atarionline.pl Atari 7800 flash cart - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAxi0maT
    • CommentTime23 May 2018
     
    Moglbym odkopac jakies stare tematy sprzed 10 lat ktore +/- pasowalyby do mojego pytania, ale wowczas pewnie zostalbym okrzykniety nekromanta roku. Mam tez swiadomosc ze w preznie rozwijajacym sie srodowisku atarowym, co rusz cos sie zmienia i pojawia nowego. W zwiazku z tym przejdzmy do samego pytania - czy istnieje jakis flash cart dla Atari 7800? Jesli nie do kupienia to moze ktos wie gdzie takowy projekt lezakuje np. na githubie, tak aby mozna go sobie samemu sklecic? Zalezy mi na tym aby byl latwo i szybko reprogramowalny, wiec najlepiej aby byl na karty np. SD, albo ze slotem USB. Bede wdzieczny za jakies sugestie i pomoc :)
    • 2: CommentAuthorEagle
    • CommentTime23 May 2018
     
    • 3: CommentAuthorAxi0maT
    • CommentTime23 May 2018
     
    Dzieki!!! Mimo ze nagrywanie jest w przypadku tego sprzetu dosc uciazliwe (wymagane jest przekladanie do nagrywarki i flashowanie) to wyglada na to ze ten cart spelni moje oczekiwania :)
    • 4: CommentAuthorrj1307
    • CommentTime23 May 2018
     
    Potrzebujesz pod konkretną produkcję (bankowanie) czy tak ogólnie pytasz? I na kiedy? Myślę, że mógłbym pomóc o ile nie jest to coś strasznie pilnego. W razie czego pisz na maila, taki sam jak mój nick @wp.pl.
    Szkoda, że na JagNes'ie nie spytałeś ;)
    • 5: CommentAuthorEagle
    • CommentTime23 May 2018
     
    Mateos Cart z burnerem/dumperem


    Był jeszcze kiedyś Cuttle Cart 2