atarionline.pl Trzydziesta ósma rocznica gry Pac Man - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 May 2018
     
    Hej, to juz trzydziesta ósma rocznica Pac Man/a ktorego wymyślił Tõru Iwatani,w jakich okolicznosciach to zapewne wiecie, ale malo kto wie że początkowo znany Pac Man miał nosić odrobinę inny tytuł ktory brzmial "PUC MAN" niby mala różnica aczkolwiek łatwo mozna by początkowy człon przerobić na niecenzuralny wyraz... aby uniknąć kontrowersji padlo na Pac co brzmi w sumie podobnie i tak juz zostało...

    @kaz Namco bliskie mem sercu za sprawa PLAYSTATION ha,ha,ha;)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 May 2018
     
    Rzucają mi się na mózg teksty z atarowskich zinów z lat 90-tych, więc Ci odpowiem ówczesnym językiem i stylem:

    kto gra w plejstatione
    ma w głowie nawalone

    :P ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 May 2018 zmieniony
     
    Takie :-) he,he ?



    Odkąd kupiłem Pierwsze Playstation moje życie uległo zmianie , nie musiałem stać już w kącie ... i bać się przyznać ...
    w telewizji puszczali piękne piosenki o mojej konsolce ech ,kochana taka piękna z NAMCO na czele i RIDGE RACEREM , a potem a potem kupiłem stacje dysków do Atari ,ale powstało Playstation 2 i wyrzucilem stacje ...
    a potem ,a potem potem poznałem wariatów z AOL :-) z As.em na czele ,Atari rozbudowałem i kupiłem PS4 z VR by oglądac grafy ODYŃCA w VR (choć wolał bym swoje).
    Chyba faktycznie mam w głowie nawalone i dobrze mi z tym , za żadne skarby nie oddał bym Atari ani Playstation .

    Ps. @Kaz Ps3 i wszystko inne przepiłem , Atari się ostało :-)



    Ps.Kuźwa była już ta audycja ???
    • 4: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime24 May 2018
     
    W ten dzień w jedynym słusznym radiu Trójka od 16 do 19 , słuchacze dzwonili do radia i wspominali tamte czasy i nie tylko przy Pac-Manie, super audycja. Pozdrawiam
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 May 2018
     
    Dzwoniłem ,mówiłem o Atari i pozdrawiałem , nie wiem czy to puścili ale wyszło całkiem ok , mogło nie przejść gdyż zareklamowałem AOL i Wap-Niaka ...
    • 6: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime25 May 2018
     
    Też chciałem zadzwonić ale odwagi zabrakło
    • 7: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime26 May 2018
     
    Ważne że pamiętamy.
    To se ne wrati