atarionline.pl Silly Venture 2k18 - 10th Celebration of United Atari Scene Art - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime31 Oct 2018
     
    @tebe: masz całkowitą rację :) dlatego zerknij proszę teraz:

    ->link<-
    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime31 Oct 2018
     
    teraz w końcu widzę :)
    • 3:
       
      CommentAuthorzbylu
    • CommentTime31 Oct 2018
     
    Czy w trakcie imprezy będzie przewidziany live dla osób, które chciałby online obserwować party (np. compo)?
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime31 Oct 2018
     
    Oficjalnie nie jest przewidziany streaming.
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 Nov 2018
     
    W "ferworze" walki zapomniałem wspomnieć, iż Xeen ufundował 3 koszulki z tegorocznej edycji SV oraz jedną z książek wydaną przez RETRONICS - "J.Ruszyc Assembler 6502". Dziękuję Marek!
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime3 Nov 2018
     
    jak wyslac prace?

    Error displaying the error page
    • 7:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime3 Nov 2018
     
    To się nazywa : błąd w systemie wyświetlania błędów
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Nov 2018
     
    poszło na pw , daj znać jak najszybciej ,nie wiem jak długo jeszcze będę przy kompie siedział .
    • 9: CommentAuthorxxl
    • CommentTime3 Nov 2018
     
    strona zaczela dzialac :-) praca wyslana


    dzieki IRATA4
    • 10:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime4 Nov 2018
     
    siema,
    wrzucam wszystkim chętnym moją grę, która zajęła ostatnie, ale zasłużone miejce :D
    niestety nie jest to wersja ostateczna, ale podobnie jak z pac-madem niedoszacowałem czasu na level design :) testowanie kolejnych plansz zabiera masę czasu.
    Mam ambitny plan zrobienia 128 poziomow i mam juz sporo wiecej niz w tej wersji, ale są kompletnie niezbalansowane.
    Dojdzie jeszcze muzyka w trakcie gry, jest już także zrobiona, ale zdążyłem tego poskadać. No i efekty dzwiękowe.
    Mam też graficzkę na ekran ładowania przygotowaną przez Raphisa.
    Silnik jest juz zasadniczo skończony, ale jak ktoś będzie miał jakieś ciekawe uwagi to nie wykluczam, że uwzględnie, a z pewnością chętnie wysłucham.

    życzę Wam miłej zabawy ;)
    • 11:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime4 Nov 2018
     
    Spoczko, na mobilkach tego pełno. Oczywiście pomysłów do wdrożenia jest pełno, łącznie z dodatkowymi bonusami za złożenie dłuższych zestawów np. 4 w rzędzie, 5 w rzędzie (prosto lub 3+3)
    Szkoda, że czas ucieka nadal w trakcie "łańcucha spadów", czasem taki ciąg potrafi zabrać pół gry
    • 12:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime4 Nov 2018
     
    mav: na mobilkach pełno, a na Atari niespecjalnie :) a ze ja lubie gry logiczne, to postanowiłem podjąć wyzwanie. Szczególnie że nie jest całkiem prosto wyświetlić 8 kolorów w linii na Atari ;)

    Są bonusy za złożenie dłuższych zestawów, ale co najmniej dwóch po sobie (żeby nie było za łatwo). Co do czasu uciekającego podczas "łancucha" to myślałem o tym dużo, i faktem jest że czas ucieka, ale z drugiej strony długie łancuchy są dodatkowo premiowane, więc zdecydowałem się zostawić upływ czasu.
    • 13:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime4 Nov 2018
     
    Wiem wiem, quarduple już widziałem, ale dodatkowa bomba czy coś w tym stylu na pewno by motywowało do szukania większych grupek.
    W planszach, kiedy misją nie są punkty a spuszczenie koralika uciekający czas na łancuszkach jednakże denerwuje :)
    • 14: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime4 Nov 2018
     
    Kawał dobrej roboty Bocianu. Ogram gierkę, ale wygląda super.
    • 15: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime4 Nov 2018
     
    świetna giereczka mr B. Ogram w wolnym czasie
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Nov 2018
     
    układam te kulki , układam , kiedy zacznie się gra ? , ten wstęp trochę przydługi ...


