobry std., mają swój parking jak by coś (duży). Na stare miasto 1 min. z buta ;)
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Sep 2018 zmieniony
     
    @ mgr_inz_rafal
    a jaa miałem tolerancyje zgorszoną chyba w końcu 21 wiek ,ale poziom był odpowiedni :-),bany leciały ,nie ???
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2018 zmieniony
     
    Sprawdziłem drugi hostel (o którym wspomniał Pin) i faktycznie - miejscówka jest również niezła i w świetnej lokalizacji. Podjechałem dzisiaj, aby wynegocjować niższe ceny na hasło "ATARI" (wpisując je w temat e-mail'a, bądź podając podczas rozmowy telefonicznej)

    Ceny za cały pokój:

    Pokoje 2 osobowe (współdzielona łazienka): 100 zł (cena bez zniżki: 119 zł)
    Pokoje 2 osobowe (łazienka w pokoju): 110 zł (cena bez zniżki: 129 zł)
    Pokoje 3 osobowe (współdzielona łazienka): 110 zł (cena bez zniżki: 129 zł)
    Pokoje 3 osobowe (łazienka w pokoju): 120 zł (cena bez zniżki: 139 zł)
    Pokoje 4 osobowe (współdzielona łazienka): 130 zł (cena bez zniżki: 149 zł)
    Pokoje 4 osobowe (łazienka w pokoju): 140 zł (cena bez zniżki: 159 zł)
    Pokoje 5 osobowe (współdzielona łazienka): 140 zł (cena bez zniżki: 159 zł)
    Pokoje 5 osobowe (łazienka w pokoju): 150 zł (cena bez zniżki: 169 zł)
    Pokoje 6 osobowe (współdzielona łazienka): 150 zł (cena bez zniżki: 169 zł)
    Pokoje 6 osobowe (łazienka w pokoju): 160 zł (cena bez zniżki: 179 zł)

    Czyli w każdym z tych wariantów mamy 19 zł rabatu za dobę.

    Śniadanie 9 zł od osoby (bez zniżki 10 zł)



    MOON HOSTEL (odległość od party-place: 500 m)
    ul.Długie Ogrody 6A
    Gdańsk
    e-mail: gdansk@moonhostel.eu
    tel. kom.: +48 500 331 110

    Jutro "droższe" opcje noclegowe w wyższym standardzie.
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2018 zmieniony
     
    A tak z innej beczki dla osób "niefejsbukowych", to statsy na dzień dzisiejszy wyglądają tam tak:



    Oczywiście nie jest to żadna "gwarancja", że wszystkie te osoby przyjadą, ale... (póki co) dobrze rokuje :) Pamiętajcie o zarejestrowaniu się na liście obecności w zakładce GOŚCIE na stronie eventu - nie czekajcie do ostatniej chwili. Pomoże mi to zaplanować dobrze budżet na okrągłą 10-tą edycję :)
    • 21: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime6 Sep 2018
     
    chodza sluchy, ze pierwszy raz lamki z NG przyjada, ale to plotki
    • 22:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2018
     
    @solo/ng: o-ho! you are more than welcome, guys :)
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime7 Sep 2018 zmieniony
     
    Słuchajcie, jest bardzo nietypowy temat. W tym roku również planowany jest wydruk kalendarzy na rok 2019... Ale fajnie by było, gdyby grafikami na nim były np. motywy związane z Gdańskiem, ale w atarowskiej rozdzielczości - od VCS'a po małe Atari i ST (nie wyżej) - oczywiście wątki związane z Atari na nich mile widziane ;) Gdyby znalazło się parę osób (wiadomo, potrzeba grafik na 12 stron) to postarałbym się o dedykowane "nagrody" - zapewne związane z miastem Gdańsk, a więc albumy itp. :) Problemem jest to, że jest mało czasu. Kalendarze muszę oddać do druku ok. 2 tygodnie przed party. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na mail'a (jest na stronie eventu) lub za pośrednictwem FB.

    No i co myślicie o ew. wystawieniu takich prac także w osobnym compo na party? Bardzo proszę o dyskusję w tym temacie.
    • 24:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime7 Sep 2018 zmieniony
     
    Bilety dla Ultrasyda zakupione :) Oj będzie się działo! :)))

    YA-MA-HAAAA! :D Long live YM2149 sound-chip!

