atarionline.pl Błędy na stronie? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorLampart_28
    • CommentTime14 Jul 2018
     
    Witam.Panowie od jakiegoś czasu nie mogę wejść w bibliotekę atarowca oraz gdy pobieram cały pakiet gier to podczas wypakowywania sypie błędami winrar.
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime15 Jul 2018
     
    Archiwum gier zawsze sprawdzam przed uploadem na serwer. Jakiej wersji WinRAR-a używasz? Ściągnij najnowszą 5.60 (wersja angielska) lub 5.50 (wersja polska). Możesz też rozpakować je pod 7-Zip 18.05.

    Gry spakowałem przy użyciu algorytmu LZMA2 i stopnia kompresji Ultra.
    • 3: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime15 Jul 2018 zmieniony
     
    Może też zależy czym się ściąga - jak pisałem w innym podobnym wątku: "Co do plików które się uszkadzają to może nie mają ustawionego (na serwerze) typu na binarny i są traktowane jak tekstowe...". Przypomnę, że ściągałem fonty (przy użyciu HTTrack-a) i w kilku plikach $00 zostało zamienione na $20, może tu wystąpił ten sam problem.

    Gdy rozszerzenie nie jest zdefiniowane jako rozszerzenie pliku binarnego - plik może być uznany za tekstowy (część przeglądarek umie sobie z tym poradzić, bo mają własną listę rozszerzeń, ale w niektórych problem występuje, jak też np. na telefonach czy PS3), jeżeli to to, to :) dodanie odpowiednich wpisów może rozwiązać problem.

    PS. O drugim problemie (jako jednym z wielu) też pisałem i Wieczór odpisał "A z linkami np. do biblioteki coś się istotnie posypało i będę to teraz sprawdzał."
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime26 Jul 2018 zmieniony
     
    .