    Ps.Nie oceniam bo nie ma co oceniać , działa, ale nie ma dźwięku,wolę ocenić jak będzie skończone na 100% .
    Pomysł znany i lubiany ,jak będą fajne dźwięki będzie git... fajnie to zakodowałeś że działa jak powinno i pewno łatwo nie było ale to tylko układanie kulek , nawet jakbyś napisał najlepsze szachy z najlepszym algorytmem IQ jaki można napisać to i tak uznania zwykłego jojstickowego łamacza nie zdobędziesz ... chyba że Odyniec by grafikę maznął i była by to wersja ala Battle Chess oczywiście na malucha ...he,he

    W kulki lecisz ;-p
    • 17:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime6 Nov 2018 zmieniony
     
    Te KULKI wyglądają nieźle a zasady przypominają mi trochę znaną grę NUMBLINES Jakuba i VLX-a, w której mam odrobinę udziału:
    ->link<-
    :)
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Nov 2018
     
    a ,muzyka Lisa jak zwykle spoko .
    • 19: CommentAuthorMKM
    • CommentTime6 Nov 2018
     
    Grey - dzięki za super imprezę:) Sporo fajnych prac jak i udana integracja scenowa;)

    PS. Nasze demo na F060 już dostępne na: ->link<-
    • 20:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime7 Nov 2018
     
    Co do "popndrop" ma wszystko co trzeba, tylko może dodać hajskora? ;)
    • 21: CommentAuthorLucy
    • CommentTime7 Nov 2018
     
    @bocianu: uwielbiam gry logiczne. Pop'N'Drop oceniam 10/10 :)
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Nov 2018
     
    nie ma muzyki ani nawet efektów podczas gry , myślałem że mam dźwięk wyciszony ...
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Nov 2018 zmieniony
     
    Kochani, jeszcze w tym tygodniu odniosę się do ostatniej edycji SV, zarówno w kwestii podziękowań jak i planów dotyczących ew. przyszłości imprezy. A póki co zamieszczam 4 video - pierwsze wykonał Nir Dary z Izraela, drugie Paptak, trzecie Player z grupy Suspect, czwarte Cichy (było to jedno z video zaprezentowane podczas ceremonii otwarcia). Wkrótce więcej materiałów!

    VIDEO #1



    VIDEO #2



    VIDEO #3



    VIDEO #4

    • 24: CommentAuthorLucy
    • CommentTime20 Nov 2018 zmieniony
     
    Na YouTube dostępna już jest pełna relacja video od Paptaka. :)

    • 25:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime20 Nov 2018
     
    I nawet youtube nie zablokowało z powodu: #golababa :D
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    Chciałem zaprezentować wam moją grafikę którą chciałem wystawić na SILLY VENTURE ale niestety nie zdążyłem dokończyć na czas .



    ... nawet myślałem by wystawić ją na jakieś kompo ,ale jej przeznaczeniem było Silly Venture więc prezentuje tutaj publicznie.

    Commodore nawet jak by się zesrał to tego nie udźwignie :-p .
    • 27:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    Niezłe!!
    Gratuluję odważenia się na tryby GTIA - niewielu scenowiczom tak by się chciało. :)
    • 28:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    robię animacje w tym trybie ,na wild compo a jak jakimś cudem to złoże to będzie demko...
    • 29:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    @Irata . To jest boskie !! Commodore ssie
    • 30:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    selft test :) - fajnie że wystawiłeś pracę na SV po SV. To się chwali
    • 31:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    @xeen
    ja teraz będę wrzucał z jedną/dwie prace w miesiącu ,lubię pikslować .
    • 32:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    @IRATA4
    Skąd czerpiesz pomysły? :o
    U mnie z tym kiepsko... :|
    • 33: CommentAuthorRocky
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    Widać tu zabawę pikselem, co w GR.9 nie jest proste..
    Nadchodzą ciężkie czasy dla grafików-pikslarzy.. mało kto zwrócił uwagę, że część prac, nawet wysoko notowanych na ostatnim SV została wygenerowana rasta converterem.. ciężko z takimi konkurować..