    • 25: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    ... A te komputery, to ma do czegoś podłączone, czy to po prostu takie przedstawienie z tymi jagpadami jest? :)
    • 26:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    do prądu ma podłączone :)
    • 27: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    @Grey - poszedł mail odnośnie tego kalendarza, w skrócie ja bym to widział na jednej platformie (XL 4kolory+ew. kolorki ekstra niebo/morze...) i w jednej stylistyce, żeby to spójne było. Dałbym sobie spokój z osobnym compo, bo co to za sztuka przerysy ze zdjęć robić. pzdr
    • 28:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    @pin: wszystko jest podlaczone, nie widziales na SV2k13? :) byl koncert w klubie i na party-place :)
    • 29:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    @mgr_inż_rafał: spoko, ja mam 0x2c. Pytałem, bo mam latorośl, która jest na etapie odwiedzania wszelakich konwentów :)
  2.  
    A to spoko - jeśli ja będę to też z dwoma maluchami :)
    • 31:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime7 Sep 2018
     
    Na stronie SV2k18 mały update deklarowanych prac na compo - m.in. demo na Atari ST z Holandii (już ukończone!) i demo na Falcona ze Słowacji.
    • 32:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Sep 2018 zmieniony
     
    Oprócz wynegocjowanych stawek (na hasło "ATARI") w hostelach "Old Town" oraz "Moon" udało mi się również wynegocjować atrakcyjne zniżki w następujących hotelach:

    Dom Muzyka
    Łąkowa 1-2
    80-743 Gdańsk


    Odległość od party-place: 500 m

    Poniższe stawki cenowe będą obowiązywały po podaniu hasła "ATARI".


    OFERTA ZE ŚNIADANIEM:

    Pokój 1-osobowy – 160PLN/doba

    Pokój 2-osobowy standard – 195PLN/doba

    Pokój 2 –osobowy z dostawką – 245PLN/doba

    W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz podatek VAT.

    Do podanych cen należy doliczyć opłatę miejscową 2,22PLN/doba/osoba.

    Zgodnie z uchwałą Rady Miasta, opłata miejscowa nie jest pobierana w przypadku pobytów o charakterze służbowym.


    OFERTA BEZ ŚNIADANIA:

    Pokój 1-osobowy – 140PLN/doba

    Pokój 2-osobowy standard – 155PLN/doba

    Pokój 2 –osobowy z dostawką – 185PLN/doba

    W cenę pokoju wliczony jest podatek VAT.

    Do podanych cen należy doliczyć opłatę miejscową 2,22PLN/doba/osoba.

    Zgodnie z uchwałą Rady Miasta, opłata miejscowa nie jest pobierana w przypadku pobytów o charakterze służbowym.


    Dla gości Domu Muzyka oferujemy bezpłatny, niestrzeżony parking, na zamkniętym terenie Akademii Muzycznej.

    Zerowanie biletów parkingowych odbywa się w recepcji Domu Muzyka.

    Proponuję, aby osoby zainteresowane dokonaniem rezerwacji, kontaktowały się bezpośrednio z recepcją Domu Muzyka, najlepiej drogą mailową:

    biuro@dommuzyka.pl

    tel. 58 326 06 00
    fax 58 326 06 01

    O atrakcyjności miejsca niech świadczy fakt, że nawet managment z Domu Muzyka zastanawiał się, skąd nagle tyle osób bookuje (i dlaczego) pokoje w takim terminie :) A to wszystko od momentu podania miejsca party-place... przypadek? Nie sądzę :)

    Ceny dla osób które często korzystają z portalu Booking mogą wydawać się zbliżone, ponieważ tamten portal ma program "lojalnościowy" dla osób, które często korzystają z jego usług lub polecają go innym znajomym. Pozostali mogą anulować swoją rezerwację i zrobić ją na nowo, na wspomnianych powyżej zasadach.

    ------------------------------------------

    Hotel Królewski
    ul. Ołowianka 1
    Gdańsk


    Odległość od party-place: 500 m

    tel. +48 58 326 11 11
    recepcja@hotelkrolewski.pl

    Hotel położony jest w ścisłym centrum Gdańska, nad Motławą, na Wyspie Ołowianka.

    Na dzień 07.09.2018 dostępne są następujące pokoje:

    2 osobowe (ilość: 13) - cena 159 zł (cena bez zniżki 189 zł)
    1 osobowe (ilość: 3) - cena 139 zł (cena bez zniżki 169 zł)
    2 apartamenty admiralskie - cena 289 zł (cena bez zniżki 349 zł)

    Aby uzyskać zniżkę tradycyjnie należy podać hasło "ATARI".

