atarionline.pl Jak wysłać artykuł? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime12 Jul 2018
     
    Chciałem napisać artykuł o klonie gry z AtariST na PC.
    Po pierwsze - interesuje to kogoś, czy jesteście tylko "natywni"?
    Po drugie - gdzie i jak mam wkleić treść? Gdzie jest formularz?

    Dzięki
    • 2:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime12 Jul 2018
     
    Każda aktywność nas interesuje :)

    Artykuły publikują "admini", trzeba im podesłać na maila. Albo wstawić tutaj a oni wstawią na główną.
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime12 Jul 2018
     
    temat oczywiście interesujący
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    uderz do Kaza, zaraz to wklei na główną ;)
    • 5: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    Kiedyś pisałem i mogłem edytować tekst przed właściwą publikacją na głównej - taki jakby brudnopis, ale już nie pamiętam jak to się robi... Kaz z pewnością pomoże :)
    • 6: CommentAuthorAdam
    • CommentTime13 Jul 2018 zmieniony
     
    Mail do Kaza pewnie masz. Po nadaniu odpowiednich uprawnień będziesz mógł sam przygotowywać roboczą wersję tekstu w CuteNews. Zapraszamy :)
  1.  
    Ja wysyłałem mailem do Xeena, ale już go chyba tutaj nie ma.

    Jak więc widzisz, sposobów dojścia do sławy jest kilka.
    • 8:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    OK, dzięki, Chopy. Będę sławny.
    • 9: CommentAuthorAdam
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    Tak w ogóle na głównej stronie AtariOnline po lewej stronie jest link "Kontakt" kierujący do formularza, na którym można napisać wiadomość. Powinno działać.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    Enjo - otrzymałem maila, bardzo sie cieszę! :D
    Po kolei:

    1. Zazwyczaj to autor artka decyduje, czy chce sam publikować i sam edytować tekst, czy ktoś z redaktorów ma mu pomóc. Czasami decydują technikalia.

    2. Dlaczego tak? Artki są edytowane w systemie CuteNews, który szczytem wygody nie jest, i nie wszyscy są chętni się z nim zapoznawać.

    3. Z kolei redaktorzy to nie żadna uprzywilejowana grupa, tylko dobre dusze, które pomagają przy AtariOnline.pl - sami piszą, a także pomagają innym, bo poznali już system i potrafią "pokierować". A jak ktoś ogarnia bardzo dużo i pomaga dużo to niektórzy mówią na niego "redaktor naczelny" :D. Na pewno do tego grona należą Adam i Xeen, za co wielkie dzięki ode mnie dla nich za bezinteresowne poświęcanie czasu!

    5. Tak jak Adam napisał - formularz kontaktowy działa - i dość często dostaję z niego maile, bo jest to poczta wysyłana do mnie i chyba do admina technicznego - Zygi.

    QTZ:

    Kiedyś pisałem i mogłem edytować tekst przed właściwą publikacją na głównej - taki jakby brudnopis,


    Tak, w CuteNews jest edytorek tekstu, można tam sobie przygotować tekst artka. Przed publikacją można podejrzeć nowinkę, naciskając przycisk "Preview". Podgląd nie jest idealny 1:1, ale pomaga.