    Równie dobrze mógłbym namalować jakiś obraz, zrobić zdjęcie i przekonwertować jakimś narzędziem na małe Atari.. owszem jest to praca autorska, ale czy to praca na małe Atari, czy tylko na nim wyświetlona?
    • 34: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    zapewne masz na mysli kilka prac Tigera. Wszysie pixlowal recznie w rozdzielczosci i palecie atari pixl po pixlu. potem rasta bo nie wiedzial jak to ugryzc,my zajeci bylismy Flimbo (tak by sie jakis custom xex z dli i pm zmontowalo). pozniej na szybko pooglada podstawy G2F (nigdy nie uzywal) i tam reszte robil (jeszcze super basic, bezPM itd), bo stwierdzil,ze rasta to meh. taki "nagly" powrot bez a8 tools warsztatu. nie byly to namalowane obrazy + zdjecie, ale pelna rind rzezba pixelowania (co Tiger robi zawsze od czasow pixlowania w INP painterze, niektorzy zapewne pamietaja z parties). Kazdy obrazek moglby miec animke z etapami produkcji.

    wypadaloby zapytac, zamiast cos insynuowac. nie kazdy 10 lat siedzial w G2F (tiger 4 dni i dopiero go poznaje). na party pixlowal jeszcze jedna prace i kto mogl to mogl widziec.

    Odyn1ec pokazal zreszta wszystkim.
    • 35:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    @ Dracon
    ...z głowy , siedzę włączam muzę i myślę co by stworzyć , tym razem wpadłem na pomysł rozwalonej czachy pełnej muzy słuchając Jarre-może zasugerowałem się podświadomie okładką ...nie wiem , w słuchawkach to motyw oklepany więc stworzyłem coś podobnego ale innego ,ja pisze wiersze i wyobraźnie mam bogatą ,nie mam problemu z pomysłem ale z czasem na wykonanie to już tak ,od jakiegoś czasu staram się wygospodarować trochę więcej czasu dla Atari i połączyć jedno z drugim tzn zilustrować niektóre wiersze i zrobić takie jakby dema ,nie na ocenę bo nagrodą za pisanie są publikacja , tak dla siebie i dla tych którym się to podoba.Coś niebawem podeślę .
    @ Rocky
    Trochę też maluję a kiedyś to i sporo rysowałem , ilustracje wszelakie, czasem szkic robię na papierze i przerzucam ,tak jak w grafice do Zybex ,Ninja i do gry Tortura Wodna- o to było trudne bo nigdy tortu nie rysowałem -a ten miał jeszcze biegać ... ale się udało .... Rastra konwerterem się nie bawię ,ale zobaczę chętnie jak to działa ,kiedyś do grafiki Larka z Amigą przerzucałem Amigę , ale wyszło sztucznie i fatalnie i było więcej pracy niż co warte ale miałem ujęcie ,na razie chce dojść do maximum AGS/a ,kolejnym krokiem jak się rozrysuje będzie G2F-ja 6lat piłem dzień w dzień a ostatnio ilustracje do gazety robiłem w 2008/09 więc ręka się nie słucha tak jak kiedyś ...


    na papierze rysuje trudniejsze rzeczy , na Atari/pc mam problem z myszką ,proporcjami ,a tak jest mi łatwiej.

    Amiga do grafiki Larka z siekierką :-),musiałem przerysowywać ze zdjęcia ale po przerzuceniu miałem odpowiedni kąt :-)
    Teraz rysuje w Gr9 futurystyczne miasto - myślę że będzie czad.
    • 36:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    Każdy konwerter stawia piksele w charakterystyczny sposób , widać to gołym okiem ,z drugiej strony jak ktoś coś ciekawego stworzy np w 3D MAX to czemu nie ... ja takich prac nie wystawiam a mam sporo ... zaqraz je tu wrzucę .


