atarionline.pl AmigaExplorer - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Czy znajdzie się tutaj ktoś kto byłby w stanie nagrać mi na dyskietce program Amiga Explorer umożliwiający przesył z PC na Amigę plików ADF? Dyskietki dostarczyłbym własne.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Mar 2018
     
    ... a nie lepiej poprzez PCMCIA ?

    mogę spróbować gdyż mam prawdopodobnie kondensatory do wymiany w mojej A1200 ,jak się Amiga rozgrzeje to dzieją się cyrki z PCMCIA ,spróbuję a jak nie to wrzucę dysk (kartę CF)pod pc i spróbuje pod emu , następnie nagram na dyskietkę już z pod Amigi,rozumiem że z dostępnością programu nie ma problemu.

    Niczego nie gwarantuje ,dyskietki mam i mogę tyle ile potrzebuje program podarować .
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Mar 2018
     
    Znasz się dobrze na Amidze ? nie wiem co może być przyczyną wadliwego działania PCMCIA ,na zimnej czasami coś ruszy,nawet bezpośrednio z PCMCIA ładuje gry z karty wpiętej w PCMCIA (Whdload),natomiast jak już chcę przekopiować to czasem przejdzie a najczęściej z błędami ,Jak Amiga się rozgrzeje to już z samym odczytem karty z portu Pcmcia są problemy ... system i gry które wcześniej postawiłem pod emu działają bez problemu ,Amiga nawet 24h może śmigać z dysku pod IDE i nic się nie dzieje ...a z pcmcia to nawet kick startów pod whd load zrzucić nie mogę bo z błędami kopiuje ... a przecież pod emu tego nie zrobię (only real AGA)więc z grami takimi jak Another World , Cannon Foder mogę się tymczasowo pożegnać ...

    ... no i nikt nie chce mi jej poprawnie zdiagnozować .
  2.  
    Niestety mam tylko Amigę 500 więc na 100% PCMCIA odpada. Niestety na samym sprzęcie się nie znam. Ja to bardziej software development.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Mar 2018
     
    w weekend mogę to ogarnąć i dam znać ,jak się uda to w poniedziałek wyślę ci te dyskietkę .
    Wiesz ile ten program zajmuje ?
    jak znajdę Adf/a to może się uda ...
    Nie wiem tylko jak zachowa się ów nieszczęsny port .Pod emu to najwyżej mógłbym sobie zainstalować ,przy okazji zainstaluje X-Copy ,może z pod emu jakoś zrobię obraz i wrzucę go na CF ... bo inaczej tego nie nagram -emu i system pc nie widzi plików Amigowych i trza troszkę kombinować , mam stacje do pc ale na niewiele w tym wypadku się ona zda(myślałem żeby zgrać pod emu ale nie zapisze tego tak byś mógł odczytać... ,w każdym razie pokombinuję w weekend i zdam relacje .
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Mar 2018
     
    może w Goteka zainwestuj ...
    w niedzielę napiszę czy się udało .