atarionline.pl Atari STe a kompatybilne pady. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Jul 2018
     
    Wiecie może jakie pady są kompatybilne z Atari STe? ,pad od Mega Drive gryzie się z myszką tzn po wpieciu pada i resecie komputera myszka przestaje działać, może wystaeczy wykluczyć któryś pin, odciąć kabelek itp ...prosze o pomoc.
    Pasuje mi akurat pad od Mega Drive,lepsze wykonanie niż Boomeran.
    • 2:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    Irata a tej przejściówki pin9 = plejstejszyny nie masz? Byś se mógł pady od plejek podłączać. No chyba, że to też się gryzie, ale wątpie - na ST sie grało tymi samymi joyami co na Ami/C64 i Atari? Kup se przejściówkę i masz dotęp albo do tanich padów z ps2 albo ps4 i gra muzyka!
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    Do STe podłącza się pady z Jaguara. Z lewej strony.
    Tylko nie wiem, czy jakieś gry to wykorzystują :P
    • 4:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    Aleś mu doradził :-). Pad z Jaguara to się nadaje na półkę ino ;-). Żeby mnie moje ziomki atarowskie nie zjadły to dodam, że ten z Amigi Cd32 to też na półkę ino i do tego jeszcze nie wygląda. Z Jaguara przynajmniej za ozdobę robi...
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    @Irata4: podpytam. Co do gier to jagpada uzywaja np. Zero 5, Substation, Team...
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Jul 2018 zmieniony
     
    no chyba ta przejściówka będzie najlepszym rozwiązaniem a przy okazji i przyszłościowym ...

    Pad od Segi działa z Amigą i z Małym Atari tylko z Ste się gryzie coś trza pewno odciąć, któryś pin ...