    Dziwne miejsce - rysunek węglem ,potem skan i paint windowsowski .Najstarsza grafika.
    • 37:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    Krzesło .
    • 38:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    • 39:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    Test 2 3DMax
    • 40:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    Więzienia Zarki 3DMAX.
    • 41:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    Niebawem podeślę wersję plikową Electronic Skull muszę jeszcze przesunąć paletę o odcień i naprawić zasilacz do Atari bo mam za słaby i wpływa na kolory ,kaszana mi się czasem robi a i SIDE nie zawsze startuje ,a jak mam awarie to sie załamę bo ostatnio wszystko mi się psuje .

    Grafika kryje kilka tajemnic ,tak ,trzy nutki z SELF TEST Audio ...
    • 42: CommentAuthorRocky
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    solo: W opisie do prac jest napisane..
    "format: xex made in rasta converter (genuine pic in PS)"

    Irata: nie szkoda ci tej Amigi :)
    Staraj się nie stosować interlacu.. w dobie LCD jest z nim problem.
    Swoją drogą ta rysowana węglem całkiem ciekawa.. spróbuj przepikslować ją na Atari..
    • 43:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Nov 2018 zmieniony
     
    nie stosuje , tamte xex/y to przykłady konwersji i takie moje próby różnych dziwnych trybów .

    Mam fajny pomysł na przeplot ,ale muszę zrobić kilka testów ,efekt bądź jego brak mogę później zaprezentować .
    • 44:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Nov 2018 zmieniony
     




    Drodzy Partyzanci! Sporo czasu zajęło mi złapanie oddechu po ostatniej edycji Silly Venture, ale powoli wracam już do szarej rzeczywistości :) (przypieczętowało to m.in. dzisiejsze "pożegnanie z roll-barem" Tyskiego, który przed chwilą opuścił party-place...). Nadszedł czas na kilka słów tytułem podsumowania eventu. Najpierw statystyka - Silly Venture 2k18 odwiedziło 234 Gości, czyli dokładnie tyle, ile było na liście obecności (zbieg okoliczności, ponieważ część osób z listy nie było, a przyjechali Ci, którzy wcześniej się nie anonsowali). Do Gdańska przybyli fani Atari z Argentyny, Izraela, USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwajcarii, Holandii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Czech, Słowacji, Niemiec oraz Polski - co jest REKORDEM jeśli chodzi o wszystkie edycje SV. Do konkursów oddano łącznie 117 prac. Dla porównania rok 2017 - 207 uczestników, 115 prac. Czyli mimo (wydawałoby się) niedogodnego terminu - jest mały progres :)



















    Ta edycja SV była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem z kilku względów.

    Po pierwsze - POMOC ze strony uczestników. Już w czwartek mogłem liczyć na wsparcie przy ustawianiu stołów, krzeseł, rozwieszaniu bannerów itd.! DZIĘKUJĘ Lucy, MotionRide, Agata & RJ1307, Biobern, 5EBA, Jesionen, JAC!, Player, Jaro, Felice & Tronic!). Tempo w jakim pojawiły się stoły, krzesła i cała reszta jest nie do opisania. Byłem w SZOKU. Podczas imprezy mogłem liczyć też na wielkie wsparcie ze strony Takrona27 - przy rejestracji pomógł mi segregować i wydawać koszulki, energetyki, kalendarze itd., przez co cały ten "proces" przebiegał o wiele sprawniej. Nie musiałem Go o to prosić. Po prostu siadał i pomagał. Za każdym razem.

    Podobnie było pod koniec eventu. Na party-place nie pozostałem prawie sam, jak w 2017 roku (został wtedy OldPiotr i trójka Szwedów). Teraz do pomocy pozostali m.in. Mitch, Kijop, Paptak, Arti, Agata, RJ1307, Piter, Lucy, MotionRide, Jesionen, Szeryf, Barman, Kroll, OldPiotr, mOOnie i trójka Szwedów (w tym Delta99), którzy po KAŻDYM SV zostają pomóc :) Były nawet osoby, które pomagały mi (nieproszone) zbierać śmieci na party place, wynosząc także pełne worki na zewnątrz budynku.



