atarionline.pl Którzy celebryci mieli Atari? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Apr 2018 zmieniony

W czasie spotkania z uczniami, nagranego przez ZSŁ TV Abelard Giza opowiada o ładowaniu gier. Czy to było Atari z magnetofonem? Na to wygląda, standardowy odczyt Atari miał specyficzny dźwięk... który również prezentuję w filmiku:

• 2:

CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime8 Apr 2018

Może zrobisz wywiad z Abelardem... Od z Pruszcza jest, to może go na SV zaprosić?
    • 3:

CommentAuthorTheFender
    • CommentTime8 Apr 2018

To Atari w normalu bez dwu zdań :)
    • 4:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Apr 2018

The Fender - ale Abelard mógł korzystać z kompa u kogoś, albo po prostu wybrać takie skojarzenie, niekoniecznie musiał posiadać Atari.

Mały - pomysły zacne :)
    • 5:

CommentAuthorTheFender
    • CommentTime9 Apr 2018

Osobiście, gdybym miał wzbogacić materiał dźwiękami charakterystycznymi dla transmisji danych -> to byłby odgłos z ZX-a (nostalgicznie jestem związany z tym sprzętem). Tak więc zapewne nie dość, że posiadał - to bardzo je lubił.

Choć z 2 strony znowu ... jak można było lubić wczytywanie na Atari w normalu (wieczność..) ;)
    • 6: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Apr 2018 zmieniony

Jeśli Abelard mówi, ze wgrywało się 20 min - to moze być Atari ;)
    Kaz, spróbuj się z nim skontaktować. Może da się namówić na mały wywiad.
    • 7:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jul 2018

Kolejny znany z mediów człowiek, dziennikarz sportowy Przemek Rudzki, na antenie programu Misja Rosja wspomniał o Atari w dzieciństwie:

• 8:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Dec 2018

Niekryty Krytyk czyli Maciej Frączyk wspomina:

->link<-

— Pamiętasz swój pierwszy kontakt z internetem?
    — Bardzo dobrze. Mieliśmy w domu modem na impulsy telefoniczne, bo stałe łącze było bardzo drogie. Dość rzadko korzystałem w internetu. Byłem bardziej chłopakiem, który jeździ na obozy harcerskie, gra w piłkę i bawi się na zewnątrz. Nie zmienia to faktu, że kiedy dostałem od rodziców Atari — kiedy miałem może z 11-12 lat — moje życie się zmieniło. Nie przeceniam internetu, bo jest w nim dużo syfu i uproszczeń, ale nie wyobrażam sobie życia bez niego. Bez sieci nie mógłbym realizować swoich marzeń.
    • 9:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime4 Dec 2018

Krzyś Antkowiak załapał się na Atari w latach 90.
    ->link<-
    • 10: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime4 Dec 2018

ja jestem może nie celebrytą, ale Vlogerem, i miałem Atari