atarionline.pl Laura - wydanie II (angielska wersja językowa) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime23 Mar 2018 zmieniony
     
    POST EDYTOWANY 2.05.2018 r.
    ---------------------------

    Moi Drodzy!

    Bardzo dziękuję za zainteresowanie grą.
    Przypominam, że wersję plikową gry można pobrać za darmo ze strony domowej Laury, na którą serdecznie zapraszam: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Mar 2018
     
    Kolejki pod internetem zaczną się ustawiać :)
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime24 Mar 2018
     
    Ja w kwestii formalnej. Sosnowiecki czas uwzględnia dzisiejszą zmianę czasu? :)
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime24 Mar 2018
     
    Mam nadzieję, że tak, choć w Sosnowcu nigdy pewności nie mamy, że zegary się przestawią ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Info o zamówieniu w pierwszym poście.
    • 6: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    12:00
    • 7:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime25 Mar 2018 zmieniony
     
    Mail wysłany... ufff, zdążyłem ? ;)
    • 8: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Boże....co za nerwy! Czy zdążyłem ?!?
    • 9:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Tak jak mówiłem - jestem chętny. Na Konkurs będzie jako nagroda.
    • 10: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Ciekawe czy ja zdążyłem, bo jest już 14:34 :)
    • 11:
       
      CommentAuthorPhilsan
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Ordered!
  1.  
    Ordered and fingers crossed that I will receive a cart...
    • 13: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Gentlemen, just please remember to put ATARI word in subject, otherwise mail wont't arrive :)
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Don't scare them, Mr.Evening :P
    • 15: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime25 Mar 2018
     
    Just explaining - people are used to forget things :) And I'm not sure if antispam filter will return any warning.
    • 16:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Mar 2018
     
    Dziękuję za wszystkie złożone do tej pory zamówienia. Pierwsze paczki dziś wyruszyły w świat :)

    Jeśli ktoś wysłał maila z zamówieniem, a nie otrzymał żadnej odpowiedzi, to bardzo proszę o sprawdzenie katalogu ze spamem, gdyż na wszystkie maile starałem się odpowiedzieć. Jeśli moja wiadomość tam nie trafiła, proszę na wszelki wypadek przesłać zamówienie jeszcze raz.

    Pozdrawiam,
    larek
  2.  
    Here! Wrote an E-Mail yesterday (and used "Atari: Laura" as subject) but got no response. Will check my E-Mail again.

    EDIT: No, no reply, not even in the spam folder. So I did send the E-Mail again (this time only used the word "Atari" as subject). Hopefully it will work now...
    • 18:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Mar 2018 zmieniony
     
    CharlieChaplin, what is your real name? You can write back to priv (enter "larek" in the field "Wyślij jako prywatną wiadomość do (opcjonalnie)").
    • 19: CommentAuthorStoopi
    • CommentTime27 Mar 2018
     
    Już mam! Moje! Nikomu nie dam! :D
    • 20:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime27 Mar 2018
     
    @Stoopi - słusznie, nie dawaj :)

    Miłej zabawy!
    • 21: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime27 Mar 2018
     
    Ja Jeszce nie mam a już się doczekać nie mogę!!!!! Jestem od tej gry uzależniony!
    • 22:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime27 Mar 2018
     
    Pudło jest większe niż poprzednie wydanie. Z tego co porównałem to jest identycznych wymiarów jak niebieskie boxy cartów na XE.

    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Mar 2018
     
    Jak tak porównałeś wersje okładek to daje się zauważyć, że Laura kiedyś była bardziej koścista... jakaś taka :)
    • 24:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime28 Mar 2018
     
    To chyba oczywiste, ze z wiekiem nabiera się ciała.
    • 25: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime28 Mar 2018 zmieniony
     
    Mój egzemplarz otrzymałem już wczoraj (27.03.2018) około 9:50 :)
    Od razu rozpakowałem, ale niestety cały czas jestem zajęty więc póki co jeszcze nie uruchamiałem. Dzięki Larek :)

    @Kaz dobre spostrzeżenie - wcześniej myślałem, że to jakiś tam sobie szkielecik, a Larek trzyma Laurę w tajemnicy przed premierą, jednak patrząc teraz na obydwa "zdjęcia" widać, że to dokładnie ta sama postać - podobieństwo jest uderzające :)

    Trzeba jeszcze to pudełko porównać z pudełkiem kasety VHS, ciekawe które trzyma wymiar? :)
    • 26:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime28 Mar 2018
     
    Jak ułożycie pudełka odwrotnie niż na zdjęciu wyzej, to stworzy to obraz uciekającej Laury przed szkieletem :)
    • 27: CommentAuthorkamilosik
    • CommentTime28 Mar 2018
     
    I ja dziś zostałem tym szczęśliwcem ;)))))))