    Po drugie - STAN PARTY-PLACE. Nie pamiętam kiedy ostatni raz było tak CZYSTO. Nikt nie zarzygał toalet, nie rozlewał alkoholu po podłodze, nie darł (przysłowiowego) "ryja". Było bardzo kulturalnie, mimo sporych ilości wypitych trunków i znikających w szybkim tempie beczek z piwem. Zniszczenia jakie powstały na party place nie były aktem wandalizmu i zostały szybko naprawione - w tym zamek od łazienki. Podczas party ktoś podszedł do mnie z częściami od zamka na dłoni mówiąc, że "mógłby to naprawić sam gdyby miał narzędzia". Nie mogłem sobie przypomnieć kto... po kilku dniach w jednym z kartonów znalazłem zamknięty foliowy worek, a w nim wszystkie części od tego zamka. Nieprawdopodobne. O.o

    Właścicielka obiektu powiedziała, że pierwszy raz miała tak dużą imprezę i jest zaskoczona, że pozostawiliśmy po sobie taki porządek. Miło. Naprawdę miło. Ostatnie lata były dla mnie pod tym względem KOSZMAREM. Dostawałem "tęgie baty". BARDZO WAM WSZYSTKIM ZA TO DZIĘKUJĘ!

    Po trzecie - COMPO. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi "SV2k18" za jego sprawne poprowadzenie - Yolk, Piter, AdamK - świetna robota! Podziękowania należą się także Pinowi, który był gotów pomóc Yolkowi w każdym momencie, a także V0yager'owi za załatwienie dla nas "zapasowego" rzutnika, który (ostatecznie) okazał się być tym "docelowym" :) Nie było żadnych problemów z wyświetlaniem prac, i w tym roku "BENQ Compo" się nie odbyło :)





    Chciałbym także podziękować Kasi (żonie Sachego z RKLE Team) za pomoc mojej małżonce w "małej gastronomii" na SV - Kasiu, jesteś wielka! Dziękuję w imieniu Sylwii! Aaa, no właśnie, rzecz najważniejsza - dziękuję za upominki i prezenty z okazji przypadających na czas party imienin i urodzin mojej Ukochanej :) Jesteście super!





    Mimo tych wszystkich plusów, nie podjąłem jeszcze decyzji co do przyszłości SV. Będąc całkowicie szczerym, byłem niemalże przekonany, że będzie powtórka z roku 2017 roku i "rozstanę" się z nowym party-place z przysłowiowym hukiem. To SV było jednak inne. Miejscówka nie została "spalona", miałem pomoc, o której zawsze marzyłem - w każdym aspekcie. Było kulturalnie, czysto i wesoło.















    Dlaczego się waham? Bo mimo to, pozostaje nadal kawał roboty, na którą musiałbym poświęcić większość swojego wolnego czasu w 2019 roku. Nie ukrywam, że bardzo mnie to "przeraża". Nie potrafię niżej postawić sobie poprzeczki i zawsze dążę do tego, aby event był przynajmniej na takim samym poziomie, jak poprzedni. To nie jest tylko praca nad logistyką itd, ale także ściśle związana z pracami na compo. Dlatego postawię małe warunki :) Chciałbym, aby deklaracje dotyczące ew. prac pojawiały się już dzisiaj (oczywiście w wiadomościach prywatnych). Pomoże mi to podjąć decyzję co do ew. edycji w 2019 roku (chciałbym to zrobić najpóźniej w grudniu). Życzyłbym sobie również, aby ST wypadło lepiej, bo w tym roku (poza małymi wyjątkami) było niestety słabo.

