atarionline.pl Wystawa retro - Krzeszowice. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime9 Feb 2018
     
    Jestem po wstepnych rozmowach z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Krzeszowicach i bardzo entuzjastycznie został przyjęty mój pomysł na wystawę. Planuję zabezpieczyć 3-4 stanowiska z konsolami i komputerami (Amiga 500 lub 600/Atari XEGS/Commodore 64), pozostaje jeszcze wolnych około 7 stanowisk. Czy byliby chętni wspomóc mnie sprzętowo? Wydarzenie planuję na 11marca w niedzielę, od godziny 8-9 do 17-18. Więcej wiadomości na priv lub telefonicznie 661 187 637.
    • 2: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime10 Feb 2018
     
    Krzeszowice koło Krakowa?
    • 3: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime10 Feb 2018
     
    Tak jest!
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2018
     
    .. jak by to wszystko było tydzień wcześniej to coś by się wymyśliło....
    • 5: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime10 Feb 2018
     
    Spoko. Mam nadzieję że te wystawy staną się cykliczne i więcej osób będzie miało czas.
    • 6: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime26 Feb 2018
     
    ->link<- Zapraszam do rzucenia choć okiem jeśłi ktoś ma blisko. Wspaniały pzregląd 8 bitowcow i 16 bitowcow oraz konsol bedzie czekał na Was.
    • 7: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime14 Mar 2018
     
    Było skromnie ale za to różnorodność sprzętów robiła wrażenie.

    ->link<-
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Mar 2018 zmieniony
     
    Całkiem fajnie to zrobiliście! Fajne to stanowisko porównujące Montezuma's Revenge na Atari XE i C64. "Skromnie" - to masz na myśli, że mało sprzętu czy ludzi?
    • 9: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime15 Mar 2018
     
    Może inaczej; mało stanowisk było. Ludzie i osoby które mnie wsparły dopisały znakomicie. No i pisząc "skromnie" porównywałem to do zeszłorocznej wystawy retro w Krakowskiej Bibliotece Miejskiej gdzie stanowisk było rozłożonych aż na dwóch piętrach.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Mar 2018
     
    Na zdjęciach widać, że było kilkanaście stoisk, to wcale nie tak mało :)

    A jeżeli w KBM były zajęte aż dwa piętra, to pytanie, ile było tych stanowisk i kto taki ogrom sprzętu ogarniał?
    • 11: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime16 Mar 2018
     
    W KBM byłem jednym z supportów którzy pomagali głownemu wystawcy ze spzrętem. Z tego co pamiętam było 2 większych wystawców i 3-4 pomniejszych jak ja.

    ->link<-
    • 12: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime7 Jan 2019
     
    Planuję po raz wtóry zorganizować wystawę retro komputerów i konsol w mojej miejscowości. Poprzednia wystawa w marcu tamtego roku cieszyła się niesamowitym wzięciem, przewinęło się około 300 osób przez cały dzień. Jestem w stanie zapewnić sprzęt na 4-5 stanowiskach, niestety pozostałe 20 stanowisk byłoby pustych. Stąd moje pytanie czy byliby chętni wesprzeć mnie sprzętowo? Wystawę planuje 20 stycznia od godziny 9:oo do godziny 16:oo. Zapraszam pod numer telefonu 661 187 637 lub w wiadomości prywatnej.