    Śniadanie można zamówić dodatkowo - koszt 40 zł.
    • 33:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Sep 2018 zmieniony
     
    No i nadszedł czas na wstępny "zarys" harmonogramu SV2k18! Z góry uprzedzam iż jest to wersja "robocza" i poszczególne punkty programu mogą ulec lekkim modyfikacjom.

    CZWARTEK - 1 listopada godz. 17:00 (spotkanie organizacyjne)

    Osoby chcące pomóc w przygotowaniach do imprezy mile widziane i pożądane :)

    PIĄTEK - 2 listopada

    godz. 06:00 - otwarcie bram
    godz. 12:00 - prezentacja najlepszych dem z Silly Venture 2000-2018
    godz. 18:00 - zbiórka przed party-place, podróż limuzyną "Hummer" w grupach 18 osobowych do klubu "Miasto Aniołów", gdzie odbędzie się pierwsza część koncertu naszego Gościa - Ultrasyda! Podróż w akompaniamencie muzyki z YM2149 oraz lampki szampana :) Tak wygląda "Hummer" wynajęty na potrzeby SV2k18:



    A tak wyglądała wyprawa Hummerem H-2 w roku 2013 do klubu "Kwadratowa", gdzie również miał miejsce koncert naszego Gościa:


    godz. 19:00 - start koncertu w klubie Miasto Aniołów
    godz. 20:50 - koniec koncertu
    godz. 21:30 - devil's show 18+

    SOBOTA - 3 listopada

    godz. 10:00 - pobudka z Red Bullem
    godz. 11:00 - turniej w World Karate Championship (Atari XL/XE)
    godz. 12:00 - wspólne zdjęcie na tle wysokiego na metr logo GDAŃSK na Ołowiance! Atarowcy wszelkich narodowości uzbrojeni w Atarynki :)



    godz. 13:30 - crazy compo
    godz. 14:00 - 10th Celebration Of United Atari Scene Art (niespodzianka!)
    godz. 17:00 - start compo

    NIEDZIELA - 4 listopada

    godz. 10:00 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród.

    UWAGA: W programie przewidziane są też tzw. "Silly Talks" (zarówno w piątek jak i sobotę) znane z poprzedniej edycji. Na ten moment nie mamy jeszcze ustalonych godzin co do poszczególnych tematów.
    • 34:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Sep 2018
     
    W dziale "Zapowiedzi" na stronie SV2k18 doszły dwie gry na Atari ST (dodam, że jedna jest na STe, jedna na zwykłe ST).
    • 35: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime14 Sep 2018
     
    hotel zabookowany, na ta chwile 6 osob (moze bedzie wiecej;)
    • 36:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Sep 2018
     
    @solo/ng: ooo, no to super :) jedziecie większą ekipą? jeśli jeszcze nie wszyscy są na liście obecności - to bardzo bym prosił o dopisanie się :) dzięki!
    • 37:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Sep 2018 zmieniony
     
    Kolega Nir Dary (Izrael) ufundował dla nas bardzo ciekawą nagrodę! Jest to fantastyczna gra znana przede wszystkim z automatów arcade - TIME PILOT grupy New Generation. Niespodzianką jest piękne wydanie tego tytułu, stylizowane na lata 80-te: pudełko + cartridge + instrukcja, które wyglądają dokładnie tak, jakby ta gra istniała "od zawsze" na Atari :) Warto dodać, że powstało tylko 5 (!!!) egzemplarzy takiego wydania, co czyni tę nagrodę wyjątkową perełką :) (jedną z kopii dostali autorzy gry na ostatniej edycji WAP-NIAKA).



    Zgodnie z życzeniem "darczyńcy" zostanie ona przekazana dla zwycięskiej pracy w kategorii ATARI 8-BIT GAME COMPO.

    THANK YOU NIR !!!
    • 38:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Sep 2018
     
    Jerzy Dudek (Duddie), założyciel firmy Retronics ufundował nam 2 szt. niezwykle popularnej niegdyś książki "Atari BASIC" autorstwa Wiesława Miguta - jedna z nośnikiem w postaci kasety, druga w postaci dyskietki. Oczywiście jest to tegoroczna reedycja! Dodatkowo otrzymaliśmy vouchery na zakupy w sklepie Retronics. Dziękujemy Duddie!