    Panie Arku dziękuję. Wspaniały dzień Prawdziwy skarb ;)
  3.  
    Aż żal otwierać :)
    • 29: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime29 Mar 2018
     
    Nie otwieraj, nie otwieraj... Z przyczyn ekonomicznych specjalnie dla kolekcjonerów zamiast carta jest kostka mydła. Otworzysz to straci zapach, trzymaj zafoliowane :D
    • 30:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime1 Apr 2018
     
    Edytowałem pierwszy post.
    • 31:
       
      CommentAuthorzbylu
    • CommentTime1 Apr 2018
     
    A ja z okazji nabycia Laury w wersji angielskiej pozwoliłem sobie nagrać mały unboxing z gameplayem :-)
    • 32: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime6 Apr 2018
     
    Fajne te filmiki z unboxingiem. Mam nadzieję, że udało Ci się dotrzeć dalej...

    Ja w nieco ponad 3h dotarłem dopiero do 28 etapu...
    • 33:
       
      CommentAuthorzbylu
    • CommentTime7 Apr 2018
     
    Pokonuję obecnie 14-ty poziom (już wiem jak go przejść)... największy problem to z wolnym czasem... Ale dzisiaj na pewno nadgonię z Laurą kolejne poziomy :).
    Bardzo pomagają kody w ang. wersji - w końcu mogę zacząć grę od tego poziomu, na którym utknąłem.
    Zbylu/Saberman
    • 34: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime8 Apr 2018 zmieniony
     
    Ja "podstawkę" przechodzę już po raz enty ze względu na testowanie, a i tak łatwiutko nie jest, a do tego niektóre poziomy bardzo żmudne i za pierwszym razem trzeba się zorientować o co chodzi...

    A Twój filmik jak poinformował Toshiba-3 zawitał na francuskiej stronie: ->link<- :)

    Kolejne 25 minut grania i koniec :) Około 8 godzin i bonusowe etapy też ukończone (poprzednio zajęły mi około 11). Wyniki jednak słabe: podstawowa wersja: 1823 i 1351 bonusowa (w obydwu przypadkach zdobyte na początku i do końca nie pobite). 64 kody spisane :) Teraz mogę grać od dowolnego etapu bez żmudnego przedzierania się przez poprzednie za każdym razem (insane) i zaczynać od niego nawet jak go dopiero co przejdę :)

    Grałem na Atari bez ECS i gra podobnie jak w polskiej wersji na tym Atari działała poprawnie.

    Raz zdarzyła się sytuacja, która nie powinna się zdarzyć - Laura popychając skrzynię na pułapkę zginęła - skrzynia przeskoczyła pułapkę, a Laura wybuchła...

    No i zaskoczyła mnie nazwa jednego z poziomów, która zamiast zgłaszanej poprawki ma dopisek... "KILL'EM ALL!ARKADIUSZ LUBASZKA "...
    • 35:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Apr 2018
     

    QTZ:

    Raz zdarzyła się sytuacja, która nie powinna się zdarzyć - Laura popychając skrzynię na pułapkę zginęła - skrzynia przeskoczyła pułapkę, a Laura wybuchła...

    Może za mocno pchałeś ;)

    No i zaskoczyła mnie nazwa jednego z poziomów, która zamiast zgłaszanej poprawki ma dopisek... "KILL'EM ALL!ARKADIUSZ LUBASZKA "...

    Poprawka została odrzucona. Jeśli chodzi o dopisek, to sam jestem zaskoczony. Moje nazwisko pojawia się tu przypadkowo i jest to efekt niezamierzony. Cóż zrobić, trzeba przyznać się do błędu :)
    • 36: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime8 Apr 2018 zmieniony
     
    Próbowałem odtworzyć tę sytuację na emulatorze - zrobiłem poziom ze skrzyniami i pułapkami na całym ekranie i nie udało mi się tego powtórzyć :)

    Nie rozumiem o co chodzi z tym odrzuceniem - skoro zrobiłem błąd i go zauważyliśmy, chcieliśmy, żeby był poprawiony, nie wiem co Ci się tak spodobało w tym moim błędzie, że odrzuciłeś poprawkę? :) Tak to mamy dwa błędy w jednym... Na szczęście nie wygląda na to, żeby coś poza napisem było nie tak :)

    Wrzuciłem mój wynik na HSC i nawet na 4 miejscu wylądowałem, a wcale się nie starałem... :)

    • 37:
       
      CommentAuthormarcowy
    • CommentTime9 Apr 2018
     
    Gdzie i kiedy pojawiają się kody do poziomów?
    • 38: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime9 Apr 2018
     
    • 39:
       
      CommentAuthormarcowy
    • CommentTime11 Apr 2018
     
    dzięki QTZ :)
    • 40: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime22 Jun 2018
     
    Here are additional levels names translation tables:
    ->link<-