atarionline.pl Wywiad z Duddim - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2018
     
    cyklu "W jaskiniach retro" - prezentuję czwarty wywiad, z Jerzym "Duddie" Dudkiem, przeprowadzony przez Kaz-a, w Magdalence, dnia 15 lutego 2018 roku. Wizyta m.in. w magazynie Retronics!

    • 2: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Świetny kolejny wywiad, Super :)
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Zbiory robią wrażenie! :)
    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    teraz wiadomo gdzie sa te wszystkie stacje ktorych nie udalo mi sie kupic na ale
    • 5:
       
      CommentAuthorMontezuma
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Fajne te wywiady.
    Czułem się jakbym samemu odwiedził Duddiego.
    Szkoda, że na forum dowiadujemy się tylko o produktach dla Atari, bo jak widać Duddie ma też fajne rzeczy dla C64 i dla Timex-ów...
    • 6: CommentAuthorJarkeczek
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Zatkało mnie, ta przestrzeń do pracy (nie wspominając o zawartości szafek itd)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Dzięki Montezuma, taki był zamysł, żeby w czasie filmików widzowie czuli się jakby byli z nami :)

    Jeżeli chodzi o fajne rzeczy dla C64 czy Timexa, to nikt tu nie broni się ogłaszać, nawet parę osób tak zrobiło. Podejrzewam, że Duddie nie liczy tutaj na odbiorców, a pewnie się myli, bo miłośnicy retro przeważnie są teraz multiplatformowi :)
    • 8: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    @xxl: zbieram to od 20 lat :)
    @Montezuma: no na forum o produktach Atari, bo forum jest Atarowe.... Na profilu facebookowym www.facebook.com/retronics.eu są aktualności. Warto śledzić, nawet jeśli się nie ma konta na FB.
    A co do odwiedzin: zapraszam Cię serdecznie, żebyś mnie osobiście odwiedził. Warto :)
    • 9:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Imponująca kolekcja, wiedziałem że Duddie ma sporo sprzętu, ale takiej ilości się nie spodziewałem.
    • 10: CommentAuthormono
    • CommentTime19 Feb 2018
     
    Krzysiek, w Gdańsku musi być śnieg, bo oni mają coś takiego jak Zaspa :)
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Feb 2018
     
    Fakt! A w Warszawie jest ZASP! To wszystko tłumaczy
    • 12:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime20 Feb 2018
     
    Raj na ziemi :)

    Super wywiad.
    • 13: CommentAuthorvolt
    • CommentTime21 Feb 2018
     
    Coś pięknego! Stan sprzętu, ma się wrażenie nieskończonej ilości, samo miejsce, dedykowane meble, pomieszczenie, super! Gratuluję zbiorów! Oglądnąłem ze dwa razy i pewnie jeszcze wrócę, zresztą nie tylko ten wywiad.