atarionline.pl Goonies Turbo K.S.O - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbasto
    • CommentTime14 Aug 2018
     
    Witam wszystkich Atarowców. Szukam wersji gry The Goonies na 130XE w Turbo K.S.O. Niestety wersje które można znaleźć w sieci po zakończeniu ładowania na ekranie nadal zostaje napis NOW LOADING i niestety gra się nie uruchamia. Słaby ze mnie atarowiec więc może coś źle robię, ale z innymi grami nie mam problemów. Dodam że używam TURGEN SYSTEM i w ten sposób nagrywam sobie składankę na nową kasetę.
    • 2: CommentAuthorbaktra
    • CommentTime14 Aug 2018
     
    Gra zniszczy loader KSO Turbo 2000 i komputer zawiesza się.

    Spróbuj v Turgenie ustawić

    Conversion type:
    Binary file to L3 format.

    Gra przenosi cię do komputera dokładnie tak samo jak wcześniej. KSO Turbo 2000 najpierw ładuje małą ładowarkę L3, która następnie ładuje samą grę.
    • 3: CommentAuthorbasto
    • CommentTime14 Aug 2018
     
    Próbowałem już tego ustawienia, niestety po tym zabiegu gra się nie wczytuje. Kończy się zapis na kasecie a komputer nie reaguje.
    • 4: CommentAuthorbaktra
    • CommentTime14 Aug 2018
     
    Loader L3 pokazuje zielone tło i czarne pasy. Czy to jest przynajmniej widoczne?
    • 5: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime14 Aug 2018 zmieniony
     
    Jakiś czas temu zgrałem wersję Turbo K.S.O. ->link<- post 4 ...aby działała loader jest zmodyfikowany...
    • 6: CommentAuthorbasto
    • CommentTime14 Aug 2018
     
    Tak zmieniło się tło, ale wydaje mi się że komp nie reaguje na wczytywanie po tym loaderze
    • 7: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime15 Aug 2018
     
    W paczce jest loader 1 i z nim działa. Więc wystarczy nagrać wszystkie pliki kolejno jak w opisie w Turbo K.S.O. i zacząć wczytywanie od pierwszego (0).
    • 8: CommentAuthorbasto
    • CommentTime20 Aug 2018
     
    Dziękuję za pomoc, gra działa i można powspominać stare czasy, szkoda tylko że jest w takich kawałkach i trzeba cofać kastę jak się nie uda przejść etapu. Rozumiem że nie ma takiej wersji która wgrała by się za jednym razem?

    QTZ Wielkie dzięki :)