    Na SV2k19 chciałbym też wprowadzić "małe" zmiany dotyczące compo. Przede wszystkim zrealizować to, o czym wspominałem już kiedyś - podzielić compo na dwa dni. Dzień #1 - GFX, MSX i WILD (z tym, że prace w kategorii "Wild" do 3-4 minut max), Dzień #2 - INTRO, DEMO i GRA. Będę do tego dążył za wszelką cenę.

    Na koniec chciałbym podziękować także sponsorom nagród: ABBUC, Lotharek, Retronics, Pixel Retro Shop, AtariAge, STU, BartoszP, Redakcjom magazynów "Pixel" oraz "RetroKomp", Charlie Chaplin, JAC!, Tomchi oraz Xeen.

    Kudos dla kolegów Bac/Taquart za SOWITE dofinansowanie do szklanych statuetek...




    ...a dla XTR'a za tort - Panowie byli na tyle skromni, że nawet nie chcieli aby o Nich wspominać na forum... Bac, Xtr! Gdyby nie Wy byłoby o WIELE skromniej. Dziękuję w imieniu WSZYSTKICH uczestników!







    Ah, nie wspomniałem o przepysznych Silly krówkach! Dzięki Mały_SWD! :)



    Dzięki także dla Kukemsa i firmy SCALAC za "Silly Drinks", Bachoo za pobudkę z RedBullem, mOONie'go za całokształt! (przypominam że jest On autorem _WSZYSTKICH_ logotypów SV od 2000 roku, projektantem koszulek, bannerów i niektórych plakatów - czyli szeroko-pojęta "poligrafia"), Wieczora i Hospesa za "ogarnianie" całości związanej ze stroną eventu, a także plakatów - zwłaszcza tych do druku. Dla Wieczora dodatkowo za podrzucenie "Ultrasyda" z lotniska na party-place), dla Paptaka za "dokumentowanie" imprezy w postaci licznych fotek, video, a także nieoficjalny live-stream...



    ...dla Cichego za video na "Ceremonię Otwarcia", a także dla MotionRide'a i Pirxa za montaż video z pozdrowieniami od Paula Laughtona.



    A... no i oczywiście dla Pitera za turniej DOOMa na Jaguarach, Crazy Compo z Whip! Pong na Falconie oraz premierę nowego numeru "AtariFana" :D

    To tyle tytułem podsumowania. Niech moc /|\ będzie z Wami wszystkimi!

    p.s. Z góry przepraszam jeśli kogoś nie wymieniłem! Proszę także o kontakt osoby, z którymi miałem się skontaktować po party - m.in. w kwestii nagród. Nie pamiętam już z kim i o czym dokładnie rozmawiałem. Wybaczcie!
    • 45: CommentAuthorLucy
    • CommentTime22 Nov 2018
     
    Grey bardzo ładne podsumowanie. :)
    Co do warunków - myślę, że są one do zrealizowania i bardzo podoba mi się pomysł rozłożenia compo na 2 dni.
    Czy jest możliwość, abyś udostępnił nam zdjęcia grupowe robione przed znakiem Gdańsk?
    • 46:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Nov 2018
     
    dwa dni - kiedyś byłem przeciw, ale teraz jestem za :)
    szczegóły do dopracowania - ale idea słuszna przy tej ilości prac :)
    • 47: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime22 Nov 2018
     
    I biorąc pod uwagę że jakaś większość była dodana już w czasie compo - nieralna :)
    • 48:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Nov 2018
     
    e tam nierealna - będzie oddawana w czasie 1 kompo i drugiego kompo - nie widzę problemu :)
    • 49:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Nov 2018
     
    ...ja wszystko rozumiem , ale kawałek tortu to mogliście zostawić ;-)
    • 50: CommentAuthorpin
    • CommentTime22 Nov 2018
     
    Irata; mam w torbie po SV kawałek - zasuszyłem dla Ciebie specjalnie ;)

    .. a tak na serio, nie chciałem się zbytnio wtrącać ale bez jasno określonego deadline i bez jego respektowania ciężko to kompo prowadzącemu będzie znów przeprowadzić, a nie wspominając już o podziale w ramach dwóch dni.