atarionline.pl Time Pilot - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime28 May 2018 zmieniony
     

    IRATA4:

    https://ancientelectronics.wordpress.com/2013/06/10/time-pilot-arcade/

    Ale to raczej nie jest recenzja wersji na Atari
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime28 May 2018
     
    Też mi się tak wydaje. Tekst traktuje o TP Arcade.
    • 3:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime28 May 2018
     
    Uff dzięki chłopy, że trzymacie rękę na pulsie. Zjem sałatkę i idę spać w takim razie! A już miałem za karę pisać relację z SACP'a do rana... Wybawcy!
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 May 2018 zmieniony
     
    Nie mówiłeś o jaką wersję chodzi ;-p .

    Spoko i tak każdy wie że odwalasz kawał dobrej roboty ,czyta się z klimatem jak swego czasu branżówki tyle że w samych superlatywach;-), (Top Secret )tak @Kaz mnie tam brakuje tego klimatu ..." myślałem że umrę i nie zobaczę nieba na Atari...."albo "Ponadto postać na ekranie ma kłopoty z nogami. Przebiera nimi raczej w miejscu i… nie umie skakać, co jest trochę dziwne jak na młodego chłopaka, który leci ratować panienkę. ", tutaj widać ze typy z pod ciemnego C64 albo innego GÓ... jakieś party opanowali , patrząc na baner ze znakiem JIL prawdopodobnie SV ,no w każdym razie że Atari ma możliwość teleportacji użytkownika ...,A na drugim po prawej czy to nie pin ;-)
    • 5:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime29 May 2018
     
    Jakby co, autora tego wpisu o Atarowcach można łatwo znaleźć na internetach.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 May 2018
     
    nie wiadomo czy to ten ,przecież nie będę po wszystkich A.P. paczek[T.N.T.] wysyłał ;-)
    • 7: CommentAuthorkamilosik
    • CommentTime31 May 2018
     
    WItam
    Jeśli ilość cartów Time Pilot będzie mocno ograniczona i ja wpisuję się o info na priv solo/ng . Bardzo mi na nim zależy. Dziękuję
    • 8:
       
      CommentAuthorMontezuma
    • CommentTime31 May 2018
     
    Co do carta, to dopiszcie raczej z przodu "For", tak jak na magnetofonach XCA 12 (For Atari Computers). Prawnicy pracujący dla firmy, która nazywa sama siebie "Atari" tylko czekają na takie okazje łatwego zarobku.
    • 9: CommentAuthornosty
    • CommentTime3 Jun 2018
     
    Byłem przekonany, że zdjęcie parę postów wyżej to fejk zrobiony dla zabawy! Jeśli faktycznie cart zostanie wydany to muszę mieć egzemplarz. Przelicytuję każdą ofertę ;)
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Jun 2018
     
    Dzisiaj na Wapniaku miałem karta i opakowanie w ręku. Oczywiście jest to prototypowe wykonanie, Nir mówił, że docelowo parę drobiazgów ma być poprawione (jak kolor okładki z jasnoszarego na srebrny szary :P).
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Jun 2018
     
    ... gdyż srebrny ciężko wydrukować -tak mówił .
    • 12:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime9 Jun 2018 zmieniony
     
    No zgodnie z obietnica, gdyż nie lubię rzucać słów na wiatr.
    Kosmici zaatakowali w sobotnią noc, kiedy kładłem się pod koc...
    Marny był ich los, gdy wychyliłem spod niego nos!

    NOWY REKORD W TIME PILOT TO: (zdjęcie na samym dole)

    ->link<-
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jun 2018
     
    Grałem ze 3 razy i prawie pobiłem te super wyniki ., cierpliwości ...
    • 14:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime10 Jun 2018
     
    Spoko Maroko. Masz tydzień :-). Za tydzień siadam znowu. Dawaj jakieś wyzwanie bo nudno pobijać siebie ;-)
    • 15:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Jun 2018 zmieniony
     
    ładny żeś wynik narąbał , ale skąd masz plik z grą na A8, tu u nas w Hi Score Cafe' nie ma a twój wynik z tego co widzę dotyczy tejże wersji ...
    • 16:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime14 Jun 2018
     
    Grę mam z oficjalnej strony gry:

    ->link<-

    w download siedzi bodajże.

    Tak rekord dotyczy atarowskiej wersji, w HISCORE CAFE szukałem i chyba nie ma Time Pilot - to stwierdziłem, że będę screena z rekordem wrzucał pod recenzję gry.

    Jak ktoś go pobije - to wrzucę jego screena pod recenzję gry i obwieszczę, że aktualny najlepszy pilot :-)

    A później zrobię 300 koła ;-)

    Pozdro
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Jun 2018
     
    znalazłem i pograłem ....
    albo znalazłeś jakiś myk , albo muszę do tego przysiąść na poważnie ...
    • 18: CommentAuthorxxl
    • CommentTime15 Jun 2018
     
    proponowalem autorom HSC ale nie bylo na to miajsca w pamieci, natomiast mozna dodac gre do HSC (dwa banerki potrzebne) a aktualizaca moze odbywac sie tak jak w przypadku klasycznych tytulow z formularza na stronie:

    ->link<- - zalogowani zobacza odpowiednie funkcje
    • 19:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime18 Jun 2018
     
    Irata4 - i jak postępy? Do sylwestra pobijesz? ;-)
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Jun 2018
     
    Nie wiem, aż tak bardzo za tą grą nie jestem, postaram się,teraz masteruje Gun Jacka na Ps Vr by utrzymać się w pierwszej dziesiątce na świecie, na głupoty nie mam czasu...he,he
    • 21:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Feb 2020
     
    Strona z informacjami o grze "Time Pilot" została przeniesiona. Aktualnie nie jest już w domenie atari.pl, tylko w domenie atariscene.pl:

    timepilot.atariscene.pl

    ->link<-
    • 22: CommentAuthorpin
    • CommentTime14 Feb 2020
     
    Ale podziękowania za domenę nadal są :)
    • 23: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime14 Feb 2020 zmieniony
     
    Chwilę hostował, więc OCB?
    • 24: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime15 Feb 2020 zmieniony
     
    hosting jest u nas (18 serwerow w skrocie). zmiana w aliasie DNS - bylo, minelo.
    • 25: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime15 Feb 2020 zmieniony
     
    aha... była jakaś akcja przenosin, myślałem, że oprócz subdomeny też stronka tam siedziała.
    • 26: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime15 Feb 2020
     
    Trochę szkoda, że nie zawiązało się żadne stowarzyszenie miłośników a8, nie spisało statutu i nie zarejestrowało się w sądzie.

    Szkoda, że domena atari.pl nie jest własnością takiego stowarzyszenia tylko osoby prywatnej.

    Po ostatnich akcjach nie wygląda by @xxl był skłonny przekazać prawa do tej domeny na rzecz takiego ciała, ale może się mylę?

    Fajnie by było :]
    • 27: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Feb 2020
     
    jeśli chcesz liczyć na kogoś, to licz na samego siebie :)
    • 28: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime15 Feb 2020 zmieniony
     
    @pin żeś się za dużo seksmisji naoglądał, mężczyźni są potrzebni a nie tak wszystko samemu, "jajo o jajo" ;D

    EDIT:
    @pin żeś się za dużo seksmisji naoglądał, kobiety są potrzebnie a nie tak wszystko samemu, "jajo o jajo" ;D

    -----

    Tak czy inaczej lepiej "wespół w zespół" :D