atarionline.pl Dokument o Montezuma's Revenge - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthortomassus
    • CommentTime22 Apr 2018 zmieniony
     
    Czesc. Chce nakrecic dokument o tej grze a wlasciwie o Robercie Jaegerze. Sam jestem bylym posiadaczem Atari 800xe (nie xl) i kupy wspomnien z nim zwiazanym (jak wiekszosc 40 latkow w PL). Szukam osob ktore pomoglyby mi nakrecic tzw B-ROLL do dokumentu. Czyli Atarynka z gra wlaczona wgrywanie kaseta itp. Ekipa filmowa jest w USA ale mamy filmowca w PL do tego. Najlepsza lokacja to Bialystok albo Warszawa. Spotykamy sie Z Robem w przyszlym tygodniu. Wszystko juz mn wiecej dogadane. Dokument bedzie zgloszony na kilka konkursow. Kazda soboa uczestniczaca bedzie w credits. Jelsi ktos ma czas i moze pomoc w scenariuszu z punktu widzenia technicznego (Atari + sama Montezuma i Preliminary Monty). Materialy w postaci skanow, moze mapy, szkice, stare Bajtki, tajemnica Preliminary Monty i czemu nie ma konca itp.) Detale mozemy omowic na skype textowo. Hej. Tomek (New Jersey, USA)
    • 2:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime22 Apr 2018
     
    Jakiś termin?
    • 3: CommentAuthormac
    • CommentTime22 Apr 2018
     
    Jak coś to się odzywaj. Jedna z najważniejszych dla mnie osobiście gier ever, mam atari, mam oryginalna Montezumę na kasecie itp. (Warszawa)
    • 4:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime22 Apr 2018 zmieniony
     
    Ciekawy projekt! Jaeger był niedawno gościem podcastu Antic, jeżeli nie słuchałeś to polecam przed rozmową zapoznać się:
    ->link<- (oczywiście Antic jest też dostępny w większości mobilnych appsów do podcastów, typu Pocket Casts).

    Jest też oficjalny profil Jaegera/Montezumy na FB:
    ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Apr 2018
     
    Dobrze, że to robicie, kibicuję. Nie bardzo wiem, w czym można by konkretnie pomóc, bo wszystko jest podane na tacy, ale w razie W mam 44 gry na Atari i inne materiały o grze.