atarionline.pl ATARI.PL i inne takie - BARDZO WAZNE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Feb 2018 zmieniony
     
    zbliza sie termin (szybkimi krokami) przeprowadzki serwerow na ktorych leza wszystkie konta w domenie ATARI.PL oraz inne konta i domeny "scenowe",

    jest tego duzo, nie mam czasu, zeby taka prace wykonac, firma wycenila taka usluge na pewna kwote, ktorej rowniez nie zaplace co oznacza, ze:

    - kazdy, kto trzyma u mnie jakiekolwiek domeny, ftp, poczte itd. powinien zarchiwizowac sobie dane i wyslac do mnie powiadomienie

    termin do przyszlego czwartku (15.02) po tym terminie wszystko pojdzie wpiz.u

    oczywiscie po przenosinach struktura zostanie recznie (niestety) odtworzona ale tylko wtedy gdy zostanie wczesniej zgloszona chec.

    dziekuje.

    xxl@atari.pl
    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime8 Feb 2018
     
    jak kto, nie stać Cię, pazerna burżuazyjna kreatura ;P
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime16 Feb 2018
     
    nie bylo odzewu :/ jutro bedzie problem z uslugami ktore byly na moim serwerze z subdomen atarionline.pl
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime16 Feb 2018
     
    Były jakieś?
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Feb 2018
     
    Okazuje się, że ADDA.
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime16 Feb 2018
     
    Myślę, że można by ADDA przenieść na serwer atarionline, tym bardziej że infrastruktura została ostatnio unowocześniona. Być może dałoby się wtedy wyeliminować problemy o których kiedyś wspomniałeś. Niestety nie wiem ani jak się do tego dostać, ani z czego to się składa (pliki, jakaś baza?) - nigdy nie widziałem tego w środku.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Feb 2018
     
    mam miejsce na staym serwerze w pracy jak by co to moge udosepnic na jakis czas
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Feb 2018
     
    Wysłałem Ci maila na priv.
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Feb 2018
     
    dobra ,jak dojade do domu odpisze ,a ile miejsca potrzeba ? bo jak nie wystarczy na to pogadam z Grzesiem(szef,wlasciciel wydawnictwa)i bedzie szlo cos wygospodarowac , taka mam nadzieje .
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2018
     
    Spokojnie, wystarczy miejsce na serwerze obecnym. W złym wątku odpisałem Ci, że wysłałem Ci priv - chodziło o namiary na Voyagera :)
    • 11: CommentAuthorxxl
    • CommentTime9 Mar 2018
     
    gotowe