    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Sep 2018
     
    Na tegorocznej edycji Silly Venture 3-go listopada (w sobotę) o godz. 12:30 odbędzie się turniej w grę DOOM na połączonych w sieć dwóch konsolach Atari Jaguar! Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez AtariAge! Dziękuję Albertowi za nagrody, a Krzyśkowi (Hospes) za ładny plakat!

  3.  
    Ooo, czyli książka niedługo będzie :)
    • 41:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Sep 2018 zmieniony
     
    @mgr_in_rafal: potwierdzam ;) a co do nagród "książkowych" to zapomniałem dodać, iż będą one z podpisem autora ;)

    ----------------------

    Dzisiaj rozmawiałem z Zarządem Neptun Taxi, która obsługuje lotnisko w Gdańsku-Rębiechowie i udało mi się załatwić ponad 20% zniżkę na hasło "ATARI" :) Uzgodniliśmy STAŁE ceny na trasie "lotnisko-party place" i "party place-lotnisko" w zależności od Taryfy I lub II (taksówki 4 osobowe)

    W Taryfie I w dniach:
    - 31 października (środa)
    - 2 listopada (piątek)
    - 3 listopada (sobota)
    - 5 listopada (poniedziałek)

    cena: 50 zł (można płacić gotówką lub kartą)

    W Taryfie II w dniach:
    - 1 listopada (czwartek - dzień świąteczny)
    - 4 listopada (niedziela - dzień świąteczny)

    oraz generalnie w nocy...

    cena: 70 zł (można płacić gotówką lub kartą)

    A więc: wychodzicie z lotniska, szukacie obojętnie jakiej taksówki z logo "Neptun Taxi", mówicie hasło "ATARI" na wejściu i... widzimy się na party-place!

    • 42:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Sep 2018 zmieniony
     
    Tak jak w zeszłym roku kolega Rafał Nowaczuk (znany jako Mały_Swd) jest sponsorem Silly krówek! :) Oryginale "ciągutki" z Milanówka będą rozdawane podczas SV2k18, tym razem ubrane w czarne papierki ;)

    Poniżej fotka zeszłorocznych :D

    • 43:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Sep 2018 zmieniony
     
    przypominam że na stronie SV2k18 znajduje się lista hosteli oraz hoteli ze zniżkami dla uczestników imprezy.

    Bezpośredni link: ->link<-
    • 44:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Sep 2018
     
    Fajne. Zachowajcie dla mnie kilka sztuk :). Niestety, w tym roku, jak już Ci mówiłem na RiverWashu, mógłbym wpaść tylko na jeden dzień, piątek, a to ma mało sensu przy takich odległościach :( Jestem wielce niepocieszony, pomyśl o dobrym streamingu dla takich właśnie jak ja.
    • 45:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    @Kaz: a co ja mam powiedzieć? Moja małżonka 2-go listopada ma urodziny, a 3-go imieniny... niestety (z pewnych względów) nie mogłem w tym roku wybrać innego terminu. Nie mam pojęcia jak Jej to wynagrodzę... :/
    • 46:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Sep 2018 zmieniony
     
    Mam takie pytanie... są dwa dema na małe Atari zadeklarowane jako 100%, a wymagające odpowiednio - jedno Rapidusa, drugie VBXE. Na razie są w kategorii "Wild" na stronie SV2k18 i nie mam pomysłu co do innej kategorii. Problem by się rozwiązał, gdyby była druga praca na Rapidusa lub VBXE (bo na compo wymagane są 2 prace, aby się odbyło). Czy ktoś ma jakiś pomysł, albo szykuje pracę na Rapidusa lub VBXE?

    W pierwszej sprawie (pomysł) proszę o info tutaj, w drugiej (deklaracja) na maila :)

    Dziękuję!
    • 47: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    A moze zrobic 2 kategorie:
    atari + ram (bo to mozna nazwac stockiem)
    atari + dopalacze (bez podzialow rapidus/vbxe) i lets Clash of the Titans begins!
    • 48:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    @solo/ng: ciekawa propozycja, dzięki :) pomyślimy.
    • 49: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    Imo to dobry pomysl
    • 50: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    A stereo to jeszcze stock czy już dopalacz? :)

    Ale zrobienie wspólnej kategorii VBXE + Rapidus jak najbardziej.