atarionline.pl Jestem Atarowcem - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorbandolier
    • CommentTime13 Mar 2018 zmieniony
     
    Prawie dekadę temu piwowarzy domowi stworzyli bardzo fajny film:

    ->link<-


    Może zrobimy taki film o atarowcach :)
    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime13 Mar 2018
     
    No ja już chyba każdemu z forum proponowałem i nikt nie chce :D
    • 3:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime13 Mar 2018 zmieniony
     
    A wchodziliście na stronę? jestempiwowarem.pl

    ->link<-
    • 4:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime13 Mar 2018
     
    @mav: mi nie proponowałeś :D

    @rafal: sztos. najlepsza z podstron to chyba ta:
    ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime13 Mar 2018
     
    bocianu - a chcesz? :)
    • 6:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime13 Mar 2018
     
    @mav: nie.
    • 7:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime13 Mar 2018
     
    @mav: musiałem odpowiedzieć "nie", żeby pasowało do skeczyku :) Ale tak na serio to chętnie. Chociaż ja specjalnie fotogeniczny nie jestem z moim zezem, ale mam podobno radiowy głos, więc pisze się na lektora :D
    • 8:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime14 Mar 2018
     
    Mam zwyczaj nie męczyć tam, gdzie mnie nie chcą. Widocznie świat Atari mnie nie potrzebuje :D Proponowałem swoje "usługi", ponieważ sam może i mam sprzęt (video), ale brakuje mi sprzętu retro i wiedzy o nim i tak naprawdę nie wiem w 100% jakie materiały byłyby najciekawsze, zarówno z punktu widzenia ludzi z branży, jak i poza nią.
    Ja się jednak aż tak łatwo też nie zrażam i jeśli ktoś chce się "przyłączyć", to niech pisze :)
    bocianu - w razie czego masz mnie na FB
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Mar 2018 zmieniony
     
    @ mav
    mnie nie proponowałeś ...
    Pijaka mogę zagrać,albo kulturyst he,he :-)
    • 10:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime14 Mar 2018
     
    Ok, przesadziłem, że wszystkim ;)
    ale kilka takich maili/rozmów wysłałem i ogólnie temat się rozmywał.
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Mar 2018
     
    Mav, na pewno masz umiejętności, doświadczenie i techniczny sprzęt do robienia filmów, ale to czasem nie wystarczy. Kluczowy jest CZAS i MIEJSCE.

    Zaproponowałem Ci trzy nagrywanie na trzech najbliższych eventach: w Gdańsku w czasie SzlamFestu i Drygol Garage Party 8-10 marca, w Warszawie 21 marca wywiady i wykład, w Krakowie w czasie Grawitacji w kwietniu. W żadnym z tych terminów nie masz czasu :). Nie ma więc potrzeby tłumaczyć, że "nikt nie chce". Ja chciałbym skorzystać z Twoich zasobów, ale nie przekonam organizatorów imprez do ich przeniesienia na inne terminy z powodu braku kamerzysty :D

    przy okazji: kanał Mava na YT, gdzie można popatrzeć na jego filmiki, w tym kilka retro, niektóre są świetnie wykonane:

    ->link<-

    Z retro ma np.





    • 12:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime15 Mar 2018
     
    Nie tylko na zlotach/eventach można coś nagrać i nie tylko w tym kontekście proponowałem swoje usługi - mało tego, poza SV nigdy nie zaczynałem rozmowy o robieniu filmu na evencie :)
    Po prostu szukam też czegoś innego. Czegoś nowego.

    A terminy faktycznie nie przypasowały, aczkolwiek jeden z tych, które proponowałeś mi pasuje i przecież nie powiedziałem nie :)
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Mar 2018
     
    Dlatego nie ma co pisać "nikt mnie nie potrzebuje i nie chce", bo to nieprawda, tylko napisz, kiedy i co możesz zrobić i w jakiej formie. Konstruktywne propozycje zamiast narzekania działają lepiej :D

    Skoro któryś termin Ci pasuje, to wnioskuję, że nie ten, który był w przeszłości i nie ten grawitacyjny, bo napisałeś mi, że masz targi foto. Pozostaje warszawski. Bardzo chętnie skorzystam, tym bardziej, że mam w Wawie umówione 5 wywiadów i będę obecny na wykładzie. Przydałoby się nagrać wykład, bo będzie też o grze na Atari, a również i w czasie dwóch wywiadów wieczornych z chęcią skorzystam z pomocy. To co, 21 marca widzimy się w Warszawie?